INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ova dionca od 11 kn pada najviše zbog toga što konstantno prodaje PBZ skrbnički,i a djelom što onda i mali ulagači inercijom prodaju,a trejderi koriste sve to i ponekad uzmu za marendu,ali PBZ je skoro na kraju,i mislim da su oni u četvrtak i petak iskrcali svoje do blizu kraja,eto lijep pozdrav,i očekujem jedan posto,normalno.Hvala.

ok zašto PBZ prodaje? Hvala Lp

Ajmo grafičari "pucajte prognoze"! Moja procjena, ujutro pad ispod 4,70 a potom jači odbijanac!
Tjedni graf sugerira, naročito zadnja dva dana, akumulaciju oko centra 4,80. Bez drukanja, molim procjene!

Pa ne vidim neki racionalan razlog zasto PBZ skrbnički prodaje i to sa velikim gubitkom ali to rade i Ad plastiku i nekim jos dionicama,vjerovatno su to dionice od same banke,pa fali im cacha..

To je skrbnički račun, prodaju tuđe dionice i to izgleda "sa užitkom"!

Pogledajte ovu "rupetinu" između 6,30 i 5,25 na mjesečnom grafu. Ovo ću napisati samo jednom: "Rupa će biti i u suprotnom smjeru, daleko, daleko veća."Teško onom tko tada bude vani! Bit će “škrgut zuba”!
Vidimo se za tjedan dana! LP! [cool]

Mozda je skrbnički od margina pa tako iscrpljuju klijente i vade im dušu,samo pri kraju im je to,samo u prošlu srijedu su prodali 20000 kom,a u četvrtak, na onaj veliki promet pa i petak su iskrcali blizu do kraja,a to znači trend up…

mislim da je previse trejdera unutra da bi taj rast mogao biti tako brz, a jednostavno fali veliki ulagac koji ce ih s.ebati. jer nek i skoci za dan 2kn gore sto mislite koliko ce bit onih sto ce biti prezadovoljni s dobiti? bit ce ih previse i ako nitko ne podrzi tu cijenu ukljucit ce se panicari i eto je natrag na 5kn, cisti primjer je ovo sto se sada dogadja nakon rasta u sri-cet.ovaj tjedan ce biti prekretnica za ingru,cekajmo izvjesce.

idući tjedan će bit bolje...


Pa ne vidim neki racionalan razlog zasto PBZ skrbnički prodaje i to sa velikim gubitkom ali to rade i Ad plastiku i nekim jos dionicama,vjerovatno su to dionice od same banke,pa fali im cacha..

ako je PBZ banka došla do toga da prodaje dionice da prikupi par milja kuna, onda je u goroj situaicji nego credo banka! prije će biti neki drugi razlog u pitanju za koji mi mali još ne znamo [undecid]

moji postovi nisu investicijski sasvjeti niti prijedlog za kupnju ili prodaju dionica


na ovoj dionici, više nego na ijednoj drugoj na ZSE, vrijedi:

ili trejdaj, ili ćeš biti istrejdan!

ovo je najveća istina o ovoj dionici!

kosor@ link1@ valjda ste shvatili [wink]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Večina Vas je opet u kešu što mi sugerira da bi moglo bit nove zgode prije nego nezgode….hm [cool]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

kakav brutalan iskrcaj po kupnji, preko 50.000 komada u pola sata!!!
bojim se da uskoro puca 4,50 kn, a onda je tik-tak na 4 kn [embarass]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjeti za ulaganja

New Report

Close