INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel nekog zanima oce li 10 minuta prije otvaranja negdje izac neka losa vjest o INGRI?
predvidjanja i slicno….seebiz…bussiness… [rolleyes]

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


Jedna od najneugodnijih situacija koja se može dogoditi d,d, jest nemogućnost isplate dospjelih komercijalnih zapisa
Pitanja kolegama sa foruma odnosi se na firmu INGRA a ne na dionicu:
– zašto uprava nije krenula ili nije mogla krenuti u novu emisiju komercijalnih zapisa sa kojom bi isplatila ove što dospjevaju?
– zašto nije uzela kredit od banke te isplatila komercijalne zapise?

Kad odgovorite na ova pitanje zapitajte se slijedeće:
– Da li će ingra lakoćom kao i predhodnih godina izdavati nove komercijalne zapise?
– Hoće li institucionalni investitori (npr mirovisnki fondovi ) dati novce i povjerenje?
– Kako će firma ingra sada dobiti kredite o svojih banaka i pod kojim uvjetima?

NA kraju kad sve to odgovorite,
– treba postaviti pitanje zašto ingra nije do sada sklopila neki veći posao u zemlji ili inozemstvu koji bi joj osigurao pristojnu zaradu, jer firma sa 60-togodišnjim iskustvom mislim da ne bi trebala imati problema sa referenciama.., npr naše firme se polako vraćaju i u Libiju …..?

nemam dionice ingre, nisam ih nikada imao i ne namjeravam iste kupovati.
Iznio sam svoja pitanja u dobroj vjeri kako bi potaknuo istinsku raspravu i nešto naučio, a ne u cilju da nekoga pohvalim, pokudim ili omalovažim.

ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica ingre ili bilo kojih drugih dionica na zse ili šire

Nakon 4125 stranica postova na ovoj temi ti si htio potaknuti raspravu?!?! Malo morgen!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

moze link na tu vijest?

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


jel nekog zanima oce li 10 minuta prije otvaranja negdje izac neka losa vjest o INGRI?
predvidjanja i slicno….seebiz…bussiness… [rolleyes]

pa ako je točno ovo što piše pobjeda da je ingra bila u privremenoj blokadi, onda je to crveno svjetlo koje zvoni na uzbunu, a samo je pitanje kad će novinari to razvući u gadan članak! [huh]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica



jel nekog zanima oce li 10 minuta prije otvaranja negdje izac neka losa vjest o INGRI?
predvidjanja i slicno….seebiz…bussiness… [rolleyes]

pa ako je točno ovo što piše pobjeda da je ingra bila u privremenoj blokadi, onda je to crveno svjetlo koje zvoni na uzbunu, a samo je pitanje kad će novinari to razvući u gadan članak! [huh]
[/quote]
bumo videli…
zasada mislim da ce PBZ pustiti da se napuni bid…pa bum…

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.



jel nekog zanima oce li 10 minuta prije otvaranja negdje izac neka losa vjest o INGRI?
predvidjanja i slicno….seebiz…bussiness… [rolleyes]

pa ako je točno ovo što piše pobjeda da je ingra bila u privremenoj blokadi, onda je to crveno svjetlo koje zvoni na uzbunu, a samo je pitanje kad će novinari to razvući u gadan članak! [huh]
[/quote]

ma to je već odrađeno..
radi toga neće padati sigurno..
zbog toga je već opalo

btw to je bilo prije cca 10-tak dana..
kaj mene ljuti (a nisam u ingri niti na crobexu) kaj to nije objavljeno.-.

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

caccone
zašto PBZ

kaj se riješavaju ingre??
ako da, onda je sve jasno

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@kolege pročitati današnji jutarnji list Lp


A vidi navale ovde,svi bi je kupili ali im se target non stop smanjuje.
Gorane 8 ti si dugoročni na IGH jeli misliš da je bolje sada kupovati IGH od INGRE.Imam odgovor na tvoja pitanja ali ću ti odgovoriti drugom prilikom.

Trenutno, kolega firma igh radi bolje od firme ingra.

Na dionicama igh i ingra već dvije godine imamo sličnu situaciju a to je da veliki prodavaju malima.
Što to znači ostavljam svakom da prosudi na osob.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


@kolege pročitati današnji jutarnji list Lp

Pročitao, katastrofičan naslov i puno ničega na dvije stranice…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA



@kolege pročitati današnji jutarnji list Lp

Pročitao, katastrofičan naslov i puno ničega na dvije stranice…
[/quote]
online ili novine?

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



A vidi navale ovde,svi bi je kupili ali im se target non stop smanjuje.
Gorane 8 ti si dugoročni na IGH jeli misliš da je bolje sada kupovati IGH od INGRE.Imam odgovor na tvoja pitanja ali ću ti odgovoriti drugom prilikom.

Trenutno, kolega firma igh radi bolje od firme ingra.

Na dionicama igh i ingra već dvije godine imamo sličnu situaciju a to je da veliki prodavaju malima.
Što to znači ostavljam svakom da prosudi na osob.
[/quote]

Tu se jedino slažem s Vama ali mogučnost rasta je kod ingre puno veća,a to
ostavljam svakom da prosudi sam.

bit će bolje................

New Report

Close