INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svakom slučaju nedajte se zbuniti. I ako ode ispod 4, nema veze, samo mirno sjedite, opustite se, zamislite da ste u Alžiru na baušteli, ako ode ispod 3 zamislite da ste u Iraku, samo fino opušteno. Uopće se nemojte sekirati.. NEMA VEZE NIKAKVE ako ste izgubili recimo 50%, 90%, ma nikakve to veze nema .. možete i u kliniku, otvorena je. U Savu ni za dragog Boga, zaleđena je, ali ako Vam je stvarno teško, motorku, prosjecite led, svežite motorku sebi oko noge da je ne izgubite i pod led SRETNO !! [angry]

I very much love INGRA !!

Čemu zastoj? Marenda ili "okrugli stol"? [cool]
Ili se čeka nestrpljivi koperant? Pa ljudi bi kupovali i skuplje, ali ste ih totalno isplašili!


U svakom slučaju nedajte se zbuniti. I ako ode ispod 4, nema veze, samo mirno sjedite, opustite se, zamislite da ste u Alžiru na baušteli, ako ode ispod 3 zamislite da ste u Iraku, samo fino opušteno. Uopće se nemojte sekirati.. NEMA VEZE NIKAKVE ako ste izgubili recimo 50%, 90%, ma nikakve to veze nema .. možete i u kliniku, otvorena je. U Savu ni za dragog Boga, zaleđena je, ali ako Vam je stvarno teško, motorku, prosjecite led, svežite motorku sebi oko noge da je ne izgubite i pod led SRETNO !! [angry]

… [lol] [lol] [lol]

Evo sada ću ovo malo podignuti na višu razinu!


Čemu zastoj? Marenda ili "okrugli stol"? [cool]
Ili se čeka nestrpljivi koperant? Pa ljudi bi kupovali i skuplje, ali ste ih totalno isplašili!

Milanović: Moramo štedjeti kako bismo se kvalitetno razvijali

Nije valjda da je još netko unutra,biti će ovoga po 3 kn ko pljeve. [lol]

Ako napišem ide to "sigurno dolje" (naravno, bez ikakvog logično argumenta, onako kako svi i pišu o toj situaciji) hoću li dobiti koju stotku od dežurnih babalajavaca da mi se makne ova mrska crvena zveza? [lol] [lol]

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!


Evo sada ću ovo malo podignuti na višu razinu!

Onda ode to u blokadu…[shocked]


Ako napišem ide to "sigurno dolje" (naravno, bez ikakvog logično argumenta, onako kako svi i pišu o toj situaciji) hoću li dobiti koju stotku od dežurnih babalajavaca da mi se makne ova mrska crvena zveza? [lol] [lol]

cim se ti oko ocjena brines u ovom poslu [bye] [bye] [bye]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Nije valjda da je još netko unutra,biti će ovoga po 3 kn ko pljeve. [lol]

po 3 kn možda i neće, ali po 4 kn vrlo lako..samo da izađe FI za koji dan

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti

Eto sada možete zakucati do 4,70!



Ako napišem ide to "sigurno dolje" (naravno, bez ikakvog logično argumenta, onako kako svi i pišu o toj situaciji) hoću li dobiti koju stotku od dežurnih babalajavaca da mi se makne ova mrska crvena zveza? [lol] [lol]

cim se ti oko ocjena brines u ovom poslu [bye] [bye] [bye]
[/quote]

Pa kad nemam drugih briga, sve mi je 5!

Fondovi, Pazite da vas ovakav jedan iz mog iz AVATARA ne doceka kao Sirica i Djedovica!

New Report

Close