INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hebate…kako svi drže prst na okidaču

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA




…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????


Pusti ljude da se malo vesele, pa dionica im pada 5 godina! Napokon ih malo ugrije sunce, a vi sada tu ljubomorni na njih. Neka raste, dao Bog da naraste na 50 kn, sretno momci!
[/quote]

Ma nek raste, al čim čitam laprdanja o 50, 100, 800 odmah me fras primi. Tehnički gledano ovo je još miljama daleko od potvrde bilo kakvog dugoročnijeg uptrenda. Dionica je bila zabijena u podzemlje i sad pokušava napraviti neki first living break-up ili moguće čak i dad cat bounce odnosno da da nagovještaj da je još uopće na životu…a opet neki sanjaju neke fantazmogoične snove. Složit ćete se kolega pajk, da nije zgorega da neko ostane uz njih, čisto da ih održi budnima.
[/quote]
Hvata tebe fras od jučerašnjeg i današnjeg rasta. Nitko ne spominje niti 30 a kamoli 50,80,… To tek za 2 godine.

neće uvijek biti ovako.

moglo bi se nekaj vidjet i u TOP 10….ko je ispo i ko je uletio…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Dobro, svi smo sretni što napokon raste, al ajmo sam malo trezveno razmislit. Koji je razlog rasta od 25%? Meni se baš ne čini realno da raste zbog te klinike, ipak se tu krije nešto drugo. Mislim da 80% toga kupuje samo jedna osoba sa povlaštenim informacijema.

Dobro, svi smo sretni što napokon raste, al ajmo sam malo trezveno razmislit. Koji je razlog rasta od 25%? Meni se baš ne čini realno da raste zbog te klinike, ipak se tu krije nešto drugo. Mislim da 80% toga kupuje samo jedna osoba sa povlaštenim informacijema.

Slažem se potpuno sa tobom kolkega kupuje jedna osoba koja zna sve,a ja sam isto otprilike siguran o čemu se radi,još malo i burek investitori su out, jer su zareadili po dvjesto kuna z danas.Ja sam inače ponosni vlasnik 67000 dionica,sa dobrim prosjekom.Hvala Vam.

Pa ne raste to i prije 10 dana je bila po ovoj cijeni , samo šta će netko na ovom padu od 7kn pa na ovom rastu do 7 kn imat 10% firme za manje od milju eura!!!


Dobro, svi smo sretni što napokon raste, al ajmo sam malo trezveno razmislit. Koji je razlog rasta od 25%? Meni se baš ne čini realno da raste zbog te klinike, ipak se tu krije nešto drugo. Mislim da 80% toga kupuje samo jedna osoba sa povlaštenim informacijema.

Slažem se potpuno sa tobom kolkega kupuje jedna osoba koja zna sve,a ja sam isto otprilike siguran o čemu se radi,još malo i burek investitori su out, jer su zareadili po dvjesto kuna z danas.Ja sam inače ponosni vlasnik 67000 dionica,sa dobrim prosjekom.Hvala Vam.


[thumbsup]

neće uvijek biti ovako.



Dobro, svi smo sretni što napokon raste, al ajmo sam malo trezveno razmislit. Koji je razlog rasta od 25%? Meni se baš ne čini realno da raste zbog te klinike, ipak se tu krije nešto drugo. Mislim da 80% toga kupuje samo jedna osoba sa povlaštenim informacijema.

Slažem se potpuno sa tobom kolkega kupuje jedna osoba koja zna sve,a ja sam isto otprilike siguran o čemu se radi,još malo i burek investitori su out, jer su zareadili po dvjesto kuna z danas.Ja sam inače ponosni vlasnik 67000 dionica,sa dobrim prosjekom.Hvala Vam.


[thumbsup]
[/quote]
tako i treba i da se vama malo nakloni sreća..
samo ako je današnji prodavatelj bio pbz ja se na vašem mjestu nebi previše veselio..
uživajte

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

neznam dali ste primjetili

http://www.vecernji.hr/vijesti/zeljko-peric-odbio-celno-mjesto-hz-u-juro-bajic-jos-razmislja-clanak-375030

a firma propada…ili mozda?!

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Stoga je premijer Milanović, kažu dobri poznavatelji prilika u Hrvatskim željeznicama, mjesto predsjednika uprave HŽ holdinga ponudio Željku Periću, sadašnjem članu uprave zagrebačke Ingre, privatnom konzultantu i nekadašnjem savjetniku bivše premijerke Jadranke Kosor. Perić usto u svojoj karijeri ima i mjesto člana uprave Plive te mjesto predsjednika uprave Lure, sadašnjeg Dukata, kada je ta tvrtka bila u vlasništvu Luke Rajića. No Perić je odbio tu ponudu.
Ne odbija se mjesto predsjednika uprave HŽ Holdinga kad bi mu je u Ingri bilo loše i dsa nije siguran da je restruktiranje Ingre završeno…

Pola milijuna dionica u jednom danu protrgovano i to većina po asku!!!
E, moji ulagači ovakvu priliku teško da će te dočekati u idućih 100 godina!
Uzdravlje!

tako i treba i da se vama malo nakloni sreća..
samo ako je današnji prodavatelj bio pbz ja se na vašem mjestu nebi previše veselio..
uživajte.

1. OPPENHEIM IGOR (98088847646)
773.908 5,71 Osnovni račun
2.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND (99318944138)
603.877 4,46 Skrb. račun
3.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)/AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND (59318506371)
564.324 4,17 Skrb. račun
4.
VALAMAR ADRIA HOLDING D.D. (39310222543)
516.658 3,81 Osnovni račun
5.
HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. (14036333877)/RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND (53009692506)
511.349 3,78 Skrb. račun
6.
PBZ D.D. (02535697732)
456.599 3,37 Skrb. račun
7.
TEHNIKA D.D. (73037001250)
451.800 3,34 Osnovni račun
8.
ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. (23057039320)/KVARNER VIENNA INSURANCE GROUP D.D. (52848403362)
380.759 2,81 Skrb. račun
9.
TROMONT D.O.O. (30461667075)
319.970 2,36 Osnovni račun
10.
LUDVIGER JASNA (27652168612)
316.350 2,34 Osnovni račun
Ukupno: 36,14
O kakvoj Pbz vi stalno pričate pa danas je protrgovan skoro cijeli njihov paket,uživajte Vi,ali ja to mislim bez zlobe…..

New Report

Close