INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Po kolicini ocaja, pesimizma, gorcine, nervoze i zlobe u nekim postovima reklo bi se da se mozda ipak priblizavamo dnu.

sve je bilo isto i na 10 kn [lol]
[/quote]

Moguce, ali meni se (subjektivno) cini da su sad gorcina, zloba i pesimizam znacajno izrazeniji pa bi ocekivao neku kulminaciju. Naravno, sasvim je moguce i da grijesim i da se pad nastavi. Vidjet cemo.



Ovaj ingrin graf sa desne strane je tako strm da ga ne bi odobrili ni u FIS-u za utrke spusta i SuperG-a….

svijet je u očima promatrača [wink]

E sad je idealno za prodati,nakon spusta svih spustova.Vatreni ako si koju dionicu kupio prodaj sad ti je idealno.
[/quote]



Po kolicini ocaja, pesimizma, gorcine, nervoze i zlobe u nekim postovima reklo bi se da se mozda ipak priblizavamo dnu.

sve je bilo isto i na 10 kn [lol]
[/quote]

Toliko jedinica odavno nisam vidio.Svatko tko ne napiše negativno od ingre spuši jedinicu.Milim da se CROBEX pomalo zagrijava a valjda će i INGRA .
[lol] Ovaj smailić je idealan za ove negativce ras..zd.t.
Evo Vam još jedan [lol]

bit će bolje................

Počelo se skupljati i po asku, ali oprezno i nenametljivo. Posle skidanja 2-4 tisućice uredno se stavi 1000kom lipu niže i onda čeka da mu se naslažu ispod nakon čega se makne i pokupi. Dobar je.

neće uvijek biti ovako.


http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=154

Ažuriranje web stranice je dobar znak, dosada je to bilo prilikom zagrijavanja za ozbiljne objave.
Rekli bi neki ovdje, priprema za objavu stečaja, a neki nešto drugo. Ja sam jedan od drugih.

Toliko jedinica odavno nisam vidio.Svatko tko ne napiše negativno od ingre spuši jedinicu.

Pa upravo i te jedinice pokazuju tu akumulaciju gorcine o kojoj sam pisao. Dajuci jedinicu na neki nacin potvrdjuju moju tezu 🙂

Vjerovatno su se dogovorili sa RH i Zagrebom i oko naplate zaostalih rata.


[….Nisam nikad ni sanjao da neka dionica može pasti 100 puta!!! 400/100=4!

koliko je tu tek prostora za rast ?!?

free flow information



http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=154

Ažuriranje web stranice je dobar znak, dosada je to bilo prilikom zagrijavanja za ozbiljne objave.
Rekli bi neki ovdje, priprema za objavu stečaja, a neki nešto drugo. Ja sam jedan od drugih.
[/quote]
AJDE BAR SU TO OBJAVILI
no sto nisu reagirali na jucerasnji jutarnji….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.




http://www.ingra.hr/index.php?page=annews&id=154

Biće i boljih vijesti uskoro,napisat će oni sutra.

Ažuriranje web stranice je dobar znak, dosada je to bilo prilikom zagrijavanja za ozbiljne objave.
Rekli bi neki ovdje, priprema za objavu stečaja, a neki nešto drugo. Ja sam jedan od drugih.
[/quote]
AJDE BAR SU TO OBJAVILI
no sto nisu reagirali na jucerasnji jutarnji….

[/quote]
[lol]

bit će bolje................


Vjerovatno su se dogovorili sa RH i Zagrebom i oko naplate zaostalih rata.

to me ne bi čudilo

ajd…bar je mali trzaj…
heheh
nekad nebitan(20-30 lipa ) danas 5 %
[lol]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

U 25 radnih dana pad od 47.44%,13 crvenih svijeća doduše ima jedna zelena ali tu je bio rast od 1 lipe to se nevaži [lol]
Tržišna kapitalizacija firme na dnu tj na 3.80 kuna je bila 51.5 milijuna kuna [lol]

bit će bolje................

New Report

Close