INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo netko pokazuje mišiće na asku…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Izvješće je odlično,naravno ako je istinito.
Gubitak od 14,5 mil kn u četvrtom kvartalu je 1 kn po dionici.Ja sam očekivao pad BV na ispod 30 tj
barem dvostruki gubitak.
Gubici se smanjuju i mislim da je najgore prošlo,ali i dalje nas očekuju problemi u servisiranju
kratkoročnih obveza i to dugoročno.
Jedini izlaz je reprogramiranje kredita i produženje rokova otplate kredita.I to će se i dogoditi
ukoliko se veliki vjerovnik ne želi dočepati Arene.Ovo je idealna prilika za dobiti Arenu jeftino, jer je INGRA postala laka lovina.
Ali o stećaju nema ni govora,možda samo ucjena!
Onaj tko je unutra bi trebao zataditi barem 200 do 300% u toku ove godine.

5 kn je samo šestina od BV 30.Nije li to previše?


Ma reala INGRE je cca 20kn ali eto, burza je burza i špekulacije rade svoje , kao i onomad na 413kn.
Zbrojite sve dosadašnje poslove i izračunajte koliko je to novčeka, bez drugih ugovora koj će doći do kraja godine. Plusajte imovinu i oduzmite dugove pa bute vidli. Ovu godinu završavamo sa plusom za 2013 dijelimo dividendu.

neće uvijek biti ovako.

Ovaj tu nalog od 23000 stqavi ga pet min da bi srušio cijenu pa pobježe,ljudi moji pa jel to moguće čime se sve služe ovi burekdžije,pa Hanfa nek malo radi svoj posao,pobogu..


evo netko pokazuje mišiće na asku…

Samo iskušavanje čvrstine odluke kupaca, i ja se igram već dva dana sa skrivenim na prodaji 4400H, a iza njega je samo 100 komada više, 4500. Koristim takav nalog da bih kupio, a ovdje sam pročitao kako je to PBZ stavio 44000 komada. Presmiješna ekipa na Ingra topicu, uglavnom nesigurne kukavice koje je lako izmanipulirat s jednim nalogom.

da i što je tu nezakonito??’

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Ovaj tu nalog od 23000 stqavi ga pet min da bi srušio cijenu pa pobježe,ljudi moji pa jel to moguće čime se sve služe ovi burekdžije,pa Hanfa nek malo radi svoj posao,pobogu..

stavi ti kontru pa odmjerite snage [tongue] [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Ovaj tu nalog od 23000 stqavi ga pet min da bi srušio cijenu pa pobježe,ljudi moji pa jel to moguće čime se sve služe ovi burekdžije,pa Hanfa nek malo radi svoj posao,pobogu..

Pa nije zabranjeno stavit bilo kakav nalog i sa bilo kojom svrhom ako je unutar dnevnog limita, što mu ih niste pokupili ?

Ove cijene su sasvim ok do nekih novih pozitivno/negativnih vijesti…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

Pa više je smiješno i prozirno ali neka mu ovo su ostaci PBZ možda se nada de će jeftnije kupit,malo morgen dušo,hajde poklipi ako hoćeš prodati,SMIJEŠNO JE..

da i što je tu nezakonito??’

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Ovaj forum je postao katastrofa, svi samo iznose svoje želje a nitko argumente (čast izuzetcima), i to stalno prepucavanje željama da je postalo nečitljivo više. Govore se nebuloze da se čak pitam jel se to neka djeca igraju jer to mi ne liči na nekog odraslog investitora.

Eto nema ih više jedna ružna priča je završena,ne zaboravite da oni prodaju od šestog mjeseca kad je cijena bila oko 14,15 kuna,blago onom čiji su oni skrbnik bili možda neka grčka banka,milijun dionica su istresli kao mahniti,nek sad kupuju nazad,,he,he..

New Report

Close