INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupio ja danas jednu kad su dali po 56200, i moram reci da su mi postovi kolege matrixa jako dobro došli. Zašto negativno o čovjeku koji daje kvalitetne informacije ?

Moj kolega Plavome kaže: “Hvala što ste me upozorili na zdravlje, ali mislim da bi mi fićuk (fućkanje) išao bolje uz još malo love”
A za kolegu zmrklica moj kolega kaže za gosp. Matrixa da mu ni na kraj pameti nije došlo, a nadamo se da neće ni doći pričati negativno o gosp. Matrixu. Jedino što je on metodom matematičke dedukcije došao do dojma da ga Matrix prati jer svaki put kad okrene forum od Ingre Matrix, Matrix i samo Matrix

Dođite i hurdite....


pozdrav kolega plavi moze komentar danasnjih dogadjanja hvala

PRilika za dokup, barem sam ja to tako vidio i dokupio.
TRžište pada djelom zbog ATGR, djelom zbog svjetskih indexa.
Nije pošteđena niti INGRA, obzirom koliko je rasla u zadnje vrijeme ništa neobično/dakle djelom je riječ naravno i o akumulaciji profita.
Ono što je bitno je to da je raslo na daleko većim prometima , nego što je palo danas i u petak, što je itekako važno.Vidjet čemo što nam donose slijedeći dani, iskreno možda se neki boje i izvješća, jer teško će biti ponoviti 3.Q iz 2006. koji je bio izniman, iako će kumulativno izvješće sigurno biti bolje nego prošle godine.
Evo, nabrzaka i ukratko.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Standardno PBZ Equity dokupio još 2 komada.

Vlasnik računa Stanje [%] Promjena
1. OPPENHEIM IGOR 5.697 11,39
2. KOSTRENČIĆ MARIJAN – ANTUN 5.297 10,59
3. Skrb.: PBZ D.D. 3.418 6,84 + 2
4. TEHNIKA D.D. 3.012 6,02
5. LUDVIGER JASNA 2.828 5,66
6. Skrb.: ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 1.463 2,93
7. ELEKTROPROJEKT D.D. 1.383 2,77
8. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ALLIANZ ZB D.O.O. ZA AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.351 2,7
9. INGRA D.D. 1.279 2,56
10. Skrb.: SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./RAIFFEISEN MIROVINSKO DRUŠTVO ZA UPRAVLJANJE OBVEZNIM MIROVINSKIM FONDOM D.O.O. ZA RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 1.220 2,44
Ukupno: 53,9

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

ako ingra ne nadmasi izvjesce za 3Q od proslogodisnjeg eto nje jos nize!

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]


ako ingra ne nadmasi izvjesce za 3Q od proslogodisnjeg eto nje jos nize!

Pretkazanje?
Kumulativno će nadmašiti, tromjesečno sumnjam, jer 3. Q je bio izvanredan u 2006.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


sol: ” ako ingra ne nadmasi izvjesce za 3Q od proslogodisnjeg eto nje jos nize!” Pretkazanje? Kumulativno će nadmašiti, tromjesečno sumnjam, jer 3. Q je bio izvanredan u 2006.

mozda sam ja tu subjektivan jer se dvoumim da li utuc kes od ht-a djelimicno i u ingru, ali zar ovdje nije primarno za daljnji rast, uspoređivati pojedini Q iz tekuce godine s s istim Q iz prosle?
sumnjam da ce investitori “oprostiti” ingri ako ne prikaze bar jednako dobar fi kao proslogodisnji?
ovdje ciljam na 3. Q!

[b]JA SAM BIBER, MORAO SAM PROMJENITI NICK[/b]

trenutno po meni jedna od boljih prilika za kupovinu ili dokup, malo van fokusa

Heaven or Las Vegas

I po meni, pratim je, ali mozda se ne treba jos zalijetati kad ovako pomalo neobjasnjivo pada. Postaviti se na nekih 55 npr.

Trebala bi država dat poticaj 20kn po dionici HT ko što daju za svinje

Slažem se s Jahhyem ali pitanje je dali će se spustiti do tih razina.

Dođite i hurdite....


I po meni, pratim je, ali mozda se ne treba jos zalijetati kad ovako pomalo neobjasnjivo pada. Postaviti se na nekih 55 npr.

Može biti kolega jahhy. Mislim da trebamo pustiti Ingru da se i(n)gra sa cijenom. Kvaliteta se vidi.
Nego, gdje nam je kolega Matrix.? Možda je prodao koju ingru i otišao malo na odmor.
Fale nam vijesti od njega.

FALI NAM LIKVIDNOSTI; DAJ ŠTEFEK, NATOČI NAM PO JEDNU


jahhy: ” I po meni, pratim je, ali mozda se ne treba jos zalijetati kad ovako pomalo neobjasnjivo pada. Postaviti se na nekih 55 npr. ” Može biti kolega jahhy. Mislim da trebamo pustiti Ingru da se i(n)gra sa cijenom. Kvaliteta se vidi. Nego, gdje nam je kolega Matrix.? Možda je prodao koju ingru i otišao malo na odmor. Fale nam vijesti od njega.

Nisam kolega bez brige. Pratim šta se događa…

New Report

Close