INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Nije valjda da je još netko unutra,biti će ovoga po 3 kn ko pljeve. [lol]

po 3 kn možda i neće, ali po 4 kn vrlo lako..samo da izađe FI za koji dan
[/quote]

mumaro/doko/itd 😉

siguran si da prije FI neće izaći nešto drugo [smiley]

free flow information

poznajuci ingrina kretanja cijena zadnjih par godina,izgleda da je rast odradjen i slijedi klizanje.samo dokle? 4 kn ili?


U svakom slučaju nedajte se zbuniti. I ako ode ispod 4, nema veze, samo mirno sjedite, opustite se, zamislite da ste u Alžiru na baušteli, ako ode ispod 3 zamislite da ste u Iraku, samo fino opušteno. Uopće se nemojte sekirati.. NEMA VEZE NIKAKVE ako ste izgubili recimo 50%, 90%, ma nikakve to veze nema .. možete i u kliniku, otvorena je. U Savu ni za dragog Boga, zaleđena je, ali ako Vam je stvarno teško, motorku, prosjecite led, svežite motorku sebi oko noge da je ne izgubite i pod led SRETNO !! [angry]

LOL [wink]

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore… [huh]




odošmo opet do 4 izgleda!

teško, 4.50 ako
[/quote]

Vrlo tesko,
do 4,50 kn (na BID-u) oko 64.000 kom.
Zadnjih 6 naloga (ali svi po 1000) skidaju sa ASK-a…
[rolleyes]
[/quote]

kolega,kad cijena krene padati ,povlace se i nalozi na kupnji na nize…nekad to ide sporo ali cak nisu potrebna ni veca iskrcavanja,dovoljno je da je svakom kupnjom potencijalna nova kupnja sve tanja…i ode cijena postupno na dolje

Isti je slučaj i kad cijena počme rasti i obrnuto…

[lol]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.


elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…


pa kolega ja sam najveci druker za oporavak ingre.samo cekam da pocnu stizati vijesti jos od ljeta ,a njih nema…najosnovnija stvar su podaci o dobiti i prihodima i trend kretanja cijene-a oni su zastrasujuci

Rekoh ja rolback na 3.xx

seik elijah 😉

a da se ingra ukljuci u ciscenje snijega u gradu, ova bljuzgetina je koma.
nego, kolega kazes mi zadnju cijenu? da ne moram zvat brokera.tnx

free flow information

dobro je ovdje kod INGRE da se nikad ne može zakasniti

Postanite Eu-robovi


elijah

ja se stvarno cudim kako ljude nije strah u ovoj dionici? nije da se bas cesto odbija prema gore…

Ma nije nas strah dionice nego takvih negativaca kao šti si ti i slični. Mjesto ti je u Grčkoj, tamo bi se super uklopio…


100-ka

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close