INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nek mu je sa srećom[smiley1]

Dođite i hurdite....

Eh taj igh nam malo muti vodu. Što mislite o procjeni da će od će IGH i INGRA do kraja godine jednako odraditi? Gledavši s današnjim danom.

What we've got here is a failure to communicate...

no way


no way

Jel to no way u korist ingre ili IGH, i koliki je taj way po vašem mišljenju? I zašto?

What we've got here is a failure to communicate...

Prvo bi htio pozdraviti gosp. Plavog i prenijeti mu pozdrave od mog kolege, friškog trejdera. Taj moj kolega je čak jedno vrijeme odlično izgledao i uspio si nešto čvaknuti na burzi, međutim sad bulji u plafon i non stop me ispituje tko je taj Matrix! Interesira ga dali je to uopće stvarno biće. Čovjek bi si nešto malo pročitao na forumu, a kad ono samo: “Matrix, Matrix, Matrix….”.

Dođite i hurdite....


Prvo bi htio pozdraviti gosp. Plavog i prenijeti mu pozdrave od mog kolege, friškog trejdera. Taj moj kolega je čak jedno vrijeme odlično izgledao i uspio si nešto čvaknuti na burzi, međutim sad bulji u plafon i non stop me ispituje tko je taj Matrix! Interesira ga dali je to uopće stvarno biće. Čovjek bi si nešto malo pročitao na forumu, a kad ono samo: “Matrix, Matrix, Matrix….”.

Neo je malo specijalan…. Trebao je uzeti plavu pilulu ali nije i sada ganja zeca. [smiley5]

skype - ivek1234


Prvo bi htio pozdraviti gosp. Plavog i prenijeti mu pozdrave od mog kolege, friškog trejdera. Taj moj kolega je čak jedno vrijeme odlično izgledao i uspio si nešto čvaknuti na burzi, međutim sad bulji u plafon i non stop me ispituje tko je taj Matrix! Interesira ga dali je to uopće stvarno biće. Čovjek bi si nešto malo pročitao na forumu, a kad ono samo: “Matrix, Matrix, Matrix….”.

Ha?
Tko , što, zašto?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Pozdravlja te kolega jer je zahvaljujući tvojim razmišljanjima uzeo neku lovicu

Dođite i hurdite....


nekome gadno falilo casha ili se polakomio za igh 🙂


Nek mu je sa srećom[smiley1]

Ako je trebao Cash za IGH još mu se i može oprostiti, a ako je trebao za ATGR onda nije mogao napraviti veću glupost…..Već će se on vratiti i INGR-u kada shvati što je napravio….


” Kolega,kazao bi da ovi linkovi nisu copy-paste, već su prošireni dodatnim sadržajem, točnije nekim podacima koji nisu bili navedeni prije. Mislim da je korektno upotpuniti odeređenu inf. sa novim saznanjima. Zar ne?

Podrška i molba kolegi Matrixu da nas i dalje nastavi informirati sa svojim korisnim informacijama o INGRI.


Pozdravlja te kolega jer je zahvaljujući tvojim razmišljanjima uzeo neku lovicu

Neka mu bog podari zdravlja i ljubavi, fučkaš lovu.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pozdrav kolega plavi

moze komentar danasnjih dogadjanja

hvala

New Report

Close