INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@MEGIDO1
Mrgud je prolupao kada je ušao u dionice. Sada sam se totalno oporavio, samo malo t-t-tresem glavom na desnu stranu…

@mikro

Kako ti nije jasno da ingra po političkoj podobnosti ide na NULU ili do famoznih 0,01 kn.
ha, ha.. i ha,

@Driver

Veliš dno kanala…. vidimo to do petka .. mislim da u svakom većem kanalu ima limana,,, skrenut će u jedan i potopiti se !!

Mrgud voli slušati i sekirati naivčine !! [undecid] [lol]

I very much love INGRA !!


Sad kad je Toda povukao ponudu za merkator, sigurno ekipa očekuje da kupi Ingru ili, u njmanju ruku, Arenu i tako otvoti Giga Konzum na ledu…samo čekam [lol] [lol]

jedan od boljih komentara…
[thumbsup]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

@mrgud ….para buši di burgija neće…

DAJ PET !!!


slažem se ali…to je čista psihologija….
evo ja već mjesecima mjerkam ingr i dobro sam napravio što sam samo mjerkao…
Ali psihologija mase mi sad govori suprotno…
svi su spušili…crnjak…nema nade…stečaj..bla bla..
Neka svatko odluči za sebe…
Ja municije imam i držao sam je do sad…
Danas sam kupio 3000 kom…
Za početak….
Tako da mi u portfelju čini 2%…
vama sretno…

Jebena strategija, sad ak Ingra naraste 5 puta, portfelj će ti narast 60 tisuća…taman za kupit stan, vikendicu, auto…i kajić. U Dzabalebaniskaniji.

Ako ti govori suprotno, onda odigraj suprotno, a ne da nas ovdje zajebavaš sa svojim petparačkim ulaganjima. Dobro da nisi kupio 300 komada i o tome jednog dana napisao memoare: "Kako sam ulagao u Ingru…" [lol]


Sad kad je Toda povukao ponudu za merkator, sigurno ekipa očekuje da kupi Ingru ili, u njmanju ruku, Arenu i tako otvoti Giga Konzum na ledu…samo čekam [lol] [lol]

Molim moderatora da stopira ovakve nebuloze koje nemaju zdrave pameti sa bilo čim. Ovaj komentar je čista sprdačina i molio bi da ovakve stvari ne puštate, a većina njegovih postova su ovakvi ili i gori. Hvala.

neće uvijek biti ovako.


slažem se ali…to je čista psihologija….
evo ja već mjesecima mjerkam ingr i dobro sam napravio što sam samo mjerkao…
Ali psihologija mase mi sad govori suprotno…
svi su spušili…crnjak…nema nade…stečaj..bla bla..
Neka svatko odluči za sebe…
Ja municije imam i držao sam je do sad…
Danas sam kupio 3000 kom…
Za početak….
Tako da mi u portfelju čini 2%…
vama sretno…


kaj ste ih kupili odjednom ili pomalo

Jako ružan način komunikacije ovdje, kao da smo postali okupljalište najgoreg hrvatskog brokersko-fondovskog i na kraju ljudskog ološa i taloga.
Ima li šanse za promjenu ???
Na 4 kune nema kupaca, priželjkujem nulu, samo je to zaslužila ovakva struktura. Fondovi se čuvaju za kupnju na 40.


Jako ružan način komunikacije ovdje, kao da smo postali okupljalište najgoreg hrvatskog brokersko-fondovskog i na kraju ljudskog ološa i taloga.
Ima li šanse za promjenu ???
Na 4 kune nema kupaca, priželjkujem nulu, samo je to zaslužila ovakva struktura. Fondovi se čuvaju za kupnju na 40.

