INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Gospodo

obećao sam Vas izvjestiti o prikupljanju dionica za skupštinu. Do sada smo prikupili 230 tisuća dionica i nadam se da to nije sve.
Ovo su cijenjeni forumaši vlasnici dionica Ingre koji su dali podršku inicijativi odlaska preko opunomoćenika na skupštinu Ingre:
Dedo
Dgmaz
Matrimon
Topalov
Timea
Pozitiva
Eufan
Fatboy
Bestija2
Klisko
Jadranri
Pancho66
Squarefoot
Janlana
Perobrand
2slow
Yago
Plavi76
MarijanZG
Ingroman
Godzilaa
Exon

Svi koji žele neka se jave na PM

Pozdrav


[thumbsup]
Jos samo 86.351 dionica i idemo u TOP10! [wink]
A jos samo 430.000 i stavljamo u dnevni red NASE prijedloge na skupstini…
[/quote]

Kasno je za utjecaj na dnevni red, 17.01. je bio zadnji rok da skupina dioničara sa 5% zahtjeva postavljanje točke dnevnog reda, možda do slijedeće skupštine se uspijemo organizirat sa 675 000 dionica. Sentiment oko ove dionice bi se promijenio istog trenutka kad bi i javnost saznala da Ingra više nije netransparentna prčija nekoliko profesionalnih lopova.
Kada bi netko bio vičan formalizaciji našeg udruživanja, odmah bih bio u toj priči.
[/quote]

Mislim da je veći problem ovi na asku nego uprava.Ovaj bi shortao na 4.80 a sinko božji pa morao si shortati davno prije.Svima je u glavi pad.Ne dionice neču više nikada rasti sve idu na 0.Teška negativa prevladava.Ovi Vas guraju prema rupi a Vi se uopće ne branite nego se zatrčite i bacite u nju.Bit će poslje pa pogledaj htio sam zaradit neku siću na "shortanju" i to na 4.80.
Kako sam bio glup.Hanfa,država,uprava,mama,tata nisam znao bla bla bla….nag.z.ilo me.

bit će bolje................



Koje igre bez granica,Vi se ne bojite za svoje zdravlje.Neki su izgubili puno toga na Ingri uništili svoje živote a Vi da bi dokupili malo jeftinije pričate laži i uništavate to malo šta je ljudima ostalo.
Upitnik,beholder,stfaca, ima vas puno.

kakve vi gluposti pričate? govorim ima godinu dana di će i kojim smjerom će dionica.
[/quote]

I koga je briga što Vi govorite???

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

Slabo danas trgovine.Svi se umorili od mrcvarenja.


Slabo danas trgovine.Svi se umorili od mrcvarenja.


Opet je skrbnički PBZ-a na par dana prestao sa prodajom i odmah nema prometa. Valjda su i osobe iza skrbničkog za neko vrijeme uspjele podmiriti svoja dugovanja za ovaj mjesec. Prodaju većinom krajem mjeseca da bi im lova sjela na račune početkom mjeseca, tako je bilo i ovaj put.




dal primjecujete da broj nekada 2 PBZ sa 657,075 danas ima samo 499,474 odnosno prije 3 dana…
danas mozda i manje…

Problem je što on to iskipava uglavnom nama, malim ulagačima….ne znam što ga uprava ne kontaktira pa da se dogovore da se to zaustavi na rok od npr. godinu dana uz obvezu Ingre da otkupi svu količinu po recimo 10 kn….ali zaboli upravu ona stvar za cijenu dionice i pušionu dioničara na njihovoj nesposobnosti
[/quote]

PBZ skrbnički je prije restrukturiranja imao 472 775 dionica mislim da smo došli do toga broja,baš me zanima oče li se pad broja dionica nastaviti a mislim da neće.
[/quote]

Sa danom 26.01 + namira imaju još 482 119 komada,mislim da su tih 10 000 ispucali u ova 4 radna dana, a s obzirom da je promet pao vrlo vjerovatno.

bit će bolje................


