INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Prijatelju IN , danas si rokao sve u 16 kontra Vijadukta a sad osobni rat s kolegom Plavim i to na
najboljoj dionici na burzi .

Daj ohladi malo !


matrix90: ” in: ” ” Jeste li to vi kolega Karoje=Nightrider= Bosančeros= Scorpion?[smiley4] ” Ma daj, ne budi lud.4 osobe u jednoj. Pa to nije mogao ni Seid Memić Vajta. [smiley1]

kolko Vas ima,ko na traci,imate kakvu tvornicu,jel uopće spavate,di su vam šalovi,kape, marame,kad kreće navijanje

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Duser:
” @ Plavi ZABA-R PBZ skrb THNK PBZ skrb KOEI PBZ skrb da li misliš (ili znaš) da su i u ovim tickerima u top 10 isti taj PBZ Equity sorry za OT”

THNK – ne
KOEI i ZABA – da. Vjerojatno da, jer imaju velike udjele u te dvije dionice, i trebali bi biti u top 10, obzirom su među 2 najveća dionička fonda u hrvata, a ca. 50 % imovine ulažu na naše tržište

Plavi otkud ti ta potpuno kriva informacija
Norm. da je iza toga PBZ skrbničkog računa Tehnike PBZ Equity
Al dobro na ovakve neistine smo već navikli kod tebe

NHF

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


Prijatelju IN , danas si rokao sve u 16 kontra Vijadukta a sad osobni rat s kolegom Plavim i to na najboljoj dionici na burzi . Daj ohladi malo !

Nije ni čudo što si na moderiranju,preagresivan si za dioničara bilo koje firme,stvarno ste crveni,užareni[smiley2]

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

janlana: ” Prijatelju IN , danas si rokao sve u 16 kontra Vijadukta a sad osobni rat s kolegom Plavim i to na najboljoj dionici na burzi . Daj ohladi malo ! ” Nije ni čudo što si na moderiranju,preagresivan si za dioničara bilo koje firme,stvarno ste crveni,užareni[smiley2]

Ja bih tebe shvatio da pucaš po nekim niskolikvidnim dionicama .

Ali baš si odlučio glavom lupat po zidu .


Duser: ” @ Plavi ZABA-R PBZ skrb THNK PBZ skrb KOEI PBZ skrb da li misliš (ili znaš) da su i u ovim tickerima u top 10 isti taj PBZ Equity sorry za OT” THNK – ne KOEI i ZABA – da. Vjerojatno da, jer imaju velike udjele u te dvije dionice, i trebali bi biti u top 10, obzirom su među 2 najveća dionička fonda u hrvata, a ca. 50 % imovine ulažu na naše tržište Plavi otkud ti ta potpuno kriva informacija Norm. da je iza toga PBZ skrbničkog računa Tehnike PBZ Equity Al dobro na ovakve neistine smo već navikli kod tebe NHF

Moguče da si u pravu, naime gledao sam podatke iz 2006. i automatski zaključio , bez daljnje provjere da ih nema u top 10, jer novog PBZ skrbničkog nije bilo kod THNK u tom razdoblju / štoviše jedan je izašao, a u tom razdoblju im THNK nije bila u top 10 vrijednosnih papira sa najvećom imovinom. Međutim THNK je u međuvremenu porasla enormno, što je još važnije više nema PLVA u top 10, tako da je moguče da sam pogriješio. Isprika duseru, NHF.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Btw. onaj Erste skrbnički na INGR bi trebao biti Erste Adriatic Equity, fond sa imovinom ca. 1,5 milijardi kuna.[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

evo nek i ja malo udrim koju kontru… tkzv. BRA analiza zna ponekad biti i poučna…….[smiley2]

Scio me nihil scire

ups… evo je …

Scio me nihil scire


evo nek i ja malo udrim koju kontru… tkzv. BRA analiza zna ponekad biti i poučna…….[smiley2]

Ok. ali si trebao docrtati tj.nastaviti krivulju prema gore…odnosno Stubakima he,he,mislim da bi tek onda bila poučna za širi krug ulagača…[smiley2][smiley2][smiley2]

POKRET OTPORA


…Isprika duseru, NHF.

NHF, nisam niti shvatio kao “NE sigurno nije” nego kao “mislim da nije”[smiley2]
btw Plavi kad će ta Ingra na 120 pa da mi Tehnika malo smanji PBv? – kao da nije najniži[smiley2]

Heaven or Las Vegas

Kaj ste tako napali gosp. Plavog??? Mislim da Vam se ne sviđa to što gosp. Plavi zna što piše i što stoji iza toga. Nije ni on Prorok pa da predvidi sve što će se dogoditi, ali prognoze su mu vrlo često točne… Čovjek piše kratko i jasno, a ne kao drugi litanije (copy paste). A, ako netko može sa dva – tri posta zaštopati nečiju dionicu …. To bi trebalo reći sve o toj dionici!
Pozdrav Plavom

Dođite i hurdite....

New Report

Close