INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako je to prodavala uprava preko pbz-a a rezerve ce utrositi na kupovinu onda ja sutra ujutro idem do čika baje u ulicu dama noći da vidim kaj on kaže na sve to

Postanite Eu-robovi

…svašta se ovdje može pročitati…ima nebuloza a i pametnih promišljanja i sa strane drukera na pad i drukera na rast…sve u svemu vrijeme je na strani imatelja dionica…burekdžije uglavnom gube manje ili više a cca 5% zaradi za burek ili 2…1% ima sreće i zaradi 20ak % mjesečno…o ovim vremenima i cijenama će se pričati…pozz…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Opi u tiskanom izdanju biznishaera
Medijska ofenziva uoči skupštine?
Šta nam to može donijeti?

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

ja vas stvarno ne kužim???
vi svi jedva čekate da, do nedavno 1. dioničar iz top 10, do kraja rasproda portfelj Ingre i da će onda doći što???med i mlijeko??? jesti li vi čuli za pojam distribucije dionica??? umjesto jednog velikog dioničara koji je držao preko 900.000 komada, sad ćete imati 1000 malih dioničara koji će sumanuto kupovati i prodavati! gle, pa to se upravo događa s dionicom Ingre na burzi!
zar ne vidite da nema velikog igrača koji bi otkupio bar 500.000 komada i nastavio jačati portfelj nego deseci malih ulagača svaki dan prebacuju oslobođene dionice jedni drugima u jedinoj želji da jedan drugoga nasamare i zarade dnevni burek

Kolega nisi u pravu ova dionica neće imati više dnevne oscilacije i doze straha da se proda skuplje plaćeno jer nema tko više da ruši cijenu jer PBZ prodaje sa 14 kn,atko je to onda u plusu da prodaje up kad je trend definitivno pozitivan.


Bravo momci 9 miliona u rezarvama sa odlukom skupštine da mogu kupovati vlastite dionice a oda iha poništit,pa povećati neto vrijednost kompanije,tako se konstruktivno analiziraju izvješća a ne lupetanjem gluposti.Sretno i nadam se da će nepismene burekđije napustiti ovaj forum,a što se tiče ong velikog naloga,on je riješen mimo burze,pratite OTC trgovanje.

konstruktivna analiza FS? ovo? kupit pa poništit????? [lol]

vrlo si nevješt. neću te više čitati niti kritizirati; odsada si na ignore.

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...


Vatreni idi igraj neke utakmice virtualne,u kladionici,nije za tebe burza,kad ne znaš da ima dug ali i neka imovina napraljena iz tog duga,tj pasiva i aktiva,a bilanca za one koje ih znaju čitati govori da je imovina trideset kuna po diionica a cijene na burzi 4,7 što čini book value od 0,15 posto,sjedi jedan.

Dame (i gospodo),
pa ne budite grubi, ovdje je diskusija činenicama, a ne rat uvredama.
Knjigovodstvena alkemija je divna stvar i može prikazati i pokazati baš sve što želite.
Imovina firme sigurno uzima za izračun situaciju na tržištu iz 2008 kada se i pseća kućica prodavala po soma eura. Ako i ne uzima rijednost, je kažete, 30 kuna po dionici. U redu neka bude 30. I neka je cijena dionice 5 kn (nije , ali teoretski uzmnimo da je).
Znači kupivši dionicu po 5 kn, dobivate imovinu od 30 kn i dug od 72 kn ili za vrijednost 35 kn dug od 72 kn.
Odnos 1:2.
Pa zar to nije kao da dođete u mjenjačnicu i tražite da vam promijeni 10 kn u jednu od 5??? I da kažete da ste napravili dobar posao???
Ne znam, to je moje mišljenje i nadam se da vam otrežnjenje neće biti bolno….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

INTERVJU: Igor Oppenheim
‘Najveći problem su nam banke u stranim rukama’
Autor: Business.hr | 18.05, 16.02.2012.

Predsjednik Uprave Ingre za Business.hr govori o bankarima koji tvrtki koče projekte, sukobu s ministarstvom zdravstva i Quaestusom te fondovima koji manipuliraju Ingrinom dionicom..


