INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ingra: Investitori, nemamo nikakvu ponudu za preuzimanje

Zbog neprovjerenih i netočnih medijskih napisa, kako kažu iz Ingre, priopćenjem objavljenim na Zagrebačkoj burzi (ZSE), obavještavaju investicijsku javnost da društvo nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesno da takva ponuda postoji
PD

[cry]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


Ingra: Investitori, nemamo nikakvu ponudu za preuzimanje

Zbog neprovjerenih i netočnih medijskih napisa, kako kažu iz Ingre, priopćenjem objavljenim na Zagrebačkoj burzi (ZSE), obavještavaju investicijsku javnost da društvo nema nikakvu ponudu za preuzimanje niti je svjesno da takva ponuda postoji
PD

Sutra je novi dan…

[cry]

Poštovana gospodo forumaši! Posjedujem dionice Ingre već dosta godina i od tada redovito pratim forum i komentare vas forumaša. Novi sam na forumu svaka sličnost sa likom iz filma Godzilla je slučajna,i da ljut sam kao i lik iz filma i dođe mi da urlam na sav glas. Pa ljudi moji što se to događa što je ušlo u veliku većinu vas,sami jal i zavist? Na ovom forumu bi trebali pomagati jedni drugima da može svaki za sebe donijeti odluku koja je za njega najpovoljnija,pružati jedni drugima korisne savjete informacije …. Žao mi je svih koji su ovdje u debelom minusu jer sam i ja jedan od vas,i da nije mi nitko za to kriv osim mene samog. Svima nama je potrebno malo optimizma nije sve tako tmurno kako to pokušavaju prikazati neki članovi foruma,a sa ciljem da dionica padne još niže da bi se oni mogli naslađivati kako su bili u pravu,mada nikada nisu ni imali namjeru istu kupiti. Ingra je velika firma a samo veliki opstaju u teškim vremenima. Ne nasjedajte na provokacije ,počnite misliti i pisati optimistično,optimizam nam treba ,dosta je loših vijesti ,ove godine na ZSE će hit biti INGR-R-A. Ja ne priznajem poraz i svoje dionice ne prodajem do daljnjeg tj. do meni prihvatljive cijene. Optimizma gospodo ,optimiiizmaa…



dal primjecujete da broj nekada 2 PBZ sa 657,075 danas ima samo 499,474 odnosno prije 3 dana…
danas mozda i manje…

Problem je što on to iskipava uglavnom nama, malim ulagačima….ne znam što ga uprava ne kontaktira pa da se dogovore da se to zaustavi na rok od npr. godinu dana uz obvezu Ingre da otkupi svu količinu po recimo 10 kn….ali zaboli upravu ona stvar za cijenu dionice i pušionu dioničara na njihovoj nesposobnosti
[/quote]

PBZ skrbnički je prije restrukturiranja imao 472 775 dionica mislim da smo došli do toga broja,baš me zanima oče li se pad nastaviti a mislim da neće.

bit će bolje................


Ne zaboravite da bilo tko od top 10 dioničara već sutra može zavidati dionicu na 10 lipa.

Kojih 10 lipa, odmah kupujem pola firme


Ma kakva Ombla?! EU je rekla da to neće financirati jer je upitna izvedivost, a neisplativost sigurna.

AFAIK nije baš 100% da se neće graditi Ombla.

Kada je pak riječ o vrlo zahtjevnoj gradnji podzemne hidroelektrane Ombla kod Dubrovnika, taj bi projekt mogao postati "jabuka razdora" između potpredsjednika Vlade i ministra gospodarstva Radimira Čačića i njegove kolegice, ministrice zaštite okoliša i prostornog uređenja Mirele Holy. Naime, Europska banka za obnovu i razvoj (EBRD) krajem prošle godine prihvatila je projekt gradnje hidroelektrane, koji je prethodno prošao sve zakonom predviđene instance, te je odobrila i kredit HEP-u za njegovo financiranje u iznosu od 123 milijuna eura, a potpredsjednik Vlade Čačić neposredno prije parlamentarnih izbora upravo je u intervjuu Business.hr-u potvrdio kako se planiraju dovršiti svi energetski projekti koji su već započeti i čije su pripreme pri kraju.

