INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@vatreni1
Koga briga hoče li na 1,40 ili na 2, ja sada tipujem samo da ne ode u minus -1,40 pa da još ne moram platiti brokeru ili Ingri,,,,dug od nekoliko 10-tina tisuća kuna. To bi bio još jedan dug za razmatranje !!!!!!!!! [embarass]
Molim da se gore udjeli ocjena barem 2 zbog Brzog !!

I very much love INGRA !!



@vatreni1

Koga briga hoče li na 1,40 ili na 2, ja sada tipujem samo da ne ode u minus -1,40 pa da još ne moram platiti brokeru ili Ingri,,,,dug od nekoliko 10-tina tisuća kuna. To bi bio još jedan dug za razmatranje !!!!!!!!! [embarass]
Molim da se gore udjeli ocjena barem 2 zbog Brzog !!

Evo 5-ica, ako te veseli
[thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]





Gospodo

obećao sam Vas izvjestiti o prikupljanju dionica za skupštinu. Do sada smo prikupili 230 tisuća dionica i nadam se da to nije sve.
Ovo su cijenjeni forumaši vlasnici dionica Ingre koji su dali podršku inicijativi odlaska preko opunomoćenika na skupštinu Ingre:
Dedo
Dgmaz
Matrimon
Topalov
Timea
Pozitiva
Eufan
Fatboy
Bestija2
Klisko
Jadranri
Pancho66
Squarefoot
Janlana
Perobrand
2slow
Yago
Plavi76
MarijanZG
Ingroman
Godzilaa
Exon

Svi koji žele neka se jave na PM

Pozdrav


…kolega ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg …to vjerojatno znate svi ali sam htio predložiti da bi možda bilo dobro o tom obavjestiti medije i internetske portale ….radi se o uštedi od najmanje 1.6 mil eura godišnje … štednja je aktualna a 10-tak mil kuna je fina svota … u ingri vjerojatno rade na tom ali ko želi pomoći sebi ,ingri, državi, zagrebu šaljite mailove ne košta ništa a koristi bi moglo bit….
[/quote]

Kolega,
SVI INGRINI problemi su i nasi…
Polako ali sigurno, a sto je i najbitnije, ZAJEDNO radimo na tome.
Za pocetak, ako zelis pomoci sebi, Ingri, drzavi, zagrebu…pridruzi nam se i salji mailove da nam se i drugi pridruze…ne kosta nista a koristi CE SIGURNO BITI…
Lp, dedo

[/quote]

Kolega ovo ste lijepo sročili ali pitao bih Vas dali ste poziv uputili i dragim čuvarima naših budućih mirovina. Što oni misle o Ingri i kako misle vratiti ogroman gubitak koji su napravili na toj dionici.
Predlažem Vam da umjesto njih priupitate Dorh i Uskok dali su provjerili postoje li sumnjive radnje prilikom razbacivanja sa našim novcem. Pa i dorhovci i uskokovci su dioničari ingre preko omf-ova.

[/quote]

Smatramo da ZAJEDNO mozemo aktivno sudjelovati u poslovanju i buducnosti kompanije i doprinositi njenom razvoju i uspjehu. Rezultat toga bi bio oporavak i rast dionice sto bi smanjilo gubitke kako nase (malih dionicara), tako i OMF-ova…
Imamo znaci iste interese ali za razliku od drugih mi cemo mnogo toga poduzeti i postici.
Nase prijedloge OMF-ovi ce sigurno moci pravovremeno razmotriti i odluciti da li ih podrzati.
A time ce svakako pokazati koji je njihov interes i koliko drze do nasih mirovina…



Ponovo je počeo pritisak za iskipavanje paničara. Kako su samo sigurni da nema skidanja sa aska.

Vi ćete i na trgovini na 2 kn tvrditi…"još samo ovi pa idemo gore" ili "nakon ovih paničara dionice ostaju u čvrstim rukama" i slično…ma razumijem ja da je svaki realist vama "druker za pad", ali da ostajete slijepi na trgovanje i negativni trend od 3 giodine…e to ne razumijem…al više se ni ne trudim…svatko zna kaj je za njega najbolje…bar mislim… [huh]
[/quote]
Koji si ti dobrotvor, pa ja ću ti podići spomenik kako si dobar. Nikako da odgovoriš koju ti korist ili sadisfakciju vidiš od toga što ovdje drukaš na pad, kojibi i bez tvoga drukanja se dogodio? Hvala svima koji su me upozoravali, no da vam objasnim jedno. Svi ste me prevarili. Na 17 ste govorili ide na 15, ja prodam po 17 i kupim po 15. Onda ste rekli ma ide to na 10. Prodam ja po 12 i ponovo kupim na 10. Međutim posle ste rekli ide to na 7. Prodam ja na 8 i kupim po 7. A kad tamo opet mi kažete ide to na 5. Prodam ja na 6 i kupim po 5. Sada kažete ide to na 1,40 ili 2. I znate li gospodo koliko sam ja radi vas izgubio prodavajući i kupujući? Zašto mi vi vrli experti na 17 niste rekli da to ide na 1,40,2 ili 4,50??? Zaključak SVI donesite sami.

neće uvijek biti ovako.

Kak neki svršavaju na probleme ingre, za ponevjerovat, moral? Nikad čuli, uostalom rođeni ste za političare takvim pristupom, Vatrenog za premijera…….

