INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Do slijedeće skupštine ću se pridružiti inicijativi.
Imam namjeru kupiti 5-10 tis. ako nastavi padati do ljeta a trenutno imam nešto više od 5 tis. koje nemam namjeru prodavati.




… ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg

onda je interes vlade i grada zagreba da ingra ode u stečaj i da se arena proda njima za 1/3 cijene na dražbi, zar ne?
[/quote]
…zar ti se ne čini da je tvoja konstrukcija u najmanju ruku nemoralna…znači vlade i grad zg neće da plaćaju svoje ugovorene obveze i s tim činom ingru guraju u propast da bi od iste firme kupili njegovu imovinu za kako ti kažeš trećinu cijene koju su dužni platiti… ako misliš da je takvo nešto moguće treba bi se zabrinuti …to bi bila ozakonjena pljačka…bilo je toga prije 60-setak god…ne ponovilo se..
[/quote]

Rieč "nemoral" ne postoji u divljem kapitalizmu.
Vlada i grad ZG ne moraju raditi ništa posebno, dosta je da Ingri ne daju poslove (a radi se o 2 vjerojatno najveća naručitelja radova u RH) i Inga neće imati doma posla da zaradi lovu za servisranje dugova. Poslove koje dobivaju vani su sve rjeđi i rjeđi, tako da situacija nije ružičasta.
Što je još gore, i cijela 2012. godina bit će u znaku recesije….. [rolleyes]


Do slijedeće skupštine ću se pridružiti inicijativi.
Imam namjeru kupiti 5-10 tis. ako nastavi padati do ljeta a trenutno imam nešto više od 5 tis. koje nemam namjeru prodavati.

A ti mislis da ce ovo u ovoj varijanti pozivjeti do ljeta? To mi zvuci dosta optimisticno.

A mislis i da ce vas tamo ozbiljno shvatit kad se pojavite kao dedo, edo, dzemo, fiki, kruti, spasoje i plavi….?

Da i skupite tih 5%, sto bi radili? Sazivali izvanrednu skupstinu? S kojim tockama dnevnog reda?


Ingra je na stranicama Zagrebačke burze objavila demanti "neprovjerenih i netočnih medijskih napisa" te obavijestila investicijsku javnost da nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesna da takva ponuda postoji.
…ima li netko linkove, koji su to mediji pisali?…

Ovo je pitanje svih pitanja proizašlo proteklih dana, a koje su svi zanemarili!
Tko ih je vukao za jezik da se očituju o preuzimanju kad se ono NIGDJE nije spominjalo, osim iz usta 2-3 laprdala koji s vremena na vrijeme ovdje napisu nesto tako. Ali zacudo, ni njihovo pisanje nije odvelo raspravu u tom smjeru, pa onda jos vise cudi Ocitovanje.
Ili uistinu ima necega pa su se odlucili obratiti javnosti ili je kroz taj Pamflet bio cilj skrenuti pogled s nekih, za sada, ne još vidljivih stvari?

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

Kolege,
planiram kupiti jednu dionicu da mogu prisustvovati skupštini…cijena je sad OK…i mislim da je to dobra investicija jer za te pare se ne može dobiti niti jedna druga kazalištna predstava u gradu.
LP.
Vatreni.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]




Gospodo

obećao sam Vas izvjestiti o prikupljanju dionica za skupštinu. Do sada smo prikupili 230 tisuća dionica i nadam se da to nije sve.
Ovo su cijenjeni forumaši vlasnici dionica Ingre koji su dali podršku inicijativi odlaska preko opunomoćenika na skupštinu Ingre:
Dedo
Dgmaz
Matrimon
Topalov
Timea
Pozitiva
Eufan
Fatboy
Bestija2
Klisko
Jadranri
Pancho66
Squarefoot
Janlana
Perobrand
2slow
Yago
Plavi76
MarijanZG
Ingroman
Godzilaa
Exon

Svi koji žele neka se jave na PM

Pozdrav


…kolega ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg …to vjerojatno znate svi ali sam htio predložiti da bi možda bilo dobro o tom obavjestiti medije i internetske portale ….radi se o uštedi od najmanje 1.6 mil eura godišnje … štednja je aktualna a 10-tak mil kuna je fina svota … u ingri vjerojatno rade na tom ali ko želi pomoći sebi ,ingri, državi, zagrebu šaljite mailove ne košta ništa a koristi bi moglo bit….
[/quote]

Kolega,
SVI INGRINI problemi su i nasi…
Polako ali sigurno, a sto je i najbitnije, ZAJEDNO radimo na tome.
Za pocetak, ako zelis pomoci sebi, Ingri, drzavi, zagrebu…pridruzi nam se i salji mailove da nam se i drugi pridruze…ne kosta nista a koristi CE SIGURNO BITI…
Lp, dedo

[/quote]

Kolega ovo ste lijepo sročili ali pitao bih Vas dali ste poziv uputili i dragim čuvarima naših budućih mirovina. Što oni misle o Ingri i kako misle vratiti ogroman gubitak koji su napravili na toj dionici.
Predlažem Vam da umjesto njih priupitate Dorh i Uskok dali su provjerili postoje li sumnjive radnje prilikom razbacivanja sa našim novcem. Pa i dorhovci i uskokovci su dioničari ingre preko omf-ova.

