INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bravo Ingra.

Ja uzeo svoj zub, ostalima puno sreće, koje izgleda neće nedostajati. [thumbsup]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.


Do 12 kn manje od 70T komada. Ako ste se slučajno pitali što ne pišem. Nisam imao vremena. Zašto? Pogodite? Nisam prodavao.

Da, da, sad će odmah na 120… Ako je ovo bila samo špekulantska igrarija bez stabilne i pouzdane podloge za rast, onda ćete već možda sutra gledati realiziranje dobiti. Sad se igraju igre i igrice, a očito neki od igrača i dalje ne shvaćaju pravila iste.


dvije + blokade -‘ ajde da i to doživimo ! [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup]
istina
jel i ovo kupuju mali????

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



dvije + blokade -‘ ajde da i to doživimo ! [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup]
istina
jel i ovo kupuju mali????
[/quote]
Nema tu nikakvoga čuda ja ju imam još po 255 kuna pa što da komentiram osim da je sada sve do 100 kuna gratis.

Bogu hvala da ste i ovdje napokon dočekali rast! Nema veze što se vadite i treba još cca. 328% do prosjeka ulaza, ali lijepo je za vidjet rast od 20%, jel da!? [wink]

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)

Vidim da je dosta njih promijenilo mišljenje i sada samo što ne pjevaju hvalospjeve firmi…
Neka, samo neka zdravo raste, a ja se zasada neću previše veseliti… Da ne ureknem ;-).

preko 400.000 komada Ingre je već trgovano!
ajmoooooooo [thumbsup]

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Prodaja je na izdisaju, 3% Ingre je protrgovano, tisućice na prodaji su sve manjeg volumena i gustoće.



Do 12 kn manje od 70T komada. Ako ste se slučajno pitali što ne pišem. Nisam imao vremena. Zašto? Pogodite? Nisam prodavao.

Da, da, sad će odmah na 120… Ako je ovo bila samo špekulantska igrarija bez stabilne i pouzdane podloge za rast, onda ćete već možda sutra gledati realiziranje dobiti. Sad se igraju igre i igrice, a očito neki od igrača i dalje ne shvaćaju pravila iste.
[/quote]
Točno kolega, bila je špekulantska igrarija ALI prilikom rušenja. Sada se kupuje za badava a mnogi prodaju uz smješak na licu. Kako će se osjećati za koji mjesec napišite nam. Pozz.

neće uvijek biti ovako.

Sada treba na ovoj cijeni još počistiti ove burekdžije. Bravo kupnja, mudro, mudro! Pomalo na bid, a onda po asku!




dvije + blokade -‘ ajde da i to doživimo ! [thumbsup] [thumbsup]

[thumbsup]
istina
jel i ovo kupuju mali????
[/quote]
Nema tu nikakvoga čuda ja ju imam još po 255 kuna pa što da komentiram osim da je sada sve do 100 kuna gratis.
[/quote]

Pa što onda ne poskidaš barem sve do 50? [lol]

…ne bi se štela mešati…al do jučer stečaj kucao na vratima…za zapise nisu imali para…,fakat na nogama,ako ne i na podu…

…a danas 20 posto gore…jelte,jel to vama ima logike…gosn Opi kaže da mu nisu poznate nikakve nove činjenice…

…a vama jesu????

New Report

Close