INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Jedino loše u svemu ovome je da će se sada odustati od odlaska na skupštinu [sad]
Ili ne??? Kolega gmaz, godzila, recite…

Kolega tko kaže da mi ne idemo na skupštinu, trenutno prikupljamo punomoći da ih do sutra dostavimo u Ingru.
Ovo Vaš "pisanje" o Ingri je za malu djecu. Dosadni ste više i Bogu i vragu.
Imam osjećaj da ste Vi investitor bez ikakvog kapitala, na virtualnoj burzi ne možete ništa izgubit ali ni dobit.

Pozdrav Ingrađima


a sto ako stvarno netko kupuje INGRU

http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=153

INGRA d.d. (u daljnjem tekstu: Izdavatelj ili Društvo), zbog neprovjerenih i netočnih medijskih napisa, ovim putem obavještava investicijsku javnost da Društvo nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesno da takva ponuda postoji.

sve je moguće!
neću ponavljati već iznesene kalkulacije, ali sama Arena s obveznim uplatama države i Grada Zagreba jamči preživljavanje Ingri, a još par godina pa će Arena Ingri nositi čistu dobit…..
tako da me ne bi čudilo da netko po ovim smiješnim cijenama stvarno preuzme Ingru [rolleyes]

ide ovo dalje, a i tehnički dobro izgleda….brzopleto sam prodao ali vratio 50+% koju lipu jeftinije

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Pa ljudi, budite svjesni da su ovdje mirovinci uložili na vrhuncu cijene od oko 400 kuna kada je bila i to jedan od njih 10% ukupno uloženog kapitala od svega što je uložio u dionice. Halo!!! Stečaj još prizivate ili boli rast????

ono kaj je meni danas zapalo za oko je činjenica da su svi oni nalozi na kupnji od 5 znamenaka na kraju bili izvršeni, za razliku od dosadašnjih kvazi rastova kad su uglavnom bili povučeni, nakon kaj su obavili zadatak pumpanja.


Pa ljudi, budite svjesni da su ovdje mirovinci uložili na vrhuncu cijene od oko 400 kuna kada je bila i to jedan od njih 10% ukupno uloženog kapitala od svega što je uložio u dionice. Halo!!! Stečaj još prizivate ili boli rast????

Ovaj, ja imam Magmu, a imaju i mirovinci,stoga…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Ovo se vraća na onih 6,50 od prije onog sra… oko pomicanja roka komercijalnih zapisa. Da je pošteno odrađeno, nikada ne bi ni pala na ovu mizeriju od cijene.


ide ovo dalje, a i tehnički dobro izgleda….brzopleto sam prodao ali vratio 50+% koju lipu jeftinije

ja vratio 100% koju lipu skuplje [tongue]

free flow information


Ovo se vraća na onih 6,50 od prije onog sra… oko pomicanja roka komercijalnih zapisa. Da je pošteno odrađeno, nikada ne bi ni pala na ovu mizeriju od cijene.

nova +blokada!
izgleda da ćemo na 6 kn već danas! prodaja nestaje kao magla na suncu! [thumbsup]

p.s.OVDJE MORA DA JE POČELO PREUZIMANJE, NEMOGUĆE DA SE OVAKO DERE PRODAJA I DA SE NE PITA ZA CIJENU!!!

ne dajmo jeftino dionice, neka ih drugi rasprodaju i ruše cijene!

Do 12 kn manje od 70T komada. Ako ste se slučajno pitali što ne pišem. Nisam imao vremena. Zašto? Pogodite? Nisam prodavao.

neće uvijek biti ovako.

dvije + blokade -‘ ajde da i to doživimo ! [thumbsup] [thumbsup]

p.s.OVDJE MORA DA JE POČELO PREUZIMANJE, NEMOGUĆE DA SE OVAKO DERE PRODAJA I DA SE NE PITA ZA CIJENU!!!

kakve bedastoce ovdje neces procitat…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

New Report

Close