INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



dal primjecujete da broj nekada 2 PBZ sa 657,075 danas ima samo 499,474 odnosno prije 3 dana…
danas mozda i manje…

cudno kako netko sa ovog skrba prodaje a svi drugi ukljucujuci opia i ludviger , koji bi trebali znati tocnu buducnost ove firme, ne…
[/quote]

a kako će oni kao insajderi prodavati? da to naprave cijena je za 1 dan na 1 kuni jer bi ulagači to protumačili da ide stečaj jer oni prodaju…. znači ne bi uspjeli prodati ništa, a cijena bi bila 1 kn (ovako je ipak na 4,7 kn [thumbsup] [lol] )

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za investiranje




dal primjecujete da broj nekada 2 PBZ sa 657,075 danas ima samo 499,474 odnosno prije 3 dana…
danas mozda i manje…

cudno kako netko sa ovog skrba prodaje a svi drugi ukljucujuci opia i ludviger , koji bi trebali znati tocnu buducnost ove firme, ne…
[/quote]

a kako će oni kao insajderi prodavati? da to naprave cijena je za 1 dan na 1 kuni jer bi ulagači to protumačili da ide stečaj jer oni prodaju…. znači ne bi uspjeli prodati ništa, a cijena bi bila 1 kn (ovako je ipak na 4,7 kn [thumbsup] [lol] )
[/quote]

A sta bi se desilo ako bi oni ili neko iz TOP10 poceo kupovati?
Kako bi se to protumacilo i gdje bi onda otisla cijena? [rolleyes]




SOA je ustvrdila da su kiperi iz PBZ česti posjetitelji ovog foruma.znači neprijatelj se uvukao duboku u naše redove. izgleda da opet ide ono -zavadi pa vladaj.

Ako se PBZ Invest istovara onda njegovi ljudi vjerojatno pisu na forumu afirmativno o ovoj dionici. Tako bi navukli vise kupaca i prodali dionice sto skuplje. Po meni za PBZ mogu raditi samo oni koji pisu pozitivno o INGR-i ? Ili mozda grijesim ?
[/quote]

da,da…i meni su bananarama i megido već neko vrijeme sumnjivi [lol]
[/quote]
U jednom si u pravu. Imam veze sa PBZ ali ne navlačim, pišem realno. A ako baš mislite da je tako, da navlačim nekoga, evo ovako. Danas novo dno ispod 4,50 a ja kupujem. Sviđa li ti se ovo ili je navlakuša???

neće uvijek biti ovako.




dal primjecujete da broj nekada 2 PBZ sa 657,075 danas ima samo 499,474 odnosno prije 3 dana…
danas mozda i manje…

cudno kako netko sa ovog skrba prodaje a svi drugi ukljucujuci opia i ludviger , koji bi trebali znati tocnu buducnost ove firme, ne…
[/quote]

a kako će oni kao insajderi prodavati? da to naprave cijena je za 1 dan na 1 kuni jer bi ulagači to protumačili da ide stečaj jer oni prodaju…. znači ne bi uspjeli prodati ništa, a cijena bi bila 1 kn (ovako je ipak na 4,7 kn [thumbsup] [lol] )
[/quote]
Kada oni saznaju da firma nema opstanka onda to ide ovako: Naručuju se pozitivni izvještaji, novinarski članci i diže se euforija. Cijena se napuca na 50-ak kuna u par tjedana a onda se oni iskrcavaju u nekoliko dana. Zar vam nije poznato kako se to radilo na nekima kojih više nema.

neće uvijek biti ovako.

kaj je bežanija s bida na 4,50, ak je dobra kaj ju ne branite


nego, kako nikad nema kolege vatrenog1 na večer na forumu? valjda ga mama potjera u 20.00 na spavanje?? [lol]
ali onda opet uskrsne ovdje u 07.30…valjda prije nego ode u školu [lol]

Ha, ha doooobar….dragio mi je da me pozorno pratite i da brinete što radim preko dana i naveče….e hvala na pitanju naveče se bavim najljepšim sportom na svijetu ( a nije nogomet), a u jutro sav propupao od "večernjeg sporta" dajem priliku svojoj kreativnoj stvaralačkoj strani i brinem se za dobrobit dobrih ljudi…
U da doooobra, dobra još jednom [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

mislim da je pu prema 1kn sada otvoren. rip ingra

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


@zelco kolega oni su samo loši investitori banarama,megido,pozitiva i ucitelj beštija2 Lp

Ma dajte kolega, nemojte đonom…to su samo vjerni i predani ulagači kojima gubitak koje kune je sitnica prema satisfakciji mkoju osjećaju pripadnošću nečemu tako velikom i svetom kao što je dionica ingre…po 4, 57 kn…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

KUPNJE (37.396) – INGR-R-A PRODAJE (247.044) – INGR-R-A

da da,…..bojim se da je samo jedan smjer ovoj dionici….
putevima MAGME..

pisac ima dionice Ingre i boli ga tuki….

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.


kaj je bežanija s bida na 4,50, ak je dobra kaj ju ne branite

zato jer su rijetki oni koji imaju ovu dionicu radi "vjere" u firmu, većina su tu čisto špekulativno, radi dnevno par % +….
uz ovakvu upravu i takve dioničare – kooperante i dr. ova cijena se još i dobro drži…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

ovdje je stvarno vrag odnio šalu
mislim da bi trebalo oformiti štab za obranu cijene na ovim razinama inače će krenuti nizbrdo

još nisam kupio dionicu jel se zna kad je zadnji dan da mogu ici na skupstinu

hvala

Postanite Eu-robovi

Znam da ne vjerujete ali kooperanti potpomognuti burekmajstorima koji majstorski krate i malo marginaša odrađuju dobar posao za kupce koji samo skupljaju. Još malo i došli smo do onih 6 milijuna dionica viška. Tada u čvrstim rukama idu na poziciju koja joj i pripada. To je samo moja skromna spoznaja iako nekome zvuči kao SF. Samo pametno i strpljivo.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close