INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


stfaca@
Poslao sam Vam ponovno zahtjev za prijateljstvom, jer eto, vremenom ste mi postali simpatični.
Moram priznati također da sam od Vas puno naučio, te sam Vas u jednu ruku počeo i cijeniti.
Još uvijek dvojim oko toga da li raspolažete "povlaštenim informacijama" ili ne. Ipak bih rekao da ne, ali ipak negdje ste nešto na vrijeme načuli. Eto mi ostali nismo bili takve sreće, pa smo platili "školicu"!
Zahvaljujem Vam na svemu što ste me do sada poučili, inače bih sada bio full u dionicama. Ovako je pola u kešu i čekam "dno" koje će ekipa možda već u ponedjeljak odrediti. A onda ću ko Peyo po asku pa kud puklo da puklo. Hvala, Faca si, svaka čast!

dragi kolega ja nisam nikakva faca,opet ponavljam neveseli me vaš ni bilo ciji minus,stanje kako vidimo nije dobro,novih informacija nemam. gosopoda fond menageri sustavno uništavaju ZSE.HR pa tako i našu Ingru,izgleda da je u interesu RH i ZAGREBA stjerati ovu firmu u kut-stečaj. Lp


Kolege, dugoročni Ingraši, nemojte se zamarati cijenom. Ona je trenutno takva kakva je, 90% nas nije moglo pretpostaviti da je "mazohizam" rušača tako velik, inače ne bi kupovali na višim cijenama.
Uskoro, odnosno već idući tjedan će biti važan jedino broj komada koji posjedujete, cijena će doći na svoje, a tim i vrijednost portfelja.
Ovi što ruše se ne zamaraju time što im je trenutno vrijednost portfelja manja, njima je bitno da skupe što veći broj dionica. Trpe kratkoročni gubitak zbog dugoročnog dobitka. Vjeruju oni više od Vas u vrijednost Ingre, zato i povećavaju broj dionica.
Ignorirajte sve ove novonastale nickove što niču kao gljive poslije kiše i siju paniku i propast.
Ingra ima povjerenje velikih investitora, i mislim da se većina od njih "grohotom" smije na ove katastrofičare, a velik dio njih puni i svoje privatne račune ovom dionicom, zato se i ne oglašavaju, mudro ćute!
Znam da će sada biti "drvlje i kamenje" od dežurnih rušača na ovaj moj post. To je i za očekivati jer im otimam "burek" iz usta!
Držite svoje dionice i sa osmijehom čitajte njihove postove! Evo ja se već smijem onome što će uslijediti! [cool]

[thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


stfaca@
Poslao sam Vam ponovno zahtjev za prijateljstvom, jer eto, vremenom ste mi postali simpatični.
Moram priznati također da sam od Vas puno naučio, te sam Vas u jednu ruku počeo i cijeniti.
Još uvijek dvojim oko toga da li raspolažete "povlaštenim informacijama" ili ne. Ipak bih rekao da ne, ali ipak negdje ste nešto na vrijeme načuli. Eto mi ostali nismo bili takve sreće, pa smo platili "školicu"!
Zahvaljujem Vam na svemu što ste me do sada poučili, inače bih sada bio full u dionicama. Ovako je pola u kešu i čekam "dno" koje će ekipa možda već u ponedjeljak odrediti. A onda ću ko Peyo po asku pa kud puklo da puklo. Hvala, Faca si, svaka čast!

Ova zadnja rečenica Peyo po asku … ili ??. Treba slušati -čitati Kostu, on veli da se ovdje nikome ne može vjerovati nego sebi, pa kada pogriješiš sam sebe kriviš a ne nekoga trećeg. Frendu na PP možete poslati istinite infose, ako hoćete a i nemorate a ovdje na PF..brate mili laganja do bola !! [cool]
DODATAK: Stfaca govori istinu namjerno ili ne to neznam, ali da je istina JE !!

I very much love INGRA !!

