INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



A vidi navale ovde,svi bi je kupili ali im se target non stop smanjuje.
Gorane 8 ti si dugoročni na IGH jeli misliš da je bolje sada kupovati IGH od INGRE.Imam odgovor na tvoja pitanja ali ću ti odgovoriti drugom prilikom.

Trenutno, kolega firma igh radi bolje od firme ingra.

Na dionicama igh i ingra već dvije godine imamo sličnu situaciju a to je da veliki prodavaju malima.
Što to znači ostavljam svakom da prosudi na osob.
[/quote]

jesu li to oni isti koji su kupovali 2007 pop 60k?
hahahah

ovo da nije žalosno bio bi gulag bezpovratni

Postanite Eu-robovi

Ovi je stvarno lud šta ruši cijenu,ne znam dokle on to misli i koliko, svaki mogući rast sreže u startu.Prvo sreže bid i onda se postavlja na ask.Ne može ovo jedan čovjek raditi,ima ih više i sjedu jedan do drugoga i hebu kako hoće.Dok se ne odvaži neko pa plesne više puta po 30000 komada po asku nema rasta ili ih neko ne uhvati u prljavoj raboti.

bit će bolje................

@novine pobjeda

ako se već PBZ-jac iskrcava, treba ga pustiti da iskipa još tih cca 500.000 komada po što nižoj cijeni….
zašto mu davati više bez ikakve potrebe?
neka lupi sve po 3 kn i da završimo s time!

stfaca’

ma pročitao..
nisu otkrili Ameriku..

Ingra bi mogla dobiti puno poslova, samo da ih banke ne hebu sa bank garancijama…
ime ima, znanje ima, ima sve samo ne i bank garancije..

biti će bolje za cca godinu-godinu i pol

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

nisam procitrao osobno clanak u jutarnjem ali ako je tocno pise
da je OPI uzeo 15 milja eura kredita kod PBZ i zalozio dionice
taj pbz upravo sada prodaje neke dionice sa SKRBA…

Zasto dionicari nisu znali da je najveci dionicar INGRE zalozio svoje dionice?
HANFA, i ostali regulatorne agencije….bas me interesira sto cete rec…
pa nakraju i PBZ koji je bio na 2 mjestu…
Valjda se nemora sve objavljivat

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Imate na blogu g. Bakica lijep clanak o INGRI

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

zasto bi vi to morali znati
pa nije malouman to je radio za dobrobit firme

Postanite Eu-robovi

Onaj dole s 0,01 kn podebljava nalog, znači dobro je doći će do njega. Znam ja uvijek sam na pogrešnoj strani.. pošto sam u Ingri, ona ide i ide, možda bi trebalo preći u ĐĐ. Onda bi Ingra okrenula a ĐĐ u provaliju. Zašto majku mu uvijek kontra. Vražja Ingra a vražji i ĐĐ. Ode to još danas ispod 4, pa ispod 3, pa… Eto nism ni dovršio a ono..3.xx

I very much love INGRA !!

Maknite se svi sa bida na ispod kunu.Ljudi spušili smo tako i tako.Treba kožu prodat šta skuplje.Mičite se ispod kune.

peyo

strašno, bojim se da ovo nagovješta kraj firme [cry]

pisanje na forumu nije savjet za ulaganje ili K-P dionica!


Onaj dole s 0,01 kn podebljava nalog, znači dobro je doći će do njega. Znam jauvijek sam na pogrešnoj strani.. pošto sam u Ingri, ona ide i ide, možda bi trebalo preći u ĐĐ. Onda bi Ingra okrenula a ĐĐ u provaliju. Zašto majku mu uvijek kontra. Vražja Ingra a vražji i ĐĐ. Ode to još danas ispod 4, pa ispod 3, pa… Eto nism ni dovršio a ono..3.xx

Sa ovakvim menađžmentom nisma siguran da je 1,xx dno.

New Report

Close