INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




a sad rolback na 4,00 kn

[lol] Na temelju čega? Precijenjenosti?
Bolje da sad kupite nego na 10. [lol]
[/quote]
do 10 kn ako i bude islo prema tamo…kupit cemo i prodat jos 300 puta [wink] [tongue]
[/quote]
KOLEGA INVERTER,IMATE KAKAV SCENARIO ZA TRENUTACNO KRETANJE CIJENE?

Od 3,8(minimum) do 5,33(jučer max) je 40% rasta. na prometu oko 2,5 M kunelića.

neće uvijek biti ovako.

@elijah

Ima ako poraste reći će da je kupio i prodao ako padne reći će da mu nije padalo na pamet to kupovati a treće već odavno je rekao da nema niti jedne kune na našem TK…….

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU




a sad rolback na 4,00 kn

[lol] Na temelju čega? Precijenjenosti?
Bolje da sad kupite nego na 10. [lol]
[/quote]
do 10 kn ako i bude islo prema tamo…kupit cemo i prodat jos 300 puta [wink] [tongue]
[/quote]

Ja neću možda par puta. [lol]

bit će bolje................

pozdrav svima!
ja sam se jučer i danas nakrcao Ingrom jer to je kvalitetna firma koja puno vrijedi, barem 200 kn po mojoj procijeni :-))


današnje trgovanje pokazuje da ipak nije bilo velikog kupca, jučer i prekjučer kupovali su i prodavali špekulanti i to u više navrata, zato toliki promet….sad je masa dionica razdijeljena u portfelje malih ulagača koji će na prvu lošu vijest opet početi tući po kupnji i vratiti cijenu na 4 kn
dok ne dođe velik posao od 70-100 milja EUR nema rasta

U dva dana je išlo preko 700 000 komada. Neka je pola bilo kupi-prodaj, a na ask je stiglo samo 30 000 više a od toga pola špekulantski, onda ti meni reci gdje su ostale dionice. Nije bitno da li su kupovali veliki(preko 100 000 kom) ili mi mali(do 50-60000kom), bitno je da su u čvrstim rukama. To puno znači za zdrav rast, polako ali sigurno. Burekdžije se istresaju oko 5 a onda mora up-zakon tržišta.

neće uvijek biti ovako.

Naprotiv jučeršnje kupovanje pokazuje da je bio veliki kupac koji je uzeo količinu koja mu je bila potrebna za juče a danas je samo vino vaganje cijene bez špekulanata koji su otpali,a onda novi uzlet
Info imam jer sam blizak brokerskoj kući koje to i odradila,bute vidjeli za dva dana..sretno.



današnje trgovanje pokazuje da ipak nije bilo velikog kupca, jučer i prekjučer kupovali su i prodavali špekulanti i to u više navrata, zato toliki promet….sad je masa dionica razdijeljena u portfelje malih ulagača koji će na prvu lošu vijest opet početi tući po kupnji i vratiti cijenu na 4 kn
dok ne dođe velik posao od 70-100 milja EUR nema rasta

U dva dana je išlo preko 700 000 komada. Neka je pola bilo kupi-prodaj, a na ask je stiglo samo 30 000 više a od toga pola špekulantski, onda ti meni reci gdje su ostale dionice. Nije bitno da li su kupovali veliki(preko 100 000 kom) ili mi mali(do 50-60000kom), bitno je da su u čvrstim rukama. To puno znači za zdrav rast, polako ali sigurno. Burekdžije se istresaju oko 5 a onda mora up-zakon tržišta.
[/quote]

ja sam mali ulagač pa sam u ta 2 dana nekoliko puta kupovao i prodavao i na taj način trgovao s preko 40.000 komada Ingre.zamisli koliko nas je bilo još takvih?? nema tu velikog kupca, dobro kažu kolege,to smo napravili mi mali i možda neki malo jači špekulant,žao mi je al je tako

moji postovi nisu investicijski savjeti u smislu ulaganja i/ili kupnje/prodaje dionica!

od objave nemogučnosti plačanja zapisa s jučerašnjim danom protrgovano 1 514 105 dionica s prosječnom cijenom cca 4.85

pepe7

elijah @ nista do iduceg extrema…i ovo se cekalo mjesecima…poz

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

za srušit cijenu 10 % treba cca 128 000 dionica ili ti 600 000 kn, za dići cijenu 10 % 75000 dionica ili ti 400 000 kn

pepe7


pozdrav svima!
ja sam se jučer i danas nakrcao Ingrom jer to je kvalitetna firma koja puno vrijedi, barem 200 kn po mojoj procijeni :-))

Bravo, bravo [thumbsup] [thumbsup] Vidim ta vaša procjena je temeljena na iskustvu….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close