Mrgud28@ samo jedno … graf je laže [cool]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Stfaca@
Trenutnom niskom cijenom dionice se ne može ni jedna firma otjerati u stečaj. RH i Zagreb će svoje platiti, u to ne sumnjajte. Čitav ovaj cirkus igra par "klinaca" kojima je netko povjerio "malo veću" lovu.
Fond menadžeri su vam, bez uvrede, "preglupi" i “prestrašljivi” da bi ovako igrali. Eto meni je kolega “vatreni” simbol tih klinaca, jednostavno sam stekao takav dojam iz njegovih postova. Preneoprezan je u izjavama, djetinjast, i želi se nečim dokazati. Moje, osobno mišljenje!

@inverter
Graf ne laže nego ukazuje na trenutno stanje i predviđa daljnje kretanje onome tko ga protumači kako misli da će biti ,,, (neko ga tumaći za UP, neko za DOWN) !!
LP [cool]

I very much love INGRA !!


Stfaca@
Trenutnom niskom cijenom dionice se ne može ni jedna firma otjerati u stečaj. RH i Zagreb će svoje platiti, u to ne sumnjajte. Čitav ovaj cirkus igra par "klinaca" kojima je netko povjerio "malo veću" lovu.
Fond menadžeri su vam, bez uvrede, "preglupi" da bi ovako igrali.

U to se ne bih prijatelju kladio,,, si siguran da se radi o sitnim igračima, ne vjerujem u takove navode. Prije bih rekao da iza stoji netko veći i da zna što radi ili možda samo prikriva ??

I very much love INGRA !!



Stfaca@
Trenutnom niskom cijenom dionice se ne može ni jedna firma otjerati u stečaj. RH i Zagreb će svoje platiti, u to ne sumnjajte. Čitav ovaj cirkus igra par "klinaca" kojima je netko povjerio "malo veću" lovu.
Fond menadžeri su vam, bez uvrede, "preglupi" da bi ovako igrali.

U to se ne bih prijatelju kladio,,, si siguran da se radi o sitnim igračima, ne vjerujem u takove navode. Prije bih rekao da iza stoji netko veći i da zna što radi ili možda samo prikriva ??
[/quote]
Ne kažem da su "sitni", ali da su punoljetni u to sumnjam!



Stfaca@
Trenutnom niskom cijenom dionice se ne može ni jedna firma otjerati u stečaj. RH i Zagreb će svoje platiti, u to ne sumnjajte. Čitav ovaj cirkus igra par "klinaca" kojima je netko povjerio "malo veću" lovu.
Fond menadžeri su vam, bez uvrede, "preglupi" da bi ovako igrali.

U to se ne bih prijatelju kladio,,, si siguran da se radi o sitnim igračima, ne vjerujem u takove navode. Prije bih rekao da iza stoji netko veći i da zna što radi ili možda samo prikriva ??
[/quote]
Nažalost isto tako i ja mislim,pa pogledajte unazat 2-3tjedna pa to je brutalni pad to ne radi neko mali .

Definitivno NE, ni mali niti maloljetni. Taj netko sjedi u fotelji za monitorom kao i mi pojedinci i dobro zna zašto je plaćen i dobro zna što radi !!
Ipak na kraju se sve otkrije i sazna, ali tada je već kasno za pojedince ??
LP [cool]

I very much love INGRA !!

Koja budala daje ovakve ocjene. Baš bih ga volio upoznati pa da ga jednostavno preskočim kada se pojavi njegov tupsonski post !!

I very much love INGRA !!

nema ovdje pomaka niti rasta dok i ako ne dođe jedan velik, stvarno VELIK posao….poanta je da nema šanse da Ingra probije 5 kn bez tog velikog posla, a niti da preživi bez njega. kratkotočne i dugoročne obveze su prevelik uteg oko vrata. možemo se mi tješiti kao što su se tješili i oni na magmi kad je bila na 5 kn, ali nema vajde od toga
dakle, ili jedan VELIK posao (70-100 mil.EUR) ili je gotova priča, onda će i 2 kn biti dobra cijena za izlaz

sve što pišem je osobno mišljenje, nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica

New Report

Close