INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://limun.hr/main.aspx?id=773241&Page=3
Gradnja bolnice s 300 kreveta…

http://www.dinarrumor.com/showthread.php?32834-Ministry-of-Health-is-preparing-a-plan-to-build-10-hospitals-in-Baghdad

"He pointed out Saadi: that the ministry is now studying for the establishment of (5) hospital births and children capacity (300) beds with processing full (Baghdad – Rusafa – Karkh – Dhi Qar – Diyala -)"

Ima 5 bolnica po 300 kreveta…Valjda ce ubost jednu!!! [angry]

vatra gori, ražanj je spreman, a ti još u lovu.


Zbog takvih koji su prodavali po 17 i kupovali po 15, pa opet prodavali po 12 i kupovali po 10 itd.( a ima ih puno ) cijena je takva kakva je, zato prestanite s time ili se nemojte čudit daljnjem padu…

Pun pogodak ancelal!

Ja sam kupovao na 11, na 7 i na 5. Možda kupim još, vidjet ću razvoj situacije i stanje sa drugim dionicama jer ih ima podosta koje gledam sa zanimanjem.
Kupujem za novac koji mi nije namjenjen za kruh, pa nemam namjeru prodavat u vrijeme recesije. Sve što sam kupio na ovoj burzi sam kupio u zadnjih 10 mjeseci vjerujući da je dobar trenutak za kupnju jer su mnoge firme podcjenjene a da će se vrhnje početi skupljati za 3-5 godina. Još uvijek vjerujem u to i kupujem i dalje (ne samo Ingru). Trenutno mi je portfelj 25% u crvenom, ali me to ne brine jer kao što rekoh, nisam ni očekivao prinose u ovom razdoblju.
Smatram da je bolje sada kupovati dionice kad su niske nego zlato koje je na "all time high". Ako netko misli drugačije neka radi po svom uvjerenju.
Građevinari trenutno hiberniraju jer je takvo stanje na globalnoj sceni, ali svakoj krizi dođe kraj pa će i ovoj.
Nisam bio aktivan na forumu do sada jer sam se bavio drugim stvarima, trenutno imam vremena i za ovo pa čitam teme gdje imam neki interes. Moram priznati da me čude komentari nabijeni negativnom energijom (ne samo na ovoj temi) od ljudi koji uopće nemaju dionicu niti je imaju namjeru kupovati.
Mislim da se teme zatrpavaju nepotrebnim prepucavanjem bez argumenata, a ono malo konkretnih informacija od opće koristi ostane zatrpano u masi smeća.
Ovo je jedan od mojih rijetkih komentara upravo zbog toga jer ne želim doprinositi "zagađivanju", a tako mislim nastaviti i ubuduće.
Puno uspjeha svima.


http://limun.hr/main.aspx?id=773241&Page=3
Gradnja bolnice s 300 kreveta…

http://www.dinarrumor.com/showthread.php?32834-Ministry-of-Health-is-preparing-a-plan-to-build-10-hospitals-in-Baghdad

"He pointed out Saadi: that the ministry is now studying for the establishment of (5) hospital births and children capacity (300) beds with processing full (Baghdad – Rusafa – Karkh – Dhi Qar – Diyala -)"

Ima 5 bolnica po 300 kreveta…Valjda ce ubost jednu!!! [angry]

Jednu bi trebali izgraditi samo za svoje dioničare, svi su se razboljeli u ovoj I(n)gri…

"Cinik je osoba koja zna cijenu svega, no ne zna vrijednost nićega."

SOA je ustvrdila da su kiperi iz PBZ česti posjetitelji ovog foruma.znači neprijatelj se uvukao duboku u naše redove. izgleda da opet ide ono -zavadi pa vladaj.

uskoro ce biti sve po kunu [yawn]

Kupujem za novac koji mi nije namjenjen za kruh, pa nemam namjeru prodavat u vrijeme recesije. Sve što sam kupio na ovoj burzi sam kupio u zadnjih 10 mjeseci vjerujući da je dobar trenutak za kupnju jer su mnoge firme podcjenjene a da će se vrhnje početi skupljati za 3-5 godina. Još uvijek vjerujem u to i kupujem i dalje (ne samo Ingru). Trenutno mi je portfelj 25% u crvenom, ali me to ne brine jer kao što rekoh, nisam ni očekivao prinose u ovom razdoblju.
Smatram da je bolje sada kupovati dionice kad su niske nego zlato koje je na "all time high". Ako netko misli drugačije neka radi po svom uvjerenju.
Građevinari trenutno hiberniraju jer je takvo stanje na globalnoj sceni, ali svakoj krizi dođe kraj pa će i ovoj.
Nisam bio aktivan na forumu do sada jer sam se bavio drugim stvarima, trenutno imam vremena i za ovo pa čitam teme gdje imam neki interes. Moram priznati da me čude komentari nabijeni negativnom energijom (ne samo na ovoj temi) od ljudi koji uopće nemaju dionicu niti je imaju namjeru kupovati.
Mislim da se teme zatrpavaju nepotrebnim prepucavanjem bez argumenata, a ono malo konkretnih informacija od opće koristi ostane zatrpano u masi smeća.

U potpunosti se slažem sa vašim razmišljanjem da je više takvih nebi sada bili tu gdje jesmo. [thumbsup]


SOA je ustvrdila da su kiperi iz PBZ česti posjetitelji ovog foruma.znači neprijatelj se uvukao duboku u naše redove. izgleda da opet ide ono -zavadi pa vladaj.

Ako se PBZ Invest istovara onda njegovi ljudi vjerojatno pisu na forumu afirmativno o ovoj dionici. Tako bi navukli vise kupaca i prodali dionice sto skuplje. Po meni za PBZ mogu raditi samo oni koji pisu pozitivno o INGR-i ? Ili mozda grijesim ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan



SOA je ustvrdila da su kiperi iz PBZ česti posjetitelji ovog foruma.znači neprijatelj se uvukao duboku u naše redove. izgleda da opet ide ono -zavadi pa vladaj.

Ako se PBZ Invest istovara onda njegovi ljudi vjerojatno pisu na forumu afirmativno o ovoj dionici. Tako bi navukli vise kupaca i prodali dionice sto skuplje. Po meni za PBZ mogu raditi samo oni koji pisu pozitivno o INGR-i ? Ili mozda grijesim ?
[/quote]

da,da…i meni su bananarama i megido već neko vrijeme sumnjivi [lol]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica

30.01 +3 dana tj u ponedjeljak PBZ skrbnički prodao ili prebacio 6000 komada na promet od 87 924 komada.U strahu su velike oči.

bit će bolje................

@zelco kolega oni su samo loši investitori banarama,megido,pozitiva i ucitelj beštija2 Lp

nego, kako nikad nema kolege vatrenog1 na večer na forumu? valjda ga mama potjera u 20.00 na spavanje?? [lol]
ali onda opet uskrsne ovdje u 07.30…valjda prije nego ode u školu [lol]

moji postovi ne predstavljaju financijske savjete niti preporuke za kupnju ili prodaju dionica


dal primjecujete da broj nekada 2 PBZ sa 657,075 danas ima samo 499,474 odnosno prije 3 dana…
danas mozda i manje…

cudno kako netko sa ovog skrba prodaje a svi drugi ukljucujuci opia i ludviger , koji bi trebali znati tocnu buducnost ove firme, ne…

br.9 tromont ne prodaje unatoc ulaganjima
suskalo se da bi ingra trebala gradit zgradu ATlanske, ipak su oni radili dvore lapad,
gradi je TROMONT

cudne stvari se desavaju u cudnoj drzavi
Lp

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

New Report

Close