INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hm možda će novi dokap promjeniti trend


Da…možda promijene trend decimala iza zareza na ZSE sa dvije na bar četiri

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

gledajte ovog navlakača koji stavlja lažne naoge na kupnju na 5 kn, a zbrisat će prije otvaranja [lol]
nije ti valjalo jučer na 4,60 kn? imao si 40.000 komada na prodaji!
a sad nakon -90 miliuna kuna gubitka žarko želiš INGR po 5kn?? [lol] [bye]

moje pisanje je moje osobno mišljenje, nije savjet ili poziv za kupnju ili prodaju dionica!

Boldam tekst jer mi je puna kapa laži i nepismenih analiza na ovom topicu,pa reka Vam je dobro Banarama,sklonite se sa Ingre,burekđije,trend je up ubuduće,molim argumentirane analize na moje postove a ne nebuloze,Hvala.

Šta fali burekđijama, pojačavaju likvidnost dionice i to je može biti jedino dobro. Ako oni mogu u ovom košmaru nešto zaraditi, svaka im čast. Nama omogućavaju da u svakom trenutku možemo Ingru i kupiti i prodati, za razliku od mnogih drugih dionica.


Boldam tekst jer mi je puna kapa laži i nepismenih analiza na ovom topicu,pa reka Vam je dobro Banarama,sklonite se sa Ingre,burekđije,trend je up ubuduće,molim argumentirane analize na moje postove a ne nebuloze,Hvala.

OK,
Analiza:
-zadnja pozitivna godina 2008
-neprekinuti padajući trend 3 i pol godine ( sa manjim špekulativnim trzajevima na gore)
-podebljavani minus iz godine u godinu
-nemogućnost podmirenja dugova
-nemogućnost novog zaduživanja
-nemogućnost naplate nekih potraživanja
-pad rejtinga kod investitora i ulagača
-"tanki" ugovoreni poslovi niskog profita i visokog rizika (Irak)
-velike želje, a malo realnosti,
-sve slabije reference (zadnji poslovi 2008, a naovamo samo sporadični poslići),
-mutna uprava i sve oko nje….i da ne nabrajam više
Molim boldajte kaj vam se od čini najbitnije

– [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Trend je up odavno, jedino nepismeni nikako da skuze.

Krepat ma ne molat.

PBZ uskoro out….a kaj onda?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Evo i HT ode u stečaj. I hoćemo li konačno na 2kn?

neće uvijek biti ovako.


PBZ uskoro out….a kaj onda?

onda će najveći igrač nestati iz top10 i iz Ingre, a na njegovo mjesto dolaze stotine malih ulagača koje u rukama drže valjda preko 1 milijuna dionica Ingre
Ja sam svugdje čitao da se to zove distribucija i da je to vrlo loše (osim za ovoga koji je svoje rasprodao) [undecid]


PBZ uskoro out….a kaj onda?


E onda idemo na 50 kuna okruglo i brojimo kunice.

Dobar dio novaca od Ht a već tri miliona je protrgovano,jer je danas ex dividend day, će završiti izmedju ostaloga i u Ingri,PBZ više nema dionica,uzeo cd danas…


PBZ uskoro out….a kaj onda?

PBZ je od rujna 2011. prodao oko 2/3, pa izracunajte koliko jos treba dana
da proda sve.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.

New Report

Close