Zapamtite jedno, svi koji ste ovdje na ovoj prokletoj burzi. Puno, puno više stvari ima koje su važnije od burze, zarađenog ili izgubljenog novca. Novac se kroz izvjesno vrijem može stvoriti ali ono važnije koje sada ne bih navodio, a dobro svi znate i vjerujem da znate na što mislim, to nam nitko neće niti može nadoknaditi. Prema tome, ovdje galamiti jedni na druge možemo, omalovažavati pojedince, ismijavati ih, a u biti smo svi isti. Svima puno, puno, onako od srca želim zdravlja i mira u obiteljima,,, a ostalo, kako sam maloprije naveo,, hoće li na 1,40, 2,5.. ma sve mi je vjerujte mi svejedno !!
Svima Lijepi i srdačan pozdrav !!

I very much love INGRA !!


Koji si ti dobrotvor, pa ja ću ti podići spomenik kako si dobar. Nikako da odgovoriš koju ti korist ili sadisfakciju vidiš od toga što ovdje drukaš na pad, kojibi i bez tvoga drukanja se dogodio? Hvala svima koji su me upozoravali, no da vam objasnim jedno. Svi ste me prevarili. Na 17 ste govorili ide na 15, ja prodam po 17 i kupim po 15. Onda ste rekli ma ide to na 10. Prodam ja po 12 i ponovo kupim na 10. Međutim posle ste rekli ide to na 7. Prodam ja na 8 i kupim po 7. A kad tamo opet mi kažete ide to na 5. Prodam ja na 6 i kupim po 5. Sada kažete ide to na 1,40 ili 2. I znate li gospodo koliko sam ja radi vas izgubio prodavajući i kupujući? Zašto mi vi vrli experti na 17 niste rekli da to ide na 1,40,2 ili 4,50??? Zaključak SVI donesite sami.

Kolega, meni se čini da su vam ti koje spominjete napravili uslugu, a ne da su vas prevarili, Zamislite koliko su vam novca uštedili. Slušajući njih vi ste spasili 30% svoga kapitala, što ne bi bio slučaj da ste kupili na 17 i čuvali do sad.

Očito su vam ovi bili prijatelji za razliku od onih koji su vam savjetovali ovu dionicu na početku.



Koji si ti dobrotvor, pa ja ću ti podići spomenik kako si dobar. Nikako da odgovoriš koju ti korist ili sadisfakciju vidiš od toga što ovdje drukaš na pad, kojibi i bez tvoga drukanja se dogodio? Hvala svima koji su me upozoravali, no da vam objasnim jedno. Svi ste me prevarili. Na 17 ste govorili ide na 15, ja prodam po 17 i kupim po 15. Onda ste rekli ma ide to na 10. Prodam ja po 12 i ponovo kupim na 10. Međutim posle ste rekli ide to na 7. Prodam ja na 8 i kupim po 7. A kad tamo opet mi kažete ide to na 5. Prodam ja na 6 i kupim po 5. Sada kažete ide to na 1,40 ili 2. I znate li gospodo koliko sam ja radi vas izgubio prodavajući i kupujući? Zašto mi vi vrli experti na 17 niste rekli da to ide na 1,40,2 ili 4,50??? Zaključak SVI donesite sami.

Kolega, meni se čini da su vam ti koje spominjete napravili uslugu, a ne da su vas prevarili, Zamislite koliko su vam novca uštedili. Slušajući njih vi ste spasili 30% svoga kapitala, što ne bi bio slučaj da ste kupili na 17 i čuvali do sad.

Očito su vam ovi bili prijatelji za razliku od onih koji su vam savjetovali ovu dionicu na početku.

[/quote]
A koliko bi mi uštedili da su mi na 17 rekli da to ide na 2,3,5??? Zašto nisu. Slabi su mi to prijatelji, radili su u svoju korist jer su oni prodavali meni kada sam kupovao a kupovali kad sam ja prodavao.
Baš si biser.

neće uvijek biti ovako.



Ponovo je počeo pritisak za iskipavanje paničara. Kako su samo sigurni da nema skidanja sa aska.

Vi ćete i na trgovini na 2 kn tvrditi…"još samo ovi pa idemo gore" ili "nakon ovih paničara dionice ostaju u čvrstim rukama" i slično…ma razumijem ja da je svaki realist vama "druker za pad", ali da ostajete slijepi na trgovanje i negativni trend od 3 giodine…e to ne razumijem…al više se ni ne trudim…svatko zna kaj je za njega najbolje…bar mislim… [huh]
[/quote]

Svaki trend ima svoj kraj.
Znači, ili će na na nulu ili će se mahnito odbiti, a moguće i mahnito odbiti pa na nulu :).

Na ovoj temi je sve prožvakano, svojedobno sam i sam platio članarinu, ali se sad držim podalje, preveliki je rizik stečaja ili štancanja nove serije dionice.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Zbog takvih koji su prodavali po 17 i kupovali po 15, pa opet prodavali po 12 i kupovali po 10 itd.( a ima ih puno ) cijena je takva kakva je, zato prestanite s time ili se nemojte čudit daljnjem padu…

pa tko bi uzeo nove dionice???. a kad bi se i najavila dokapitalizacija kroz dionice,mislim da bi istog dana cijena bila 1kn. ako ne i niže.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Zbog takvih koji su prodavali po 17 i kupovali po 15, pa opet prodavali po 12 i kupovali po 10 itd.( a ima ih puno ) cijena je takva kakva je, zato prestanite s time ili se nemojte čudit daljnjem padu…

Istina, sam sam kratio jedno 6-7 puta, više se i ne sjećam. Stvarno se trguje otprilike sa 10% dionica od ukupnog izdanog broja , ne više, ostali čekaju rasplet situacije.

New Report

Close