INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????

samo se ti čudi i gledaj….isto ćeš se čuditi kad skoči na 10 kn [bye]

E moji čačkaličari kada Vas sada pometu s čime ćete posli rušit cijenu.

bit će bolje................




Do 12 kn manje od 70T komada. Ako ste se slučajno pitali što ne pišem. Nisam imao vremena. Zašto? Pogodite? Nisam prodavao.

Da, da, sad će odmah na 120… Ako je ovo bila samo špekulantska igrarija bez stabilne i pouzdane podloge za rast, onda ćete već možda sutra gledati realiziranje dobiti. Sad se igraju igre i igrice, a očito neki od igrača i dalje ne shvaćaju pravila iste.
[/quote]
Točno kolega, bila je špekulantska igrarija ALI prilikom rušenja. Sada se kupuje za badava a mnogi prodaju uz smješak na licu. Kako će se osjećati za koji mjesec napišite nam. Pozz.
[/quote]

U pravu si.Ja sam jedan dio danas prodao ali ima toga još na lopate.

bit će bolje................


…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????

Možda je samo TOP 10 prestao s raprodajom, a ostalo očekivanja ?


…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????


Ima, pala je 99%, nije u stecaju, danas su ipak dobre vijesti, a dionica se nalazi na 98,99% od vrha, stoga ovo baš i nije neki rast zar ne?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????


Pusti ljude da se malo vesele, pa dionica im pada 5 godina! Napokon ih malo ugrije sunce, a vi sada tu ljubomorni na njih. Neka raste, dao Bog da naraste na 50 kn, sretno momci!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

…ma lipi moji golučići,samo nek vam raste…nisam ja ljubomorna…

…al ja nekako ne vidim na što se to toliko uzbuđujete… [rolleyes] [wink]



…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????


Pusti ljude da se malo vesele, pa dionica im pada 5 godina! Napokon ih malo ugrije sunce, a vi sada tu ljubomorni na njih. Neka raste, dao Bog da naraste na 50 kn, sretno momci!
[/quote]

Ma nek raste, al čim čitam laprdanja o 50, 100, 800 odmah me fras primi. Tehnički gledano ovo je još miljama daleko od potvrde bilo kakvog dugoročnijeg uptrenda. Dionica je bila zabijena u podzemlje i sad pokušava napraviti neki first living break-up ili moguće čak i dad cat bounce odnosno da da nagovještaj da je još uopće na životu…a opet neki sanjaju neke fantazmogoične snove. Složit ćete se kolega pajk, da nije zgorega da neko ostane uz njih, čisto da ih održi budnima.

Rekao sam vam ja,da neko dobro zna zašto kupuje i i pomalo ali često sa aska,OPi bi vam rekao,malo sutra treba njegovi da se namire,baš ste naivni,a igrarija oko zapisa a onda primopredaje bolnice je izvedena savrešeno..


…ma lipi moji golučići,samo nek vam raste…nisam ja ljubomorna…

…al ja nekako ne vidim na što se to toliko uzbuđujete… [rolleyes] [wink]


uzbudjuju se ovi dugorocni dokupljvaci…evo ja sam udjelio cjeli paketic sa +20% kupljen cca 4kn,,,hvala ljepo …rado cu pomoc u dizanju cjene ako rast nastavi… [tongue]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

izgleda da je za danas dosta rasta…

Pbz je danas imao prilike skroz izaći ako je htio, ja se nadam da je [bye]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

New Report

Close