Ponovo je počeo pritisak za iskipavanje paničara. Kako su samo sigurni da nema skidanja sa aska.

neće uvijek biti ovako.


Ponovo je počeo pritisak za iskipavanje paničara. Kako su samo sigurni da nema skidanja sa aska.

Vi ćete i na trgovini na 2 kn tvrditi…"još samo ovi pa idemo gore" ili "nakon ovih paničara dionice ostaju u čvrstim rukama" i slično…ma razumijem ja da je svaki realist vama "druker za pad", ali da ostajete slijepi na trgovanje i negativni trend od 3 giodine…e to ne razumijem…al više se ni ne trudim…svatko zna kaj je za njega najbolje…bar mislim… [huh]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]




Gospodo

obećao sam Vas izvjestiti o prikupljanju dionica za skupštinu. Do sada smo prikupili 230 tisuća dionica i nadam se da to nije sve.
Ovo su cijenjeni forumaši vlasnici dionica Ingre koji su dali podršku inicijativi odlaska preko opunomoćenika na skupštinu Ingre:
Dedo
Dgmaz
Matrimon
Topalov
Timea
Pozitiva
Eufan
Fatboy
Bestija2
Klisko
Jadranri
Pancho66
Squarefoot
Janlana
Perobrand
2slow
Yago
Plavi76
MarijanZG
Ingroman
Godzilaa
Exon

Svi koji žele neka se jave na PM

Pozdrav


…kolega ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg …to vjerojatno znate svi ali sam htio predložiti da bi možda bilo dobro o tom obavjestiti medije i internetske portale ….radi se o uštedi od najmanje 1.6 mil eura godišnje … štednja je aktualna a 10-tak mil kuna je fina svota … u ingri vjerojatno rade na tom ali ko želi pomoći sebi ,ingri, državi, zagrebu šaljite mailove ne košta ništa a koristi bi moglo bit….
[/quote]

Kolega,
SVI INGRINI problemi su i nasi…
Polako ali sigurno, a sto je i najbitnije, ZAJEDNO radimo na tome.
Za pocetak, ako zelis pomoci sebi, Ingri, drzavi, zagrebu…pridruzi nam se i salji mailove da nam se i drugi pridruze…ne kosta nista a koristi CE SIGURNO BITI…
Lp, dedo

[/quote]
… ma koja SIGURNA korist kolega to su dječija posla bolje rečeno očaj malih dioničara… u zadnjem priopćenju iz ingre navode da užurbano rade ne financijskom restrukturiranju( to rade ima 2-3 god ) tj. dugovanja i potraživanja oko arene …. situacija je u biti tragikomična a ovim putem pozivam i redakciju POSLOVNOG da napišu članak o areni,ingri njezinim dugovima i potraživanjima ( gospodina koji radi kao moderator na poslovno molim ako je moguće da obavjesti redakciju) …na ovu temu ovo mi je zadnji post …sretno i lp

DAJ PET !!!

Mrgud zove Brzoga. brzi javi se…sluša Brzi…. dokle ide ovo Brzi… Brzi odgovara.. Ide do 1,40….pa zašto ne makneš onda onoga s 0,01kn njega neće uhvatiti…. Brzi veli,, to tako mora biti.. Prekid razgovora.. Mrgud ostao zamišljen.. 1,40 u plusu ili minusu,,, e to nije uspio pitati Brzog. Ako je u minusu, znaći treba još doplatiti na račun ?? hm [embarass] Mrgud zbunjen !!

I very much love INGRA !!

Malo mi je čudan ovaj blagi pad i relativno mali u zadnjih par dana…a i peyo se ne javlja par dana…a bio je kuhan i pečen ovdje…a i nije se javio da se okupi sa vama i ode na skupštinu …a imao je preko 250 000 kom…izgleda da izlazi u tišini…jer i dalje piše po drugim topićima, a ovdje ni slova…a znali smo se načitat svakojakih umotvorina…naravno da ovo nije nagovor bilo koga na bilo što nego samo komentiram.

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Mrgud zove Brzoga. brzi javi se…sluša Brzi…. dokle ide ovo Brzi… Brzi odgovara.. Ide do 1,40….pa zašto ne makneš onda onoga s 0,01kn njega neće uhvatiti…. Brzi veli,, to tako mora biti.. Prekid razgovora.. Mrgud ostao zamišljen.. 1,40 u plusu ili minusu,,, e to nije uspio pitati Brzog. Ako je u minusu, znaći treba još doplatiti na račun ?? hm [embarass] Mrgud zbunjen !!

Čisto sumnjam da će na 1,40…mislim da neće na niže od 2 kn [thumbsup] [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close