No ministrica Holy proteklih je dana najavila reviziju projekta gradnje hidroelektrane Ombla, koju bi trebala načiniti tri neovisna stručnjaka. Ipak, priznala je Mirela Holy, projekt Ombla ne može biti zaustavljen jer je dobar dio potrebnih dozvola investitor HEP već ishodio, a preostale su na putu da budu pribavljene u sljedećim mjesecima, što znači da planirana dinamika realizacije projekta ide dalje i pri samom je završetku, no potvrdila je da će njezino Ministarstvo na temelju mišljenja stručnjaka procijeniti opravdanost gradnje hidroelektrane i svoj prijedlog iznijeti pred Vladom.

Business.hr

kaj da vam kažem
ovo je teška žabokrečinodionica
pa ovo ne ide nigdje s ovih razina, svi koji su imali namjeru nakupovali su se, boljih vijesti teško da ćemo vidjeti, ovdje mozemo ocekivati jedan duzi bocni trend na cca 5 kuna
ja imam neke pare ali me strah utuci u ovo jer se nakotilo burek majstora koji prodaju s 10 lipa zarade po dionici, onda mi je bolje kupovati loto listice

Postanite Eu-robovi


kaj da vam kažem
ovo je teška žabokrečinodionica
pa ovo ne ide nigdje s ovih razina, svi koji su imali namjeru nakupovali su se, boljih vijesti teško da ćemo vidjeti, ovdje mozemo ocekivati jedan duzi bocni trend na cca 5 kuna
ja imam neke pare ali me strah utuci u ovo jer se nakotilo burek majstora koji prodaju s 10 lipa zarade po dionici, onda mi je bolje kupovati loto listice

Boris, 10 lipa je 2% i bilo bi dobro da se prodaje sa + umjesto sa – 10lipa jer, kako si realno konstatirao da "svi koji su imali namjeru nakupovali su se, boljih vijesti teško da ćemo vidjeti" tako isti polako postaju svjesni da su sami sebi uteg i laganini režu pozicije i tako stišću cijenu prema dolje, za eventualnan ulaz bi najbolje bilo pričekati Fi pa…

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Kako neko sa par tisuča komada se igra,kupi pa s postavi na prodaju i glumi bud.l.,a ovi ladno popuše i pljus po bidu.

bit će bolje................


Poštovana gospodo forumaši! Posjedujem dionice Ingre već dosta godina i od tada redovito pratim forum i komentare vas forumaša. Novi sam na forumu svaka sličnost sa likom iz filma Godzilla je slučajna,i da ljut sam kao i lik iz filma i dođe mi da urlam na sav glas. Pa ljudi moji što se to događa što je ušlo u veliku većinu vas,sami jal i zavist? Na ovom forumu bi trebali pomagati jedni drugima da može svaki za sebe donijeti odluku koja je za njega najpovoljnija,pružati jedni drugima korisne savjete informacije …. Žao mi je svih koji su ovdje u debelom minusu jer sam i ja jedan od vas,i da nije mi nitko za to kriv osim mene samog. Svima nama je potrebno malo optimizma nije sve tako tmurno kako to pokušavaju prikazati neki članovi foruma,a sa ciljem da dionica padne još niže da bi se oni mogli naslađivati kako su bili u pravu,mada nikada nisu ni imali namjeru istu kupiti. Ingra je velika firma a samo veliki opstaju u teškim vremenima. Ne nasjedajte na provokacije ,počnite misliti i pisati optimistično,optimizam nam treba ,dosta je loših vijesti ,ove godine na ZSE će hit biti INGR-R-A. Ja ne priznajem poraz i svoje dionice ne prodajem do daljnjeg tj. do meni prihvatljive cijene. Optimizma gospodo ,optimiiizmaa…

[thumbsup]
Dobrodos’o u klub…


…SKKD …INGRA R-A …6. PBZ D.D. 499 474 … znam da je prije pisalo PBZ skrbnički a sad samo PBZ D.D. …prodaje i dalje

Kolega i dalje piše skrbnički, što petljaš bezveze?



…SKKD …INGRA R-A …6. PBZ D.D. 499 474 … znam da je prije pisalo PBZ skrbnički a sad samo PBZ D.D. …prodaje i dalje

Kolega i dalje piše skrbnički, što petljaš bezveze?
[/quote]
… kolega isprika u pravu si …nisam vidio…i meni je lakše..

DAJ PET !!!

New Report

Close