INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo je zaista strašno.
Pa gdje su mirovinci da brane svoje investicije a naš novac.
Vjerojatno će još jednom dokapitalizirat da se može vratiti lova matičnim bankama.
Horor.

Pa ‘ko to kupuje ljudi moji? Dokle će padati? Stvarno više nema smisla ovo.

manje je više, a više još više

Maknite se sa bida na nekoliko lipa i rasprodaja će stati.

Barem pokušajte pa ćemo vidjeti rezultat.

Ako će prodavatelji fingirati bid sa svojim nalozima, neka. Ali maknite se s kupnje jer ovo nema smisla.

Stečaja ili likvidacije nema, niti će ga biti, pa nema razloga za ovo kontinuirano rušenje, zar ne?

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

pa gledam ask i bid , gledam kak stavljaju i povlače …sami igraju igru kolege …ruše ju do svog cilja..
a koji je …to ćemo ubrzo vidjeti … sad držite gače i nema smisla više ni prodavati na ovim cijenama
ili pušiona total …ili feniks :-))

Nekako mi se čini da su se u rasprodaju uključili i forumaši…

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Ovo je zaista strašno.
Pa gdje su mirovinci da brane svoje investicije a naš novac.
Vjerojatno će još jednom dokapitalizirat da se može vratiti lova matičnim bankama.
Horor.

možda neki kupuju junk obaveznice http://www.azfond.hr/izvjesca-i-publikacije/obvezni-mirovinski-fond-zakonske-objave/ pod točkom 2 zadnje 4 stavke kao referenca?

Historia nie jest tylko czarna i nie jest tylko biała. Tak widzę i swój ślad na życiowej drodze.

Pukla brana na 4…ISUSE….mora da se izvješče ne da gledat kad se ovo događa…ili opet oni nezasitni podizvođači sa svojim računima…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Gdje su sad oni koji su najavljivali dno na 7,6,5 kuna i krcali se na tim cijenama hvaleči kompaniju i dionicu???

Bit će opet dražba uravnoteženja na 3, 50 kn [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

U tijeku je spuštanje prosjeka za preuzimanje, ne znam kako svi zaboravljate očitovanje prije nekoliko dana kada su negirali saznanje o tome, a nitko ih o tome nije pitao i nigdje nije pisalo o tome, a imali su taj mali lapsus da im se pričinilo da svi znaju.
Ili se Ingra očituje na pisanja u ovom forumu, a i tu se spominjalo samo kako se sa par milijuna eura može kupiti cijela Ingra.
Nemojte ostat bez dionica ! Sustavno i preočito namjerno je spuštaju 10% dnevno, cilj se zna, preuzeti što jeftinije.

Ovo nema veze s zdravom pameti.

Rekao sam da neću prodati dok cijena ne dostigne 3x moju kupovni (8,29). Sada se pitam hoću li živjeti toliko dugo da dočekam tu cijenu. Nemam namjeru i neću je prodavati namjerno, prem da znam i govorio sam Vam da ide u provaliju. Neka ide i dabogda otišla još danas na onih 0.01 kn, ali da je to dno, ili neka ide u 3PM u stečaj pa da se više ne sekiram, neka je ugase i gotovo.
LP i nejavljam se više dok ne dođe barem na 8,50 .. AKO !! [angry]

I very much love INGRA !!

New Report

Close