Gospodo

obećao sam Vas izvjestiti o prikupljanju dionica za skupštinu. Do sada smo prikupili 230 tisuća dionica i nadam se da to nije sve.
Ovo su cijenjeni forumaši vlasnici dionica Ingre koji su dali podršku inicijativi odlaska preko opunomoćenika na skupštinu Ingre:
Dedo
Dgmaz
Matrimon
Topalov
Timea
Pozitiva
Eufan
Fatboy
Bestija2
Klisko
Jadranri
Pancho66
Squarefoot
Janlana
Perobrand
2slow
Yago
Plavi76
MarijanZG
Ingroman
Godzilaa
Exon

Svi koji žele neka se jave na PM

Pozdrav


…kolega ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg …to vjerojatno znate svi ali sam htio predložiti da bi možda bilo dobro o tom obavjestiti medije i internetske portale ….radi se o uštedi od najmanje 1.6 mil eura godišnje … štednja je aktualna a 10-tak mil kuna je fina svota … u ingri vjerojatno rade na tom ali ko želi pomoći sebi ,ingri, državi, zagrebu šaljite mailove ne košta ništa a koristi bi moglo bit….

DAJ PET !!!

http://www.business.hr/vijesti/ingra-reagirala-na-clanak-o-preuzimanju-investitori-nemamo-ni-jednu-ponudu


… ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg

onda je interes vlade i grada zagreba da ingra ode u stečaj i da se arena proda njima za 1/3 cijene na dražbi, zar ne?



… ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg

onda je interes vlade i grada zagreba da ingra ode u stečaj i da se arena proda njima za 1/3 cijene na dražbi, zar ne?
[/quote]
…zar ti se ne čini da je tvoja konstrukcija u najmanju ruku nemoralna…znači vlade i grad zg neće da plaćaju svoje ugovorene obveze i s tim činom ingru guraju u propast da bi od iste firme kupili njegovu imovinu za kako ti kažeš trećinu cijene koju su dužni platiti… ako misliš da je takvo nešto moguće treba bi se zabrinuti …to bi bila ozakonjena pljačka…bilo je toga prije 60-setak god…ne ponovilo se..

DAJ PET !!!



… ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg

onda je interes vlade i grada zagreba da ingra ode u stečaj i da se arena proda njima za 1/3 cijene na dražbi, zar ne?
[/quote]
Prije da će država………



Gospodo

obećao sam Vas izvjestiti o prikupljanju dionica za skupštinu. Do sada smo prikupili 230 tisuća dionica i nadam se da to nije sve.
Ovo su cijenjeni forumaši vlasnici dionica Ingre koji su dali podršku inicijativi odlaska preko opunomoćenika na skupštinu Ingre:
Dedo
Dgmaz
Matrimon
Topalov
Timea
Pozitiva
Eufan
Fatboy
Bestija2
Klisko
Jadranri
Pancho66
Squarefoot
Janlana
Perobrand
2slow
Yago
Plavi76
MarijanZG
Ingroman
Godzilaa
Exon

Svi koji žele neka se jave na PM

Pozdrav


…kolega ingrin problem je arena a rješenje je prijevremeni iskup vlade RH i grada zg …bananarama vam je predočio i dio orginalnog ugovora koji je u biti jako nepovoljan za vladu i grad zg …to vjerojatno znate svi ali sam htio predložiti da bi možda bilo dobro o tom obavjestiti medije i internetske portale ….radi se o uštedi od najmanje 1.6 mil eura godišnje … štednja je aktualna a 10-tak mil kuna je fina svota … u ingri vjerojatno rade na tom ali ko želi pomoći sebi ,ingri, državi, zagrebu šaljite mailove ne košta ništa a koristi bi moglo bit….
[/quote]

Kolega,
SVI INGRINI problemi su i nasi…
Polako ali sigurno, a sto je i najbitnije, ZAJEDNO radimo na tome.
Za pocetak, ako zelis pomoci sebi, Ingri, drzavi, zagrebu…pridruzi nam se i salji mailove da nam se i drugi pridruze…ne kosta nista a koristi CE SIGURNO BITI…
Lp, dedo

Ingra je na stranicama Zagrebačke burze objavila demanti "neprovjerenih i netočnih medijskih napisa" te obavijestila investicijsku javnost da nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesna da takva ponuda postoji.
…ima li netko linkove, koji su to mediji pisali?…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

New Report

Close