INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Do slijedeće skupštine ću se pridružiti inicijativi.
Imam namjeru kupiti 5-10 tis. ako nastavi padati do ljeta a trenutno imam nešto više od 5 tis. koje nemam namjeru prodavati.

A ti mislis da ce ovo u ovoj varijanti pozivjeti do ljeta? To mi zvuci dosta optimisticno.

A mislis i da ce vas tamo ozbiljno shvatit kad se pojavite kao dedo, edo, dzemo, fiki, kruti, spasoje i plavi….?

Da i skupite tih 5%, sto bi radili? Sazivali izvanrednu skupstinu? S kojim tockama dnevnog reda?

[/quote]
Šmrkljo, dok traje borba nije poznat ishod ali mislim da bi svakako vrijedilo pa i sa imenima koje navodite, samo nije mi jasno kako se sprdate Vi koji ste sami sebi dali pogrdno ime da ne može biti pogrdnije…

ps:
– ako mislite da to sve nema smisla, zašto Vas tako dira tj. zanima šta bi mi napravili ?
– tek ste se registrirali…
– bilo bi zanimljivo vidjeti Vaše stvarno ime !



Zbog takvih koji su prodavali po 17 i kupovali po 15, pa opet prodavali po 12 i kupovali po 10 itd.( a ima ih puno ) cijena je takva kakva je, zato prestanite s time ili se nemojte čudit daljnjem padu…

Istina, sam sam kratio jedno 6-7 puta, više se i ne sjećam. Stvarno se trguje otprilike sa 10% dionica od ukupnog izdanog broja , ne više, ostali čekaju rasplet situacije.
[/quote]

večina krati kad ne treba
daj pokratite još malo

bit će bolje................


večina krati kad ne treba
daj pokratite još malo

eto ti, preko 17.000 komada po kupnji…..imaš još želja??? [rolleyes]

hahaha, vidiš da su dobri ti prodavači,ispunjavaju sve vaše želje
sad će ovaj sa kupnje na 4,50 uhvatit crtu sa svojih 20000kom

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

ja zadnji put ulazio/izlazio na cca 17, od tad igram fli fla flu i nikako da opet uđem,
nije li ova cijena niža i od on armagedonske vlad(ove)111 ?

free flow information

20 192 komada s ovim šta mu je ostalo na asku,to se zove kračenje.
Opet nitko neće pa jer ja sve moran kupit?

bit će bolje................


ja zadnji put ulazio/izlazio na cca 17, od tad igram fli fla flu i nikako da opet uđem,
nije li ova cijena niža i od on armagedonske vlad(ove)111 ?

I???? Jel ti žao??? Pa vidiš u kojem si plusu neulaskom….

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

katastrofa, samo 18 naloga na kupnji, ukupno 50 813 komada

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


hahaha, vidiš da su dobri ti prodavači,ispunjavaju sve vaše želje
sad će ovaj sa kupnje na 4,50 uhvatit crtu sa svojih 20000kom

Treba to dođi do 4,50.
Bananarama jesi li ti to skratio.

bit će bolje................


katastrofa, samo 18 naloga na kupnji, ukupno 50 813 komada

Sigurne ruke???

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

ako to rasprodaje onaj PBZ-jac, onda ima još jedno 400.000 komada za iskipati?! [shocked]

moje poruke nisu investicijski savjeti niti preporuke za kupoprodaju dionica!


A koliko bi mi uštedili da su mi na 17 rekli da to ide na 2,3,5??? Zašto nisu. Slabi su mi to prijatelji, radili su u svoju korist jer su oni prodavali meni kada sam kupovao a kupovali kad sam ja prodavao.
Baš si biser.

Da su vam uštedili i 1% vašeg kapitala, napravili su vam dobro, a ne loše. Loše vam je napravio onaj koji vas je savjetovao da kupite na 17. A to da su na vama zarađivali, može biti ali ne vjerujem jer na ingri se već par godina može zaraditi samo šortanjem, a toga u nas nema .

New Report

Close