INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



optimist1@ imao si 3-4 odbijanja po cca 50-100% na ingri od vrha 400kn do danas…ostalo vrijeme je bilo cekanje cash , promjena long padajuceg trenda od 4 godine se ne desava u 3 dana…

Naravno ti si uvijek kupovao na dnu a prodavao na vrhu [lol]
[/quote]
upitnik9 potpuno te podržavam to je naš multinck poznat po tome da uvijek prodaje " na samoj dijamantnoj špici vrha " a kupuje uvjek na dnu i još niže " u kanalu dna " stvarno je dojadio s pametovanjem.

volim pad do 35 % ali ne velike lomove

auuuu, tko je to iskipao oko 18.000 komada po kupnji???? [embarass]

jel i danas netko okrenuo ingru 2-3 puta ,ipak je 400k prometa? Vjerujem da je!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


auuuu, tko je to iskipao oko 18.000 komada po kupnji???? [embarass]

21000 taj nam neće više smetat

bit će bolje................

vidim da se danas većinom dere po kupnji, što znači da opet ide prema dolje. Kupci se ispuhali, ponovo izgleda ima više prodavatelja. Špekulanti izgleda izlaze i čekaju opet ulaz na nižim razinama.



optimist1@ imao si 3-4 odbijanja po cca 50-100% na ingri od vrha 400kn do danas…ostalo vrijeme je bilo cekanje cash , promjena long padajuceg trenda od 4 godine se ne desava u 3 dana…

Jeli vi vjerujete da će ostat na 5kn tj da neće ići doli nego na 6-7kn ili koliko već .Lp
[/quote]
prije ce rasti magma i đakov. nego ingra
[tongue]

dan poslje sutra

medoodmara @ pa zar i ovdje si ostao u cashu … [lol] [lol] [lol] auu ……medo ostaje medo…uvjek mu je skupo….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Samo da se jave brekdžije da su i danas okretale po 40000 kom na burzi,trend je stabilan i izalaze po meni samo ludjaci sa ogromnim minusom,al bi bilo normalno da i danas dionica skoči dvadeset posto,ovo je zdravi,stabilan trend up..

ne volim visit na kompjuteru ka neka gospoda ali ovoliko pametim i ruganja na dionici od meštara od novaca nema nigdi.ja iman dojam da ne kupu brojkom 1 dionicu a da propadne sve da bi narasli metar cili.Nema analiza , pametih postova samo kad krene doli sprdanje ruganje, uživaju u tome a sami virujen nemaju ni nivaca a kamoli dionica , evo ja ih iman 41500 i ne pada mi na pamet nikome želit da ode sve u k, jer di ćete sutra kome čete se rugat, ali razumin i ovo najjeftinija zabava im je ovo , ne košta ništa a tu visu poćevši od bakice i drugih nickova po cili dan, pa ljudi jeli vi radite , ako ne imate love ko blata a tad vam ne triba burza a najmanje nama Vaša mudrovanja jer budimo iskreni nema tu nečeg za reč kapa doli

Dobar promet nadomak 5 kn. SUPER tjedan za INGRU. Nastavak idući tjedan. Pozdrav svima i čuvajte se snijega, leda i hladnoće. Ipak najvažniji je život.

neće uvijek biti ovako.

Lipo san napisa prije dva dana…
Trejderi će nam opet dizat ovo…
Svi šta su izašli će opet kupovat…vidit ćete već u pon. ili u utorak..
Moj prosijek je i dalje ispod 4..

[kiss] [smiley] [bye]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...


ne volim visit na kompjuteru ka neka gospoda ali ovoliko pametim i ruganja na dionici od meštara od novaca nema nigdi.ja iman dojam da ne kupu brojkom 1 dionicu a da propadne sve da bi narasli metar cili.Nema analiza , pametih postova samo kad krene doli sprdanje ruganje, uživaju u tome a sami virujen nemaju ni nivaca a kamoli dionica , evo ja ih iman 41500 i ne pada mi na pamet nikome želit da ode sve u k, jer di ćete sutra kome čete se rugat, ali razumin i ovo najjeftinija zabava im je ovo , ne košta ništa a tu visu poćevši od bakice i drugih nickova po cili dan, pa ljudi jeli vi radite , ako ne imate love ko blata a tad vam ne triba burza a najmanje nama Vaša mudrovanja jer budimo iskreni nema tu nečeg za reč kapa doli

Evo ti 100-tka – između ostalog i za dužinu “kobasice”.
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

New Report

Close