INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

danas će biti isti scenarij kao i jučer…
Prvo burekđije pa onda idemo gore…

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

otvorila sa 5,23kn sada do te razine ima 40000komada.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

sad se rade kalkulacije kako najmanje popušiti



Skupilo se ovdje dosta zanimljivog svijeta…i biljnog i životinjskog…tu je i beštija, gmaz, godzzila, bear, a od jutros i baboon…svi bi malo nečega…a gubitak 90 milja…i još 935 tisuća….a dugovanja oko 960 milijona…puno je to brate mili…da od danas krene fantastično trebaju godine da se dođe na 0…da krene fantastično…a ako ne krene treba i duže…znači kupuje se budućnost firme koja će, ako sve bude super, za nekoliko godina biti na 0 (nuli)…e svjetle li budućnosti…ili griješim….znalo mi se i to dogoditi…pogotovo sa prvim brakom…velim IMHO, ako se netko ne slaže, slobodno i ne trebate me uvjeravati…uvjerite sebe.
Ugodan pa…ovaj dan.

Mislim da ko danas ulazi u INGRU, itekako zna sta radi.
Nitko ne kaze da INGRA dobro posluje i tu se SVI slazemo…
Pitanje je samo kako ko vidi pola case vode (ili bilo cega drugog): da li kao polu-punu ili kao polu-praznu casu?
I opet smo svi u pravu…
Naravno, slozicemo se i u tome da je trenutno Ingrina casa prazna i to skroz, ali neki to vide kao casu koja ne sluzi nicemu i koju je najbolje baciti, a neko drugi kao casu u koju mozes staviti sto god zelis i lijepo sve piti… I opet smo svi u pravu… [wink]

Toliko o INGRI, nama… a i casama….

P.S. nisam nista (cudno) popijo… [rolleyes]
Mada sam mozda ipak promasio temu? [shocked]
Ne nisam, ovo je ipak forum INGRE [lol]

Ugodan ovaj dan dan i tebi i svima…

Ma ovo je jasno ko dan, volumeni sve kazuju, ovo ne bu išlo puno dole dok, oni koji su kupili za 2 milje na 4 kn, ne zarade 20-25%…a onda će ići tamo gdje treba ići….kamo???…sve piše u izvješću…samo treba znati čitati…i ne biti slijep kod zdravih očiju…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

INGRA je smanjila je operativni gubitak prije poreza i kamata (EBIT) za 32 posto.
Novi poslovi daju nadu za budućnost i to je jedino bitno.

Ljudi dionica je na 4,9 kn zar sve loše nije uračunato u cijenu pogledajte koji prihodi dolaze u prvom kvartalu,smiješno je što ovo ponavljam.ali mislim da PBZ prodaje zadnje dionice,točno se vidi da ih nije briga,nisu njihove a kupuju vjerovatno povezane osobe sa njima koje se namještaju na bid,pogledajte još jednom izvješće o dogovorenim poslovima u realizaciji…


Gubitak 90.935.968 kuna ali nema veze dolaze novi poslovi,samo me muči ovaj manijak od PBZ skrbničkog.Stvarno mi nisu jasni njegovi motivi.Sutra ide rast a danas nisam ništa kupio. Malo sam se zaheba tako mi i treba kad sam hebena škrtica ali ću svejedno uživati u rastu.
pozdrav svim Ingrašima

Skupilo se ovdje dosta zanimljivog svijeta…i biljnog i životinjskog…tu je i beštija, gmaz, godzzila, bear, a od jutros i baboon…svi bi malo nečega…a gubitak 90 milja…i još 935 tisuća….a dugovanja oko 960 milijona…puno je to brate mili…da od danas krene fantastično trebaju godine da se dođe na 0…da krene fantastično…a ako ne krene treba i duže…znači kupuje se budućnost firme koja će, ako sve bude super, za nekoliko godina biti na 0 (nuli)…e svjetle li budućnosti…ili griješim….znalo mi se i to dogoditi…pogotovo sa prvim brakom…velim IMHO, ako se netko ne slaže, slobodno i ne trebate me uvjeravati…uvjerite sebe.
Ugodan pa…ovaj dan.
[/quote]
Jedino si ti nedostajao tom društvu. Ako je toliko loše kao što govoriš već smo u 10:05 trebalo biti na 3kn. Čekajte dok PBZ izbaci sve što mora pa cete vidjeti kako ce dionica ici prema 10, ali polako.

neće uvijek biti ovako.


Da su poslovi objavljeni kad je dionica probila 5 kn prošli tjedan, išla bi preko 6. Nakon Fi bi pala ali ne dublje od 5. Ovim redosljedom objave bit ću je teško danas održati iznad 5 kn, kriva kombinatorika, vrlo nekreativno !

u svakom slučaju bit će ovdje još puno dobrih trejdova [thumbsup]

45.000 kom … za prvih 35 minuta… hmm [rolleyes]


INGRA je smanjila je operativni gubitak prije poreza i kamata (EBIT) za 32 posto.
Novi poslovi daju nadu za budućnost i to je jedino bitno.

ne pomaže tu nada nego matematika….izračunaj koliko Ingra prihoduje godišnje, kolika im je dobit od tih poslova, kolike su im godišnje obveze i kad to staviš na papir vidiš da je sitaucija i dalje dosta loša. dugovanja i kamate i dalje idu, a poslovi koje dobivaju nisu dovoljni. sjeti se i da su velik dio dugova prebili s novim dionicama, a prije toga bio je i dokap u novcu….sve to nije pomoglo ništa i eto nas iznova u istom sranju, gubici rastu itd.
za trejdanje je OK, ali za ostati duže vrijeme u ovoj dionici, to ne!

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

Mecka @ tako je..ovo su razine zanimljive nekim novim(vecim) igracima…bila akumulacija i stogod…nebitno…vozi se po 10tak % na dobrom volumenu… [thumbsup]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close