INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KUPNJE (377.564) – INGR-R-A PRODAJE (274.384) – INGR-R-A

Bit ce da je ok sto jos imam INGRE
Burekdjije ce nas potjerat od 6 -10
kad skuze da je TREND MY FRIEND.
i dok sam pisao

KUPNJE (560.564) – INGR-R-A PRODAJE (273.934) – INGR-R-A

Ovo je rat na ovoj dionici.
Svaka čast imaocima na živcima.

“The only way to get smarter is by playing a smarter opponent.”

pobjeze i skrivac…na 6,04
ufff al ce da bude blokade i danas.
Inverter niste li vi prije trgovali na GAP-ove
a vidi jedan lijep do 6.3x

puno ljudi dobilo po piksi pa sad i 200 kn dnevno u djep je ok.

a ovdje se sad skida po 10.000 kom.
Lp

a bogme je nekome stalo nagurat ju na 10
KUPNJE (878.432) – INGR-R-A PRODAJE (243.629) – INGR-R-A

Još Vam se nisu otvorile oči? Zbog skorašnje dokapitalizacije “kešom” i prijevremenog otkupa Arene ovo mora u kratkom roku iznad 10 kuna.
Ingra će biti nositelj većih energetskih projekata, pa me ni ne čudi da ovako raste.
Vi se i dalje prepucavajte, ovdje će veliku lovu zaraditi samo oni koji su kupovali na svim nivoima i unaprijed se pomirili sa "stečajem". Svi Vi ostali "liznut" će te samo stijenku tegle pune meda! [yawn]

točno kako sam rekao, 7% [smiley]

mozda ima veze s ovim?
http://www.vecernji.hr/biznis/prve-investicije-vlade-pleso-ide-francuzima-a-plomin-natjecaj-clanak-379865

i u nebo s njom i u pakao…………….

65% od minimuma, a vi se i dalje gurajte na ask. Veliki su došli po svoje.

neće uvijek biti ovako.

Mesaja @ konacno trgujemo u obrnutom smjeru… [thumbsup] malo je lakse zar ne

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Još Vam se nisu otvorile oči? Zbog skorašnje dokapitalizacije "kešom" i prijevremenog otkupa Arene ovo mora u kratkom roku iznad 10 kuna.
Ingra će biti nositelj većih energetskih projekata, pa me ni ne čudi da ovako raste.
Vi se i dalje prepucavajte, ovdje će veliku lovu zaraditi samo oni koji su kupovali na svim nivoima i unaprijed se pomirili sa "stečajem". Svi Vi ostali "liznut" će te samo stijenku tegle pune meda! [yawn]

Misliš samo 10 kuna po meni ide Ingra na oko 25 do 3o kuna kao od šale pa bila je 400 kuna ne.

Jednom riječju : LUDNICA !!!!
Već mi se puši iz kompjutera od silnog zadavanja naloga ovih dana… [thumbsup]

New Report

Close