INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovi poslovi bi trebali biti već u fazi završetka:

Veličina slova: + / –

Ingra: Novi poslovi u Kurdistanu vrijedni 500 mil. dolara

Hrvatska tvrtka trebala bi uskoro potpisati ugovor s vladom iračkog Kurdistana o gradnji tri velike bolnice u gradu Sulajmaniyi te jedne manje bolnice u Erbilu

Građevinska tvrtka Ingra je u Erbilu, glavnom gradu iračkog Kurdistana s predstavnicima regionalnog ministarstva zdravstva potpisala protokol o suradnji na zdravstvenim projektima ukupne vrijednosti 500 milijuna dolara.
Protokolom se otvara put izravnom ugovaranju izgradnje triju bolnica (s 500 kreveta) i pratećih medicinskih objekata u gradu Sulajmaniyi te jedne manje bolnice u Erbilu između Vlade Iračkog Kurdistana i Ingre. Iz tvrtke navode kako slijedi prihvaćanje Ingrine ponude s projektima, te potpisivanje ugovora o izgradnji i opremanju bolnica. Radovi na izgradnji trebali bi početi već sredinom proljeća.
Preliminarna je procjena kako vrijednost građevinskih radova iznosi oko 180 milijuna dolara, dok bi dovršenje svih obveza vezanih uz planirane bolnice (uz gradnju to je i opremanje i obučavanje osoblja) dostiglo gotovo trostruku vrijednost.

bestija2, 22.02.2012. u 11:41
bestija2

BearGryls

Opet su vas izbili iz cipela…

Umjesto da se pusti da malo cijena padne i nastavi se akumulirati,neko bespotrebno sili rast .
Prodao sam još jučer ali mislim da bi ovo bila najbolja solucija za zdravi rast.

Sretno Ingrašima
eh sad, ti bi da padne samo zato što si prodao. CCC, pa zeznuo si se ali neka , kupiti ćeš ti kada vidiš da ne staje do 6+, pa ćeš poduprijeti rast kao i ostali koji su rano prodali i sad kupuju i guraju se na bidu.

A dobro ja samo kažem šta mislim,ja sam zaradio a Vi ,ako se budu nastavili ovako ponašati i izlete trejderi koji su ovo naložili cijena će opet u ponor iako mislim da ona vrijedi kao i šta sam pisao,sve je to za kuhac vidili ste i sami.Na ovaj način će ostati mali a trejderi su svoje zaradili i kada se maknu ostat će samo uspaničeni.Možda je i kupovao neko veliki ali njemu nije u interesu da nabija cijenu ako razmišlja dugoročno a s obzirom na trgovanje prošlih dana vidili se da cijenu nabijaju trejderi.

Pozdrav

bit će bolje................

Onako kako je padalo sa 17 na 4, polako i kontinuirano sa malim skokovima u zeleno, tako će sada polako i kontinuirano prema 17 sa malim padovima u crveno. Brutalni kapital je tako odlučio.

neće uvijek biti ovako.

ode INGRA:TILT.TILT,TILT [lol] [lol] [lol]

konop se debelo nategnuo i uskoro će puknuti…ovo napuhavanje balona je smiješno za firmu s -90 milijuna kuna gubitaka u prošloj godini [bye]

RSI ,ROC,MACD…
Tehnička slika odllična nakon 4 godine ,probijaju se padajuće linije trenda. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Iako me boli,sretno svima koji su unutra a i pozdrav vatrenom [lol]

bit će bolje................

kupuje se po 10 000-20 000 odjednom. Zar su to burekmajstori? To je krupni(brutalni) kapital. Uzmi dok ima ispod 6. Ovo je nagovor na kupnju i micanje sa aska tamo negdje na 9,10 kn.

neće uvijek biti ovako.

Kada pogledam koliko dionica čeka na 6 Kuna dođe ti da pomisliš kako svi koji su kupovali do 6 KUna sada prodaju na 6 Kuna ?

preporučam imateljima ingre da ugase ekran na mjesec-dva dana, i onda ga upale…o rezultatima ćemo nakon toga razdoblja.

pobježe i navlakački kupovni nalog sa 5,67 kn (12.800 komada)..vjerojatno se iskipao naivcima na 5,90 i sad se slatko smije

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati


pobježe i navlakački kupovni nalog sa 5,67 kn (12.800 komada)..vjerojatno se iskipao naivcima na 5,90 i sad se slatko smije

Nije pobjegao već je lupio po asku, vidi da mu pobježe cijena i da po njegovoj cijeni nema prodavača.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close