INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

promet je već veći nego jučer…. bid se i dalje popunjava…uglavnom, zanimljivo [smiley]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Ovo očito pokušava ostati iznad 6-tice što tehnički sugerira na proboj posljednjeg downtrend kanala, a to drugim riječima može značiti da smo se konačno odlijepili od recentnog dna.

Dugoročno to još uvijek ne znači ništa pod pretpostavkom da uskoro krene kapitalizacija profita ovih koji su ulazili posljednjih dana. To ćemo tek vidjeti. No, volumeni su natprosječni pa mi se čini da je trenutni rast više-manje održiv. Još kad bi se popeglala 7-ica i 8-ica onda bi to već izgledalo dosta pristojnije, i to barem, ponavljam, iz kratkoročne perspektive.

caccone @ 5.20 ,ljepo pise..ma zar je bitno brojit jedan drugome naloge k/p ,bitno je uzimanje bureka… [thumbsup] dok ima volumena nema zime za odbijanja…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Malo Vas je koji će te okusiti "pravi med"! Kako ste pucali u padu, pucate i u rastu! Kokice…… [cool]


prodao ostatak na preko 6…..
Hvala svima…

Što se tiče sreće da ću je trebat na brodarima to ste mi isto govorili kad sam kupovao ingr na 4…

Pozdrav i sretno….


Kad nas već napuštaš napiši barem koliko si zaradio.
Ja čekam preko 30 a onda ću razmisliti dobro hoću li "kratiti" na pola.

neće uvijek biti ovako.


Malo Vas je koji će te okusiti "pravi med"! Kako ste pucali u padu, pucate i u rastu! Kokice…… [cool]

Je, ali neki će ga bar liznuti malo dok će drugi tek dolaziti na nulu.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!



prodao ostatak na preko 6…..
Hvala svima…

Što se tiče sreće da ću je trebat na brodarima to ste mi isto govorili kad sam kupovao ingr na 4…

Pozdrav i sretno….


Kad nas već napuštaš napiši barem koliko si zaradio.
Ja čekam preko 30 a onda ću razmisliti dobro hoću li "kratiti" na pola.
[/quote]

Jasno, kad će ta polovica tek tu biti na nuli.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


ne popuštajte na bidu!!!!!!! [smiley]

kakve veze imamo mi s tim?




prodao ostatak na preko 6…..
Hvala svima…

Što se tiče sreće da ću je trebat na brodarima to ste mi isto govorili kad sam kupovao ingr na 4…

Pozdrav i sretno….


Kad nas već napuštaš napiši barem koliko si zaradio.
Ja čekam preko 30 a onda ću razmisliti dobro hoću li "kratiti" na pola.
[/quote]

Jasno, kad će ta polovica tek tu biti na nuli.
[/quote]
Hehehe prodao si i već mi zavidiš. Od kud ti znaš gdje je moj ulaz? Samo jedno ću ti reći, između 5-9.

neće uvijek biti ovako.

Da se razumjemo, drago mi je kada trejderi zarađuju na rastu dionice jer to znači kontinuirana kupovina i prodaja na višoj razini na kojoj kupuju drugi trejderi i posle prodaju ovima prvima koji se ponovo spremaju prodati na višoj razin. Takvu trgovinu poštujem. SRETNO i USPJEŠNO vam bilo.

neće uvijek biti ovako.

da, da, kad ga pretjeraš, stvarno ga pretjeraš! ljudi koji su van igre stvarno moraju zaviditi onima koji su kupili i izgubili 99% svoje investicije.
i tko mi sada brani da kupim? kad bih vjerovao da firma ima ikakvu budućnost, bez problema kupim. i onda sam u istoj situaciji kao ti….. mislim da si malo pobrkao lončiće, tko bi tu trebao biti ljubomoran a tko ne.
a zašto bi kupovao? za 980 m kn duga na 200 m kn prihoda i 90 m kn gubitka? za firmu koja je u svađi sa svima i nitko s njom više ne želi raditi? za nesposobnu upravu? za predsjednika NO-a koji je već 1,5 godinu u firmi i još nije nijedan posao osigurao? a ni nijedan dobar vic u tom vremenu ispričao! 🙂 za laziranje izvješća (ili neupdetiranje stranica gdje prodaju stanove, ne znam što je gore?) ?
a najbolaj stvar na ovom forumu je sto par zagovaratelja izbacuje svoje neutemeljene procjene i neprovjerene informacije u nadi da će navesti druge da ulažu. pa barataju podacima o 80 m eur godišnjih poslova u alžiru (gdje su ti poslovi u FI za 2010, 2009, 2008?), o stanovima za koje ingra na jednom mjestu tvrdi da ih je prodala a na drugom mjestu ih javno nudi, o dvrima lapad (prošetatjte se ovo ljeto tamo pa ćete vidjeti koliko je stanova prodano), o nekoj areni koja je opterećena kreditom banke iskoro sav novac od grada i države ode za otplatu tog kredita, o poslovima sa cestama kao da je iznos ugovora čista dobit….

Meni je dosta izašao još par tisuća komada ipak je firma na klackalici izmedju spasa i stečaja a to mi živci više ne trpe,sretno..


da, da, kad ga pretjeraš, stvarno ga pretjeraš! ljudi koji su van igre stvarno moraju zaviditi onima koji su kupili i izgubili 99% svoje investicije.
i tko mi sada brani da kupim? kad bih vjerovao da firma ima ikakvu budućnost, bez problema kupim. i onda sam u istoj situaciji kao ti….. mislim da si malo pobrkao lončiće, tko bi tu trebao biti ljubomoran a tko ne.
a zašto bi kupovao? za 980 m kn duga na 200 m kn prihoda i 90 m kn gubitka? za firmu koja je u svađi sa svima i nitko s njom više ne želi raditi? za nesposobnu upravu? za predsjednika NO-a koji je već 1,5 godinu u firmi i još nije nijedan posao osigurao? a ni nijedan dobar vic u tom vremenu ispričao! 🙂 za laziranje izvješća (ili neupdetiranje stranica gdje prodaju stanove, ne znam što je gore?) ?
a najbolaj stvar na ovom forumu je sto par zagovaratelja izbacuje svoje neutemeljene procjene i neprovjerene informacije u nadi da će navesti druge da ulažu. pa barataju podacima o 80 m eur godišnjih poslova u alžiru (gdje su ti poslovi u FI za 2010, 2009, 2008?), o stanovima za koje ingra na jednom mjestu tvrdi da ih je prodala a na drugom mjestu ih javno nudi, o dvrima lapad (prošetatjte se ovo ljeto tamo pa ćete vidjeti koliko je stanova prodano), o nekoj areni koja je opterećena kreditom banke iskoro sav novac od grada i države ode za otplatu tog kredita, o poslovima sa cestama kao da je iznos ugovora čista dobit….

Meni je dosta izašao još par tisuća komada ipak je firma na klackalici izmedju spasa i stečaja a to mi živci više ne trpe,sretno..


Sretno i tebi u daljnjem investiranju, trebat će ti

New Report

Close