INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja bih molio cijenjene tehničare s Mrgudolijom na čelu da nam opišu trenutnu tehničku stranu ove priče. Gdje su potpore, gdje otpori i gdje je dno…i najvažnije, ima li ga uopće’?

Megidoliju i ostale vjerske fanatike molim da mi kažu gdje će oni nahraniti svoje nepresušne ambicije, a obzirom da je evidentno iz priloženog da je sve manje "mesa" na ovoj strvini?

Unaprijed zhvaljujem uz srdačan pozdrav.

smrkljo @ sve je probijeno…u tjeku je slobodan pad…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

kolega borism,
ni jedna dionica koju sam kupio za 4,5 kn, ne ce se skoro naci na prodaji…osim ako ne padne na 2 kune, ali onda ne bi ni bilo bitno.

ova ingra kao čardak – ni na nebu, ni na zemlji
support više ne postoji, a kako kaže inverter – slobodno padamo
dokle ovako? prije će se ustanoviti resistance nego li support
ja vam ne bih savjetovao stavljanje na k/p, dok ne vidite promet.. promet koji vas veseli

suosjećam sa vama

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...

mene nešto zabrinjava
prije jedan sat na bidu do 4,70 bilo je vidljivo 9578 komada a sad se taj broj povecao na 22979 komada

zato josh cekam da kupim ingrinu dionicu

Postanite Eu-robovi

@inverter
Moram ti priznati da si u pravu.. mislio sam da neće, ali je . e sada bi se moglo (ako se ovdje cijena ne vrati nazad) po pajdu na 0,01 Kn [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

Inverter

bestija2, 03.02.2012. u 11:41
sve je probijeno…u tjeku je slobodan pad…

Jer moran crtat Inverter,pozdrav.

Evo Mrgi nacrta za mene.

bit će bolje................

A zašto sada dedina udruga, sa Edom, Fikijem, Dzemom, Spasojem i Plavim ne stisne redove i obrani Ingru na prvoj liniji fronte?

U suprotnom, ako to ne učine, mogli bi umjesto borbene, osnivati udrugu palih boraca…vidi mi se.

Ja im u svakom slučaju dajem bezrezervnu moralnu potporu za njihova plemenita nastojanja. Drž te se dečki, neće to još dugo!

Sve ostalo zeleno, INGRa, debeli minus. Dead cat bounce možda uskoro ili?

manje je više, a više još više

kakvih ovdje ima šaljivđija na bidu,

mjesecima trubim da ovo ne vrijedi pišljiva boba, ovdje na padu zarađuje samo jedan, koji zna, svi ostali ste pušing, skupa s ovom vašom udrugom, možda da se povežete sa GK Dinamo i Zdravkom Mamićem on vam zna kako to ide sa udrugama

Moderatora zameo snijeg.
Pozdrav moderatoru ma gdje bio.

bit će bolje................

što misli postići (osim što će dobiti prijavu HANFI) ovaj tupko s "kupnjom" 700.000 komada na 0,02 kn (14.000 kuna ukupno)?

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

New Report

Close