Kažu da fondovi nesmiju kupovati na manje od 20, ali zato kupuju privatno, vjerovatno, prodaju naše da bi kupili sebi? No kao što se okreće kolo sreće sa 400 na 4 tako će i sa 4 prema xxx, kada? Ne zna se ali će.

neće uvijek biti ovako.



slažem se ali…to je čista psihologija….
evo ja već mjesecima mjerkam ingr i dobro sam napravio što sam samo mjerkao…
Ali psihologija mase mi sad govori suprotno…
svi su spušili…crnjak…nema nade…stečaj..bla bla..
Neka svatko odluči za sebe…
Ja municije imam i držao sam je do sad…
Danas sam kupio 3000 kom…
Za početak….
Tako da mi u portfelju čini 2%…
vama sretno…


kaj ste ih kupili odjednom ili pomalo
[/quote]

ja uvik radim sve po malo…
nikad djednom…heheehe

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...



slažem se ali…to je čista psihologija….
evo ja već mjesecima mjerkam ingr i dobro sam napravio što sam samo mjerkao…
Ali psihologija mase mi sad govori suprotno…
svi su spušili…crnjak…nema nade…stečaj..bla bla..
Neka svatko odluči za sebe…
Ja municije imam i držao sam je do sad…
Danas sam kupio 3000 kom…
Za početak….
Tako da mi u portfelju čini 2%…
vama sretno…

Jebena strategija, sad ak Ingra naraste 5 puta, portfelj će ti narast 60 tisuća…taman za kupit stan, vikendicu, auto…i kajić. U Dzabalebaniskaniji.

Ako ti govori suprotno, onda odigraj suprotno, a ne da nas ovdje zajebavaš sa svojim petparačkim ulaganjima. Dobro da nisi kupio 300 komada i o tome jednog dana napisao memoare: "Kako sam ulagao u Ingru…" [lol]
[/quote]

[cool] [bye]

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...




[lol] E prijatelju, baš si me nasmijao….a u biti si u pravu.
Kada sam tu pisao o trejdanju, kolega beštija me popljuvao argumentirajući da nemam pojma i naravno prilijepio mi je validus. Tada je ingra bila 6 i sitno kn. Sada je 4 kn. Ali ja naravno pišem gluposti.
Izaći će i FI……neće biti dobar, ali to je i za očekivati. Neće biti ni katastrofalan. Dok sami ne shvatite da pilite granu na kojoj sjedite, ingra će i dalje tonuti.
Ovi što se nakrcaše po 3,80 – 4 kn. naravno da će je probati dići sa jakim bidom i opreznim lupanjem po asku, da bi prodali 50 lipa skuplje. Tada će se maknuti……čekati opet da se pbz skrbnički malo istrese……pa novi krug. I tko je uništio ingru? FI, PBZ (pa maknite se kada se istresa) uprava firme?
Ne, ingru su uništili ingraši.
[/quote]

Ja sam ti prigovorio zato šta si pisao tendeciozno,samo mi nije jasno zbog čega a takvog te nisam ni doživljavao.Imaš svojih briga na Validusu pa možda misliš ako sam izgubio neka izgube svi.Šta se tiče piljenja grane tu si u pravu ali u tom piljenju sam siguran pomaže netko(dobro organizirana grupa koja je smatrala da s obzirom na vijest i na lošu struktutu ulagača moguče srušiti na manje od 5 kuna) a ja i ti to znamo.

[/quote]
Pogrešno me percipirate kolega. Nisam ja ni tada, a ni sada pisao tendeciozno, nego sam pokušavao objasniti rušenje ingre, a vremenom se to pokazalo točnim. Kao osobu krivo ste me procijenili, jer se nikada nisam, a i neću naslađivati tuđim gubicima.
Ovo zadnje ste točno naveli (o organiziranom rušenju) to i vi i ja…….a mislim i 90% malih dioničara već znaju. Osobnog interesa u ingri nemam…..napišem ponekad pokoji post zbog mrguda (ipak smo zajedno ratovali) i svoje viđenje budučnosti ingre.
A imate i pravo….imam problema na validusu, pa se vraćam tamo u mišju rupu. Ne zamjerite, neću vam ovdje više smetati.
Puno sreće svima u ingri [thumbsup]

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

haha krasni ste… ono najgore je počelo izlazit iz vas…
što ste se uhvatili za čovjeka ako vam je rekao da je kupio 3000 komada, kupio je onoliko koliko smatra da je po njemu s obzirom na rizik dovoljno…
da je kupio istu količinu po 40kn, da li bi bili sretniji i da li bi onda bio veći u vašim očima?

pozz

New Report

Close