INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hehehe prodao si i već mi zavidiš. Od kud ti znaš gdje je moj ulaz? Samo jedno ću ti reći, između 5-9.

Prodao sam vrlo malo i to rano na 5,4x a tih par tisuća je bilo kupljeno na 4,0x. Ostalu količinu još ne diram. Ali činjenica je da mnogi koji ovdje kukaju još od 20 i više, sad napadaju burekmajstore što se iskrcavaju jer bi mogli zaraditi više. To rade samo u nadi da rast ide dalje kako bi se približili nuli, dok se ti burekmajstori pokauju kao pravi majstori i izlaze s 30-50% zarade.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



Hehehe prodao si i već mi zavidiš. Od kud ti znaš gdje je moj ulaz? Samo jedno ću ti reći, između 5-9.

Prodao sam vrlo malo i to rano na 5,4x a tih par tisuća je bilo kupljeno na 4,0x. Ostalu količinu još ne diram. Ali činjenica je da mnogi koji ovdje kukaju još od 20 i više, sad napadaju burekmajstore što se iskrcavaju jer bi mogli zaraditi više. To rade samo u nadi da rast ide dalje kako bi se približili nuli, dok se ti burekmajstori pokauju kao pravi majstori i izlaze s 30-50% zarade.
[/quote]

Burek majstor sa 30-50% plusa postaje biftek majstor.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Neki dižu ovdje lovu za poludit…….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Meni je dosta izašao još par tisuća komada ipak je firma na klackalici izmedju spasa i stečaja a to mi živci više ne trpe,sretno..

jadno da jadnije ne može biti!
ovdje si u 5 dana postao 100 postova o svjetloj budućnosti Ingre, a sad je najednom pred stečajem jer si ti prodao???? [bye]

Naravno je da slijedi korekcija nakon pet dana uzastopnog rasta i porasta s 3,8 na 6,10(popunio se i gap),ali dugoročno ovo je top tic na zse.


Neki dižu ovdje lovu za poludit…….

a što sam ti rekao prije neki dan [proud]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



Neki dižu ovdje lovu za poludit…….

a što sam ti rekao prije neki dan [proud]
[/quote]
Što je je bili ste 100% u pravu kupio sam i ja neku siću ali ni približno koliko sam mogao i imao slobodnog casha… svaka čast…….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU



Hehehe prodao si i već mi zavidiš. Od kud ti znaš gdje je moj ulaz? Samo jedno ću ti reći, između 5-9.

Prodao sam vrlo malo i to rano na 5,4x a tih par tisuća je bilo kupljeno na 4,0x. Ostalu količinu još ne diram. Ali činjenica je da mnogi koji ovdje kukaju još od 20 i više, sad napadaju burekmajstore što se iskrcavaju jer bi mogli zaraditi više. To rade samo u nadi da rast ide dalje kako bi se približili nuli, dok se ti burekmajstori pokauju kao pravi majstori i izlaze s 30-50% zarade.
[/quote]

Ova dionica je čudo, ovdje svi zarade i izađu iz nje (i to po nekoliko puta), a dionica ipak ima uzlazni trend. Kako to objasniti?
Mislim da većina hvalisavaca lažima liječi svoje frustracije zbog gubitaka i propuštenih prilika. Može li se pretakati iz čaše u čašu, pa uz to i otpijati iz njih, a da su čaše istovremeno punije nego prije?

ovdje se vjernost mjeri u minutama event. satima

Neki vjernost mjere i u godinama……….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU

stavio neko 10k na kupnju i odmah ovi tepu na gore

Postanite Eu-robovi

UDJEL POTRAZIVANJA U IMOVINI – 70 % ????

Ukupna potrazivanja Ingre prema drugim stranama su 800 000 000 kn , a ukupna imovina joj je oko 1 300 000 000 kn.

Ukupna dugovanja + gubici – 1 250 000 000 kn

To znaci da Ingra ima jedva 5 kn po dionici BOOK VALUE samo zahvaljujuci cak 800 000 000 kn potrazivanja koja vodi u imovini…

Veliko je pitanje sta je od toga naplativo. Trenutni dug / materijalna imovina = 430 % !!!

New Report

Close