INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hmmm, ne miriši na rast danas?!
samo 2 mala naloga glume kupce visoko na bidu i pokušavaju navući ostale da kupuju! [sad]

tekst je predmet diskusije bez nagovora na kupnju ili prodaju

jučer tulum, danas otrežnjenje, pa mamurluk

hahha, glete ovog navlakača s 10.000 komada na 5,30 kn [lol]
garant će uteći sekundu prije otvaranja, a onda brzo opaliti po ovima koje navuče da se postave oko te cijene [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje


jučer tulum, danas otrežnjenje, pa mamurluk

nemojte tako kolega čisto sumnjam da će danas ingra imati sudbinu Magme i validusa od prije dan-dva….prvo bezrazložni veliki rast, a onda……to što se dogodilo…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Lijepo otvaranje…mjerkaju se snage, ispituje se teren, baš me zanima koliko će vremena proći dpk askaši ne shvate da se ne bude udaralo po asku i da ako hoće prodati da će morati tući po bidu…a onda kreće natjecanje zvano "najbrži prst"…najbržima lipiće, a ostalima dionice…ali i to je dobro…smanjuje se ulaz [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Neki još nisu shvatili i nikako ne mogu prihvatiti da INGRA ide UP i samo UP. No ništa čudno. Čak i nama koji imamo dionice i znamo i vjerujemo u kvalitetu firme, pomalo smo sumnjičavi a kamoli ovi koji se još nadaju kupnji po 2kn. Nadam se da neće svaki dan sebi prigovarati-joj da sam jučer kupio danas bi bio u plusu toliko i toliko, a sutra opet ista priča…

neće uvijek biti ovako.

…ma lipi moji golupčići,a ča je ovo danas..???

…nekako ka da ni već uzbuđenja… [rolleyes]


jučer tulum, danas otrežnjenje, pa mamurluk

sad će tobogan

Pa kaj je sad ovo??? zašto pada pa šta nije trebalo rast??? Hanfa, DOrh, Uprava …..ne raste dajte poduzmite nešto…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

čestitke svima koji su kapitalizirali kunu po dionici ako su kupovali na vrlo dobar (4)
sad nekako povratak nazad na 4 – barem se nadam
pa cu i ja onda bocnuti koju akciju

druk druk 😉

Postanite Eu-robovi

vatreni, vatreni….eeeeee. Pa morate i vi drukeri rušitelji malo ugrijati svoje srce, minusi su vani veeeliki. Kako si sretan haa??? Uživaj dok se ne popuni gap a onda ponovo.

neće uvijek biti ovako.

po postovima ovdje vidim da je jako puno vas jučer prodalo. A glumite velike ingraše a na prvom rastu odmah zatrejdali.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close