INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Duser, Elektroprojekt nije ništa kupovao, Societe/Allianz ZB kupio 47 komada.

30.10.2007

1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39 Osnovni račun
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59 Osnovni račun
3. PBZ D.D. 3.452 6,90 Skrb. račun +13
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02 Osnovni račun
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66 Osnovni račun
6. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93 Skrb. račun
7. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.398 2,80 Skrb. račun +47kom
▼8. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77 Osnovni račun
9. INGRA D.D. 1.279 2,56 Osnovni račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.220 2,44 Skrb. račun
Ukupno: 54,06

Pessimism Is Your Friend

Kako sam i napisao na jednoj drugoj temi , danas , eventualno sutra, ovisno o tržištu mislim da je prilika nekima koji su mislili da im je vlak zvan Ingra pobjegao.
Pogledajte promete koji su prolazili po cijenama preko 58 i 60 000.
Kao što vidimo iz top 10, dokupljuje PBZ Equity i dalje, po novome opet AZ mirovinski fond.
I plavi je malo jučer dokupio, danas za malo.
Možda budem bolje sreće sutra.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ja ću sutra prodavat dvije, treba mi za deku na kući, daj da se dogovorimo, tebi dobro-meni dobro.
Šta ću prodavat nekom nepoznatom.[smiley2]

Pessimism Is Your Friend

Može , ja sam ti među ovom hrpicom na kupnji preko 56 000.
Ima nas samo malo preko 60 komada. To je ca. 3,4 miliuna kuna.
Tako da ne brini.U slučaju da netko i to polupa, za svaki slučaj tu je nalog na 55 000 kuna na kupnji, dotični, vjerojatno fond hoče kupiti 100 komada.To je ca 5,5 milijuna kuna.
Inaće evo nam novog fonda , a pogledajmo gdje će im biti fokus ulaganja:

http://www.seebiz.eu/hr/fondovi/vb-invest-uzet-cemo-dva-posto-domaceg-fondovskog-trzista,1466.html

” Sektorski, fond će najviše ulagati u građevinski i financijski sektor “

Kako nam nitko novi ne dolazi u top 10 , a prometi su bili ogromni zadnjih dana, moguće da nam je i ovo jedna od mogučnosti. iako mi još nedostaju dva mirovinska fonda, i njih očekujem uskoro.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Danas se vidjelo ovih 47 komada koje je kupioSociete/Allianz AZmirovinski, ali onaj dan je prošlo 100 komada u jednoj transakciji. To još nismo vidjeli kamo je otišlo. Sutra, možda već saznamo gdje je i onih 400 komada od petka po 60.000.[smiley11]
A, uskoro, nadajmo se i nove vijesti….

Pessimism Is Your Friend


Kolega Duser, Elektroprojekt nije ništa kupovao, …

sorry, brzopletost, i meni je bilo čudno
[smiley16]

Heaven or Las Vegas

Imate nekons FI

No respect

prihodi smanjeni 11%
pad dobiti 76%

bit ce zanimljivo.

Može li mi netko objasniti odakle građevinskoj firmi 37 milijuna kuna financijskih prihoda?

Zahvaljujem

Kad je dobar vjetar i purani lete!


prihodi smanjeni 11%
pad dobiti 76%

bit ce zanimljivo.

Ne vidim da je ekipa polupala po bidu. A ako bude takvih suicidalnih tendencija – postoji zid od 100 stopa na 55250,00. 🙂

dajte molim vas kolega sa crvenom zvijezdom da malo detaljnjije pogledate stavke
umjesto što ovdje dajete negativnu vibru

onda se mozemo cuti

Postanite Eu-robovi

a da usporediš kumulativno možda ti se otvore vidici

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

New Report

Close