INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


kakav brutalan iskrcaj po kupnji, preko 50.000 komada u pola sata!!!
bojim se da uskoro puca 4,50 kn, a onda je tik-tak na 4 kn [embarass]

I onda opet natrag na 5,5x, i opet natrag na 4,5x i tako unedogled

manje je više, a više još više

jel to prošla ralica [shocked]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


kakav brutalan iskrcaj po kupnji, preko 50.000 komada u pola sata!!!
bojim se da uskoro puca 4,50 kn, a onda je tik-tak na 4 kn [embarass]

E moj kolega, Vi još ništa niste skužili! Lijepo sam Vam juče stavio graf i objasnio! [cool]
Žrtvovali su svojih jedno 10000 tisuća, a ostalo – ostali!



kakav brutalan iskrcaj po kupnji, preko 50.000 komada u pola sata!!!
bojim se da uskoro puca 4,50 kn, a onda je tik-tak na 4 kn [embarass]

E moj kolega, Vi još ništa niste skužili! Lijepo sam Vam juče stavio graf i objasnio! [cool]
[/quote]
a sto tvoj graf prikazuje??? [undecid]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

+ još mrvu

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

Upućeni prodaju a neupućeni kupuju ili je obrnuto?

neće uvijek biti ovako.

Cjena se zaustavila tj pribili su je na liniju SMA otpora,ako je probije nema dna.Ako se odbije mogao bi se popuniti onaj gap do 6,20. [proud]


Večina Vas je opet u kešu što mi sugerira da bi moglo bit nove zgode prije nego nezgode….hm [cool]

Jedini problem šta je sutra izvješće a onda će oni šta su drukali na pad na 4 kune a kupili na 5 kuna prodati jer su zaključili da će barem sada na tri pa da malo shortaju.

bit će bolje................

On bi sada da vrati na 4,55 onih 10 tisuća što je potrošio na rušenje. A šta ako ne bude "strašljivca"?

joj nek izbace konačno to f.izvješće da pa odemo kunu gore ili kunu dole, ubija me ovo čekanje [embarass]


Cjena se zaustavila tj pribili su je na liniju SMA otpora,ako je probije nema dna.Ako se odbije mogao bi se popuniti onaj gap do 6,20. [proud]

A gap na 4,41?

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

Ovo su očito zadnji komadi PBZ skrbinčkog jer se vid da je bio samo jedan prodavatelj uz nešto sitnih,tako da je ta priča završena,hvala im jer nikad više tako jeftino nece se moći kuppovati…

New Report

Close