INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čitam i divim se "domišljatosti" medvjeda "gledalaca", izvlače i petog asa iz rukava ne bi li kako opravdali svoju "obamrlost". Pohlepno srce bi unutra, ali narav "prgava" zavidna, medvjeđa ne da.
Ući će te svi Vi uskoro, jer nećete moći izdržati "bol" u srcu zbog propuštene zarade. Eh, tek kada i medvjedi počnu plesat u "kolu" bit će prava "igranka"! Ovo je tek "predigra"!



do sada protrgovano za milijun i 280 tisuća kuna, a od 12 sati za svega 173 tisuće kuna…
bojim se da se ne ostvare moje slutnje s početka trgovinskog dana

ma ne vjerujem da se Vi toga bojite ali mi se ćini da se Vi nečeg drugog bojite a to je da ste se malo zahebali… [rolleyes]
[/quote]

Dragi, zahebao sam se kako ti kažeš kad sam kupovao po 16, a nisam prodavao do sada.
Prisjeti se malo koliko smo imali ovakvih i sličnih situacija i kako su prošle.
Pušem i na hladno, isto kao i ti i 90% nas koji smo unutra, ali i 90% onih koji su vani…onih 10% ostavljam za one koji će ionako, kao i svaki put do sada, odlučiti o našim sudbinama ne hajući o tome što mi ovje blebećemo i tko je u pravu i tko je u krivu

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!


Čitam i divim se "domišljatosti" medvjeda "gledalaca", izvlače i petog asa iz rukava ne bi li kako opravdali svoju "obamrlost". Pohlepno srce bi unutra, ali narav "prgava" zavidna, medvjeđa ne da.
Ući će te svi Vi uskoro, jer nećete moći izdržati "bol" u srcu zbog propuštene zarade. Eh, tek kada i medvjedi počnu plesat u "kolu" bit će prava "igranka"! Ovo je tek "predigra"!

Ne navlaci, bananarama!
Sto trejderi kasnije udju to je bolje za dionicu… a i za one (tvoje) targete [wink].
Trend se promijenio i vrijeme je za cvrste ruke a to buregdzijske, sigurno nisu…


Čitam i divim se "domišljatosti" medvjeda "gledalaca", izvlače i petog asa iz rukava ne bi li kako opravdali svoju "obamrlost". Pohlepno srce bi unutra, ali narav "prgava" zavidna, medvjeđa ne da.
Ući će te svi Vi uskoro, jer nećete moći izdržati "bol" u srcu zbog propuštene zarade. Eh, tek kada i medvjedi počnu plesat u "kolu" bit će prava "igranka"! Ovo je tek "predigra"!

@ bananarama

da, da, kad ga pretjeraš, stvarno ga pretjeraš! ljudi koji su van igre stvarno moraju zaviditi onima koji su kupili i izgubili 99% svoje investicije.
i tko mi sada brani da kupim? kad bih vjerovao da firma ima ikakvu budućnost, bez problema kupim. i onda sam u istoj situaciji kao ti….. mislim da si malo pobrkao lončiće, tko bi tu trebao biti ljubomoran a tko ne.
a zašto bi kupovao? za 980 m kn duga na 200 m kn prihoda i 90 m kn gubitka? za firmu koja je u svađi sa svima i nitko s njom više ne želi raditi? za nesposobnu upravu? za predsjednika NO-a koji je već 1,5 godinu u firmi i još nije nijedan posao osigurao? a ni nijedan dobar vic u tom vremenu ispričao! 🙂 za laziranje izvješća (ili neupdetiranje stranica gdje prodaju stanove, ne znam što je gore?) ?
a najbolaj stvar na ovom forumu je sto par zagovaratelja izbacuje svoje neutemeljene procjene i neprovjerene informacije u nadi da će navesti druge da ulažu. pa barataju podacima o 80 m eur godišnjih poslova u alžiru (gdje su ti poslovi u FI za 2010, 2009, 2008?), o stanovima za koje ingra na jednom mjestu tvrdi da ih je prodala a na drugom mjestu ih javno nudi, o dvrima lapad (prošetatjte se ovo ljeto tamo pa ćete vidjeti koliko je stanova prodano), o nekoj areni koja je opterećena kreditom banke iskoro sav novac od grada i države ode za otplatu tog kredita, o poslovima sa cestama kao da je iznos ugovora čista dobit….

tszsnss@
gubite svoje dragocjeno vrijeme na ovako glupavu dionicu. čemu to? muči vas što raste samo 8% dnevno ili ste kolekcionar… i još dugački tekstovi….el to sebi nešto dokazujete ili

Čisti dokaz one stare"ZAVADI PA VLADAJ"…ili mozda ZAVADI PA KUPI/PRODAJ…kako god… [shocked]

Opet svašta za pročitati. Ja osobno zadnje kupio na 4,xx. Smanjio prosjek na 6 kn. Pokušao danas manjim dijelom zatrejdati ali začudo na bidu nisam dočekao nazad ono što sam prodao i to mi daje vjeru da su razine ispod 5 kuna prošlost.
Moja sljedeća kupnja će biti kad prođemo 7 kuna (tada je samo nebo granica) ili na potpori 5,2. Sigurno je sigurno 🙂

Ovdje upišite svoj komentar……

u tjedan dana skoro 1 milijun dionica trgovano, a nitko novi u top 10 ??? (osim ingra gradnje koja je "stara")… izgleda da ipak nema novih igrača nego samo trejderi harače na ovoj nesretnoj dionici i pune sebi džepove rušeći i dižući cijenu u krug [rolleyes]

moje pisanje je moje mišljenje u određenom trenutku i nije savjet za kupnju ili prodaju dionica

25.1. pad cijene 6,4kn na 5,19kn u jednom danu. uskoro povratak na te razine… a za dalje pa mislim …

idući tjedan će bit bolje...

@15% u dva dana? sutra srijeda? pa crni petak? Lp

@top 10 dioničara ima 4.747.26 35,06% a vi se zapitajte tko drži ostatak dionica . Lp

New Report

Close