INTERVJU: Igor Oppenheim
‘Najveći problem su nam banke u stranim rukama’
Autor: Business.hr | 18.05, 16.02.2012.

Predsjednik Uprave Ingre za Business.hr govori o bankarima koji tvrtki koče projekte, sukobu s ministarstvom zdravstva i Quaestusom te fondovima koji manipuliraju Ingrinom dionicom..

auuuuu, sad će tek biti sranja…napao je najveće i najgore igrače na TK:
1. banke
2. fondove

a protiv sebe (ingre) ima i:
3. državu (koja kasni tj. ne plaća rate za Arenu – neiskup komerc.zapisa)
4. grad Zagreb (koji kasni tj. ne plaća rate za Arenu – neiskup komerc.zapisa)

ne znam što mu je ovo trebalo [undecid]

p.s. a evo i našeg navlakača tj. lažnog kupca na 5 kn [lol] [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!


Pbz je čini se out

PBZ je samo izvan Top 10, ali nije prestao sa prodajom. Vjerojatno izlazi do kraja. To nikako nije dobro jer će, nekad prvog dioničara, zamijeniti masa špekulanata koji neće dati disat dionici.
Naravno, to je moje mišljenje i ako se sa njim ne slažete slobodno ga zanemarite. Samo mi se nemojte ljutiti i boldati tekst. Svatko je kovač svoje sreće. [wink] [smiley]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



INTERVJU: Igor Oppenheim
‘Najveći problem su nam banke u stranim rukama’
Autor: Business.hr | 18.05, 16.02.2012.

Predsjednik Uprave Ingre za Business.hr govori o bankarima koji tvrtki koče projekte, sukobu s ministarstvom zdravstva i Quaestusom te fondovima koji manipuliraju Ingrinom dionicom..

ne znam što mu je ovo trebalo [undecid]

[/quote]

Možda priprema terean za nešto tipa… hebiga, sve smo pokušali ali mnogi protiv nas i nismo mogli…
Meni ovdje mnogo jasnih poruka, samo neki vole gledati ružičastim očima…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."



Vatreni idi igraj neke utakmice virtualne,u kladionici,nije za tebe burza,kad ne znaš da ima dug ali i neka imovina napraljena iz tog duga,tj pasiva i aktiva,a bilanca za one koje ih znaju čitati govori da je imovina trideset kuna po diionica a cijene na burzi 4,7 što čini book value od 0,15 posto,sjedi jedan.

Dame (i gospodo),
pa ne budite grubi, ovdje je diskusija činenicama, a ne rat uvredama.
Knjigovodstvena alkemija je divna stvar i može prikazati i pokazati baš sve što želite.
Imovina firme sigurno uzima za izračun situaciju na tržištu iz 2008 kada se i pseća kućica prodavala po soma eura. Ako i ne uzima rijednost, je kažete, 30 kuna po dionici. U redu neka bude 30. I neka je cijena dionice 5 kn (nije , ali teoretski uzmnimo da je).
Znači kupivši dionicu po 5 kn, dobivate imovinu od 30 kn i dug od 72 kn ili za vrijednost 35 kn dug od 72 kn.
Odnos 1:2.
Pa zar to nije kao da dođete u mjenjačnicu i tražite da vam promijeni 10 kn u jednu od 5??? I da kažete da ste napravili dobar posao???
Ne znam, to je moje mišljenje i nadam se da vam otrežnjenje neće biti bolno….

[/quote]
Ti si stvarno ili neznalica ili besskrupulozni navlakač-prevarant. Kada se sve uzme u obzir- IMOVINA minus DUGOVI računica je 30. KONTAŠ??? Nemožeš uzeti samo jedno ili drugo. Shvaćaš vatreno moje malo. [embarass]

neće uvijek biti ovako.

jadna firma gdje mesić i stern zajedno vode obrt
tu se ne piše dobro
sad je dioničarima onako svejedno, popušili na 5 ili na 0
al bi moglo bit zanimljivo na skupstini

hoce li netko dati live stream?

Postanite Eu-robovi

New Report

Close