INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zadarskilist.hr/clanci/06112009/posao-stoljeca-se-nastavlja
a nedavno je teklo med i mlijeko…
Odo radit sad
od ovog nema kruha…
Pozz

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

što je najgore ovi koji kupe na 4,50 odmah se stavljaju na 4,6x
nije mi jasno jel to ista ekipa prodaje za 5-6 lipa ili to stalno dolaze novi udjelničari koji prodaju i prodaju nove količine
hvala

Postanite Eu-robovi

pa jesu rekli da su pomogli malim dioničarima na taj način da su dug s koperantima riješili mjenjanjem duga za dionice… a sad kooperanti opet rade uslugu svima i ovu dionicu čine tako jeftinom. samo di su ti "hrabri" ulagači puni vjere, da ja imam tako puno vjere,kupio bih odmah 100000kom.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Nema ovdje obrane, obrana je prvo zrokala INGR na 5 pa zapela u CROS po 7k+

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

kolege, meni na ovoj dionici ovo izgleda kao snimanje nastavka filma od sumraka do zore….naravno imam ovu predivnu dionicu, ali sva sreća kupio sam je na niskim razinama….


mislim da bi trebalo oformiti štab za obranu cijene na ovim razinama inače će krenuti nizbrdo

Ako ovdje nije krenulo nizbrdo do sad, onda ne znam kad će [lol]

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Jeli netko vidi onoga na 0,01 kn….Ako dođe do njega, i njemu ću da prodam. Bolje je i po 0,01 nego NULA !! 🙂 [lol]
Da se doda dok se može…veliš nizbrdo,, ovo je najduži slalom na crobexu,, ali i koji još traje … produžuju spustnu stazu do Save !!

I very much love INGRA !!


pa jesu rekli da su pomogli malim dioničarima na taj način da su dug s koperantima riješili mjenjanjem duga za dionice… a sad kooperanti opet rade uslugu svima i ovu dionicu čine tako jeftinom. samo di su ti "hrabri" ulagači puni vjere, da ja imam tako puno vjere,kupio bih odmah 100000kom.

Malo ljudi kupuje na minimalnim cijenama jer se večina u.ere.Šta se mene tiče ja sam malo manje od 10% u minusu.Gubitak nije prevelik a opet imam priliku kupovati po ovim cijenama.Znamo i ja i Vi i oni da će ta cijena poprilično skočiti u narednom periodu.Meni je jasno da ljudi žele kupiti jeftinije ali na nekim cijenama treba biti objektivan.Crobex se nešto uznemiria evo probili smo SMA 50 došli do otpora trenutačno ali mislim da to probijamo ako ne danas ovih dana,probijen i RSI.

Pozdrav

bit će bolje................


http://www.zadarskilist.hr/clanci/06112009/posao-stoljeca-se-nastavlja
a nedavno je teklo med i mlijeko…
Odo radit sad
od ovog nema kruha…
Pozz

Blizu ste istine. Kada taj posao stoljeća bude potpisan stotine tisuća dionica će biti u "pravim" rukama.

neće uvijek biti ovako.


Nema ovdje obrane, obrana je prvo zrokala INGR na 5 pa zapela u CROS po 7k+

bojim se da si u pravu [embarass]

moje poruke na forumu su izraz mog trenutnog mišljenja! nisu invest. savjeti nisu preporuke za ulaganje!

koliko josh ima pbz da prospe toga

Postanite Eu-robovi

@borism
Sve do onoga s nalogom 0,01 kn ako je još na čekanju, ja ga ne vidim !! Snijeg pada kao lud, ko će graditi i pregovarati po ovakvom vremenu, ajme već dva puta palim grtalicu zvanu lopata !! [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

New Report

Close