INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ingra je jedina sposobna predvoditi hrvatske građevinare na ino tržištima. Pa pogledajte im strukturu zaposlenih Uputa: otvori privitak, skrolaj mišem na 46 stranicu: 5 magistra 70 zaposlenih sa fakultetskom naobrazbom 11 za višom školom 36 sa srednjom spremom 1 VKV 5 KV 2 NSS 1 NKV Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu.

Čudna konstatacija. Mislim da ima i d.o.o.-ova s opakijom strukturom zaposlenih. Mislim, nije da je loše, ali baš da zaslužuje “gdje toga ima…” [smiley1]


plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima.

U mojoj firmi, 100% zaposlenih, inženjeri s VSS. I nemojte me više pitati, može li bolje, kad može. Nisam velik kao INGRA, ali imam veći postotak VSS. [smiley11]

Pessimism Is Your Friend


SLK: ” plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima.” U mojoj firmi, 100% zaposlenih, inženjeri s VSS. I nemojte me više pitati, može li bolje, kad može. Nisam velik kao INGRA, ali imam veći postotak VSS. [smiley11]

A tko kuha kavu…[smiley2]


Alamo: ” SLK: ” plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima.” U mojoj firmi, 100% zaposlenih, inženjeri s VSS. I nemojte me više pitati, može li bolje, kad može. Nisam velik kao INGRA, ali imam veći postotak VSS. [smiley11] ” A tko kuha kavu…[smiley2]

Oni koji nemaju INGRU u portfelju. [smiley11]

Pessimism Is Your Friend

Ovdje se samo navija,crveni i podanici,ništa konstruktivno,idem dalje čitat

BIO SAM IN A SAD SAM INPUT

in,

Ovdje se samo navija,crveni i podanici,ništa konstruktivno,idem dalje čitat

Ajde [smiley1]

Pessimism Is Your Friend


plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima.

A koja to tvrtka izlistana na burzi ima?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Plavi , zabranjujem ti da više pišeš na ovoj temi. Nadrukao si ovu INGRU s 10k na 60k, 6 puta [smiley1], dolaze ljudi i govore ti da si crven, ja ne vjerujem u to. Nas prozivaju da smo tvoji podanici, a ja te ne fermam 5 %, jako si mi simpa, šta ovaj priča.
Pa, kolega IN, ja ne znam što je s onim navijačima koji su danas kupili dionica za 4,6 milijuna, pa prije 10-15 dana za 30 milijuna, pa opet malo nedavno 30-ak milijuna.
Što, sve navijači? I svi čitaju forum, i sve ih “Crveni” navukao.
Jooj, jadni oni, treba možda upozoriti nadzorni odbor i predsjednika uprave da njihovi fond manageri imaju deal s Crvenim.
Molim Vas, kolega IN, ne upadajte tako na forum.
A, možda ste Vi pritajeni [color=blue]INGRA[/color]Š, pa ime vam počinje s [color=blue]IN[/color].

A, morate priznati da je INGRA, zaista IN.

Pessimism Is Your Friend

Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih!
Nema nigdje.
Zato i jesu tu gdje jesu.

Evo Plavi ima i vamo!

14.04.2008.


SLK: ” plavi: ” Pa gdje toga ima, od 131 zaposlenog 86 sa visokom, višom i magistra?To je 65 % ukupno zaposlenih! Nema nigdje. Zato i jesu tu gdje jesu. ” Ima.” A koja to tvrtka izlistana na burzi ima?

Ima Ingra, ima IGH, imam obadvije, – jer moze bolje.
Ako ingra padne, eto i mene i dokupu, jer ovako imam presitno.

In je ljut na mene jer sam napisao 2-3 posta na IPKO i to je sve.Istina boli ma kakva god ona bila.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Zanima me, danas sam je gledao, ali se nisam usudio, kupiti ili ne?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close