INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. Evo Plavi ima i vamo!

I oni su dobro, ali imaju 54 %, to je ipak manje od 65 %.
Ali je i to super.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

SLK:

plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima.

Poštovani kolega ako ima priložite nam literaturu, jer ovako djelujete dosta isprazno, bez inf.
Hvala

Za vas uvijek spremna literatura poštovani kolega Matrix.

No ono što IGH drži na čelnoj poziciji ne samo u Hrvatskoj već i u regiji prije svega je stručni kadar. Od oko 1000 zaposlenih 2,1 posto čine doktori znanosti, 6,9 posto magistri znanosti, a 550 djelatnika, odnosno 54,9 posto zaposlenih imaju diplomu inženjera.

A da sam malo bezobrazniji, sad bi ti rekao što ti je isprazno.

No respect

SLK, kao što napisah, 54 % je manje od 65 %.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


*bingo*: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. Evo Plavi ima i vamo!” I oni su dobro, ali imaju 54 %, to je ipak manje od 65 %. Ali je i to super.

Ti si naveo visokom, višom i magistre, što znači u IGH uključujući i doktore ima 64,7%, ali priznajem 65>64,7[smiley1]

14.04.2008.


SLK, kao što napisah, 54 % je manje od 65 %.

Sad je ovo sve bez veze, jer i jedni i drugi imaju kvalitetan kadar, ali zbroji i magistre i doktore znanosti uz tih 54.9

No respect


matrix90: ” SLK: ” plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima. ” Poštovani kolega ako ima priložite nam literaturu, jer ovako djelujete dosta isprazno, bez inf. Hvala ” Za vas uvijek spremna literatura poštovani kolega Matrix. No ono što IGH drži na čelnoj poziciji ne samo u Hrvatskoj već i u regiji prije svega je stručni kadar. Od oko 1000 zaposlenih 2,1 posto čine doktori znanosti, 6,9 posto magistri znanosti, a 550 djelatnika, odnosno 54,9 posto zaposlenih imaju diplomu inženjera. A da sam malo bezobrazniji, sad bi ti rekao što ti je isprazno.

Recite slušam….
[smiley15]


In je ljut na mene jer sam napisao 2-3 posta na IPKO i to je sve.Istina boli ma kakva god ona bila.

Koja istina crveni,ko god je kupio IPKO mogao je i može prodati i zaraditi ali ti si(vas30),izmanipulirao ljude da ne kupuju,kupaca ima i čekaju,neki su i prodali i pogriješili jer si ti,odnosno Vi(30) vršio pritisak bez ijednog argumenta

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

Zašto je uprava prodavala INGRU,tu nešto ne štima

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Zašto je uprava prodavala INGRU,tu nešto ne štima

Jeste li to vi kolega Karoje=Nightrider= Bosančeros= Scorpion?[smiley4]


in: ” Zašto je uprava prodavala INGRU,tu nešto ne štima ” Jeste li to vi kolega Karoje=Nightrider= Bosančeros= Scorpion?[smiley4]

crveni manje budi budan pa ti se neće priviđati

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT


in: ” ” Jeste li to vi kolega Karoje=Nightrider= Bosančeros= Scorpion?[smiley4]

Ma daj, ne budi lud.4 osobe u jednoj. Pa to nije mogao ni Seid Memić Vajta. [smiley1]

Pessimism Is Your Friend

in,

plavi: ” In je ljut na mene jer sam napisao 2-3 posta na IPKO i to je sve.Istina boli ma kakva god ona bila. ” Koja istina crveni,ko god je kupio IPKO mogao je i može prodati i zaraditi ali ti si(vas30),izmanipulirao ljude da ne kupuju,kupaca ima i čekaju,neki su i prodali i pogriješili jer si ti,odnosno Vi(30) vršio pritisak bez ijednog argumenta

Pa nije valjda kolega da vam dionica ovisi o drukanju na forumu. Ako da, morat cu se i ja pridruziti savjetima
da ju se ne kupuje
[smiley9]

New Report

Close