INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A gdje je ostalih cca 227 000… [undecid]…povijest se ponavlja… [lol]

http://slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/162667/Default.aspx

"Ministarstvo zaštite okoliša i prirode provest će trostruku slijepu reviziju studije utjecaja na okoliš u projektu gradnje HE Ombla. Provjeru će odraditi tri nezavisna stručnjaka koja nisu imala veze s izradom ni s provjerom studije, najavila je Mirela Holy, ministrica zaštite prirode i okoliša.

Nema pravnih mogućnosti za zaustavljanje projekta jer je ishođena lokacijska dozvola, a u postupku je i građevinska dozvola investitora. No, nakon nezavisne provjere dati ćemo vladi svoju procjenu i prijedlog“, kazala je ministrica predstavljajući prioritetne zadatke svojeg resora, među kojima je pretresanje mnogih poslova koju su naslijedili od prethodnika."

Po ovome,gradit ce se sigurno. Nadam se da im nece promaknuti ova prilika!

[pray]

Ima potencijala za opstanak,ne može se reci da se decki ne trude…

http://www.nacional.hr/clanak/98509/dobar-posao-u-rusiji-mesic-sredio-ingri-gradnju-stanova-u-okolici-moskve

Jel zna netko što se dogodilo sa Rusijom?

http://limun.hr/main.aspx?id=773241&Page=3

"Osim ugovora s dubrovačkim Tramesom postoje li naznake za sklapanje još nekih poslova hrvatskih tvrtki u Iraku i koliko oni vrijede?
Tvrtke Ingra i Lavčević u posljednjoj su fazi pregovora za izgradnju i opremanje luksuzne bolnice na sjeveru Iraka s 300 kreveta. Projekt je vrijedan između 180 i 200 milijuna dolara, a izaslanstvo je na pregovorima prvi put bilo 16. prosinca prošle godine. Osim toga do lipnja očekujemo potpisivanje bar još tri velika ugovora, o čemu još ne smijem detaljno govoriti, a o različitim se poslovima vode vrlo ozbiljni razgovori s pet hrvatskih tvrtki. "

Lijepa najava.Pitanje je kakva su to tri velika ugovora!Ostaje nam samo cekat i vidjet kako ce sve to ispasti…Rok 6.mjesec 2012! [undecid]


Ima potencijala za opstanak,ne može se reci da se decki ne trude…

http://www.nacional.hr/clanak/98509/dobar-posao-u-rusiji-mesic-sredio-ingri-gradnju-stanova-u-okolici-moskve

Jel zna netko što se dogodilo sa Rusijom?

http://limun.hr/main.aspx?id=773241&Page=3

"Osim ugovora s dubrovačkim Tramesom postoje li naznake za sklapanje još nekih poslova hrvatskih tvrtki u Iraku i koliko oni vrijede?
Tvrtke Ingra i Lavčević u posljednjoj su fazi pregovora za izgradnju i opremanje luksuzne bolnice na sjeveru Iraka s 300 kreveta. Projekt je vrijedan između 180 i 200 milijuna dolara, a izaslanstvo je na pregovorima prvi put bilo 16. prosinca prošle godine. Osim toga do lipnja očekujemo potpisivanje bar još tri velika ugovora, o čemu još ne smijem detaljno govoriti, a o različitim se poslovima vode vrlo ozbiljni razgovori s pet hrvatskih tvrtki. "

Lijepa najava.Pitanje je kakva su to tri velika ugovora!Ostaje nam samo cekat i vidjet kako ce sve to ispasti…Rok 6.mjesec 2012! [undecid]

Pa to je valjda pitanje dana [pray]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

jedno laičko pitanje
jel se zna po koliko su kuna po dionici stjecali openhajm i ludviger?

Postanite Eu-robovi


samo da vam javim da sam u kontaktu sa Hanfom i da će iducih par dana izaci zanimljiv clanak o Ingri toliko od mene

..još kad bi moga reć taj ćlanak oće bit dobar ili loš za nas male dioničare???


samo da vam javim da sam u kontaktu sa Hanfom i da će iducih par dana izaci zanimljiv clanak o Ingri toliko od mene

[thumbsup]
Bravo kolega!
A kako je bilo?
Jesu li oni vec imali namjeru, napokon, nesto da urade [pray],
ili si im ipak ti malo otvorio oci [shocked] …

Ovo zadnje što je dionica na takav "prefrigan" dogovoren način srušena u jednom danu 20% je jedna od najvećih pljački malih dioničara svih vremena na ZSE-u. I ne samo malih, nego svih dugoročnih ozbiljnih investitora. Neko je par dana unaprijed imao info o tome, i taj se mora raskrinkati.
Kod nas u Bosni, visio bi na banderi za primjer drugima.

Ja sam uvjeren da je ovaj pad namjerno napravljen baš zato da se izazove panika i potakne rasprodaja jer Ingra je u suštini u istoj situaciji kao i pred godinu dana, a cijena je otad srušena 12 kn niže!
Ovaj pad sa 6,50 na 5 kn je priča za sebe jer je problem s neiskupom zapisa koji je izazavao ovaj pad riješen u manje od 24 sata, znači cijena se trebala vratiti iznad 6 kn, ali i dalje je namjerno stišću na 5 kn.
Tko to i zašto radi možda jednom i saznamo. Ako se time HANFA ne želi pozabaviti, možda će se USKOK?

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

zar je nezakonito prodavati dionice po 5kn ? da imam recimo 100000kom i da ih sad odlučim prodati,što bi se trebalo ticati hanfe ili uskoka? Da netko proda jer je znao da će biti neki posao,ili da će biti jako loše izvješće, tj. da je imao povlaštene informacije,onda je to druga stvar. A ovako,jeli prodaja kod nekog izazvala paniku,koga briga. Ako misliš da vrijedi i da će rasti kupi,ako misliš da će na 3kn prodaj.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Samo bez nervoze optimist1, ne znam zašto se ti osjećaš ugrožen ako smatram da u ove makinacije treba uključiti USKOK?? A možda se i s pravom sekiraš, tko zna? [rolleyes]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

a prijatelju ne sekiram se, ja sam sirotinja na ovoj burzi, nebi uskok na mene trošio vrime .)

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close