INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

s 400

he…biga, nekima je ovaj način socijalizacije i komunikacije jedini način i prilika za reprezentirat svo bogatstvo etike i morala koji posjeduju.kakav smo narod već sam napisao, da smo imalo drugčiji ne bi bili tu di smo. ne zaslužujemo i ovo što imamo. koliko lešinara ove močvare se sjatilo na ovoj temi, nisu gladni samo uživaju kljucat po ranama.


s 400

he…biga, nekima je ovaj način socijalizacije i komunikacije jedini način i prilika za reprezentirat svo bogatstvo etike i morala koji posjeduju.kakav smo narod već sam napisao, da smo imalo drugčiji ne bi bili tu di smo. ne zaslužujemo i ovo što imamo. koliko lešinara ove močvare se sjatilo na ovoj temi, nisu gladni samo uživaju kljucat po ranama.


Ako se ne promijene dok im je vrijeme neki će početi plakati tek kad dođe Isus. Kako imaju samo hrabrosti šaliti se takvim stvarima.
Više se za Ingru brinu ovi koji nemaju dionice a čekaju svakom lipom dolje i sve su veseliji jeftinijoj kupnji ali opet im je preskupo pa čekaju još….Koji likovi, lešinare nebi vrijeđao, ipak su to stvorenja stvorena za takav život a čovjek je bio kruna stvarstva, a vidi u što se pretvorio….

neće uvijek biti ovako.

prije 3 sat(i)Građevinari na sto muka

Ukupni bruto gubitak građevinskih poduzetnika u Hrvatskoj u prvih devet mjeseci prošle godine iznosio je 122 milijuna kuna pa je izvjesno je daće negativan poslovni rezultat imati i za cijelu 2011. godinu, objavila je Fina.
Liderpress.hr

http://www.vijesti123.com/Gradevinari_na_sto_muka-317825


Sjedi čovjek u pustinji i plače.
Dođe Isus do njega i pita ga zašto plače.
Ovaj ne odgovara i plače i dalje.
Onda se Isus predstavi i kaže: "Ja sam Isus i mogu ti pomoći! Odkuda si, kamo pripadaš?"
Lik odgovori: "Ja sam Ingraš."
Isus počne plakati, okrene se i ode.


Kad se već naslađuješ probaj biti originalan
a ne prepisivati viceve iz 24 sata.
Jadno da nemože biti jadnije.Ali ima i ona stara,ko se zadnji
smije najslađe se smije.

Ja ću prodavat jedino u slučaju da izvješće za 4Q bude loše. Inače, nema šanse. [embarass]

Jesam lijepo nedavno reko da to ide natrag do 5 ili nize……i da postoji dobra šansa da se uskoro tu više neće imat što zašortat…… [bye]

Po meni je naslađivanje s tuđim gubicima primjer psihičkog poremećaja a očito je kod našeg naroda to posebno izraženo. Ja osobno nikad nisam likovao nad tuđom nesrećom te gubitak koji je ostvaren na donicama INGRE nije ništa u usporedbi s sudbinama zaposlenika INGRE u slučaju stečaja.Osobno ne vjerujem u Boga jer ne mogu vjerovati da uvijek pokvarenija strana u životu prevlada, ali tko zna možda se varam.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

nemam se za što naslađivat,prodao sam s minusom od 40%,i pobjegao, ako se naslađujem,naslađujem se sam sa sobom. sve je malo mrdnulo ,živnulo, osim ingre normalno. pa ako padne,tj kad padne na 2kn,ja sam natrag,da vratim izgubljeno.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Kada bi svi postavili kupnju na 0,03 kn, zaustavio bi se ovaj pad.

Zašto da nam uvaljuju kada možemo formirati "tržišnu cijenu" kako mi hoćemo.

No, za takvo nešto nema sinergije.

Ozbiljan investitor ne vjeruje da se obogatio ili da je osiromašio zbog dnevnih ili mjesečnih fluktuacija cijena.

uffff, ovaj PBZ-jac zatuć će Ingru ispod 4 kn???
a izgleda da su počeli i margini pucati [cry]

ja se ukrco
ide to up, up jer niže ne može
baš da će džabe biti, neće

Netko nešto gadno zna pa prodaje pošto, po to! Ali koji naivac to kupuje? Opet, logika kaže da si lik možda prodaje sam sebi ili pak ne? fuj, fuj

manje je više, a više još više

New Report

Close