INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kod mene piše na bidu 771.008, jel’ to neka greška ili i kod vas ? [undecid]

Zvone imate 700 000 po 0,02kn hahahahahaaaaaaaaaa

neće uvijek biti ovako.


Znam da ne vjerujete ali kooperanti potpomognuti burekmajstorima koji majstorski krate i malo marginaša odrađuju dobar posao za kupce koji samo skupljaju. Još malo i došli smo do onih 6 milijuna dionica viška. Tada u čvrstim rukama idu na poziciju koja joj i pripada. To je samo moja skromna spoznaja iako nekome zvuči kao SF. Samo pametno i strpljivo.

Duboko sam se nadao da danas neće trebati kune kooperantima pa da će prodavati, ali evo ipak…
Treba strpljivo izdržat pad do 1.40 pa onda vidjet šta dalje…
nego brine me što peye nema danima…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ingra, puko glavni kanal…slika proslog scenarija pucanja kanala na cca 40 kn …nakon debele rasprodaje odbijanje cca 100% no tada su bila druga vremena …

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

I još me brine ako je procurilo izvješće pa se povlašteni rukovode smjernicama i prodaju šta će biti kada izvješće službeno izađe pa i male uhvati pa…tj kad i mali budu imali uvid u poslovanje. kamo će cijena tada????

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

Sjedi čovjek u pustinji i plače.
Dođe Isus do njega i pita ga zašto plače.
Ovaj ne odgovara i plače i dalje.
Onda se Isus predstavi i kaže: "Ja sam Isus i mogu ti pomoći! Odkuda si, kamo pripadaš?"
Lik odgovori: "Ja sam Ingraš."
Isus počne plakati, okrene se i ode.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

risk/reward ??

risk / reward ?

@Mrgud
Kad ste Vi izašli iz DDJH, ja sam ulazio (prosjek 47 kn), sada ću to lijepo naplatiti, (a pisao sam da Đuro ide ispod 50), tako će biti i ovdje. Prošle godine sam u plusu 20%, a ove ću biti barem 50%, naravno ne sa INGROM. Pročitajte malo moje postove unazad pa ćete vidjeti tko je bio i kada u pra
vu.

@KT1R2
eto iskreno baš me briga, ja sam domoljub i dajem lovu državi koja je u banani….
LP tebi KT…ko će to ime upamtiti i ostloj m….j ekipi !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

Sami bijednici na temi INGRA koji se naslađuju tuđim gubitcima, nećete ni vi kolege dobro proći.

Živjela naša vječna INGRA, Hezbollah i Bashar Al-Assad.

@Mrgud
u mom imenu je dosta toga sažeto, za one koji me znaju, a za ovakve likove iz crtića postoji ovakav forum na kome nemaju svi ista prava

….ingra,arena,čačić,nekretinski fond…http://www.poslovni.hr/vijesti/vlada-zbog-duga-preuzima-simbol-industrogradnje-196164.aspx …. koja komedija

DAJ PET !!!

New Report

Close