INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


@kad ćemo mi mali preći na stranu prodovača a ne kupaca dionica ingre? Lp

već neko vrijeme vrši se distribucija dionica od velikog prema malima i mali su nakrcani dionicama Ingre do ušiju pa i iznad toga (krediti)
zbot toga što su se mali prekrcali dionicama, nitko se ne usudi bez velikih kupaca pokušati dizati cijenu jer zna da na prodaji čekaju stotine tisuća dionica koje bi rado prešle u keš
kao što je netko rekao, bez velikog posla od 100 mil.EUR nema se ovdje što pričati, ostaje samo čekati hoće li država održavati Ingru na životu plaćajući joj rate za Arenu na vrijeme ili će "zakasniti" par mjeseci i time je stjerati u stečaj, a sebe riješiti obveze kupivši Arenu na javnoj dražbi za 1/3 cijene [undecid]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!




Što sada prodati mu ili čekati NULU, pitanje je sada.

Kolega Mrgud, pa nevjerovatno da Vi kao tehničar ne primjetite da je INGRA dodirnula dno kanala
nakon skoro 3g. Takve situacije se ne događaju prečesto! Sudeći po Bullish skrivenog divergenciji dioničari INGRE mogu očekivati jači odbijanac!
P.S. Autor ne posjeduje dionice INGRE niti je ovo poziv na kupnju i prodaju dionica INGRE.
[/quote]

Haha ovo mi je dobro, sigurni ste da ide odbijanac, a onda dole pišete da autor ne posjeduje dionice ingre [thumbsup]
[/quote]
A da stvar bude bolja na temi što smo danas tržili se pohvali dan ranije da je kupio
+INGRA
+ATPL

hahaha, jel se to zove tehnička analiza po potrebi???

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



[lol] E prijatelju, baš si me nasmijao….a u biti si u pravu.
Kada sam tu pisao o trejdanju, kolega beštija me popljuvao argumentirajući da nemam pojma i naravno prilijepio mi je validus. Tada je ingra bila 6 i sitno kn. Sada je 4 kn. Ali ja naravno pišem gluposti.
Izaći će i FI……neće biti dobar, ali to je i za očekivati. Neće biti ni katastrofalan. Dok sami ne shvatite da pilite granu na kojoj sjedite, ingra će i dalje tonuti.
Ovi što se nakrcaše po 3,80 – 4 kn. naravno da će je probati dići sa jakim bidom i opreznim lupanjem po asku, da bi prodali 50 lipa skuplje. Tada će se maknuti……čekati opet da se pbz skrbnički malo istrese……pa novi krug. I tko je uništio ingru? FI, PBZ (pa maknite se kada se istresa) uprava firme?
Ne, ingru su uništili ingraši.
[/quote]
Mrgud je prolupao na ovoj cijeni. Strah me što će biti ako ide dole. O tome da sami mali podupirani PBZ-om sami sebe ruše takozvanim kraćenjima, pišem odavno ali tko me sluša. Naravno džek pot pitanje je tko kupuje većinu prodavanih. 1/3 kupuju ponovo mali ali 2/3 se ne vraća na ask.

neće uvijek biti ovako.

Sad kad je Toda povukao ponudu za merkator, sigurno ekipa očekuje da kupi Ingru ili, u njmanju ruku, Arenu i tako otvoti Giga Konzum na ledu…samo čekam [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Ovaj ingrin graf sa desne strane je tako strm da ga ne bi odobrili ni u FIS-u za utrke spusta i SuperG-a….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



@kad ćemo mi mali preći na stranu prodovača a ne kupaca dionica ingre? Lp

već neko vrijeme vrši se distribucija dionica od velikog prema malima i mali su nakrcani dionicama Ingre do ušiju pa i iznad toga (krediti)
zbot toga što su se mali prekrcali dionicama, nitko se ne usudi bez velikih kupaca pokušati dizati cijenu jer zna da na prodaji čekaju stotine tisuća dionica koje bi rado prešle u keš
kao što je netko rekao, bez velikog posla od 100 mil.EUR nema se ovdje što pričati, ostaje samo čekati hoće li država održavati Ingru na životu plaćajući joj rate za Arenu na vrijeme ili će "zakasniti" par mjeseci i time je stjerati u stečaj, a sebe riješiti obveze kupivši Arenu na javnoj dražbi za 1/3 cijene [undecid]
[/quote]
"oni su mali, ali su veliki.." si gledao Smogovce ˝ko mali..? 🙂 Prava istina je da trenutno na Ingri nikome ne odgovara da ga percipiraju kao "velikog"..kad dođe vrijeme, "mali" će se pretvoriti u "velike"

čini mi se da danas mali pokušavajuići cijenu pa da se iskipaju prije nego dođe FI idući tjedan??? [rolleyes]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!

ingra je na dnu kao i većina dionica na burzi
budimo realni palo je sve pretjerano
jest da je sve crno ali nije baš totalna pomrčina

budući da je tolilo pesimizma i crnjaka među forumašima možda je vrijeme za kupovinu…
kažem možda…neka svatko procijeni sam za sebe…

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

slažem se ali…to je čista psihologija….
evo ja već mjesecima mjerkam ingr i dobro sam napravio što sam samo mjerkao…
Ali psihologija mase mi sad govori suprotno…
svi su spušili…crnjak…nema nade…stečaj..bla bla..
Neka svatko odluči za sebe…
Ja municije imam i držao sam je do sad…
Danas sam kupio 3000 kom…
Za početak….
Tako da mi u portfelju čini 2%…
vama sretno…

MOJI POSTOVI NISU NAGOVOR NA NIŠTA.......ALI BAŠ NIŠTA...

ovdje svi sve znaju i nitko ništa ne zna (i to još iz druge treće ruke, rekla mu kumica, piljarica na placu, dolcu, tržnici)
jedva čekam taj 15.2. i to izvjesce i da vidim kud ce bezglavo inves…., pardon špekuljanti

e moj narode

http://www.slobodnadalmacija.hr/Split/tabid/72/articleType/ArticleView/articleId/163799/Default.aspx

Postanite Eu-robovi

….a di je ingra o ovoj priči (drugi dio) …http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-zbog-duga-preuzima-simbol-industrogradnje-196164.aspx

DAJ PET !!!

New Report

Close