INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@Rkocka

Taj isti član je to pisao i na DKVS, BRIN i na još nekima kojih danas više nema ili im se dionice prodaju po cijeni jedne lizalice.


DKVS je bio odlična prilika dok je BV bio preko 300 kn.U stećajnom postupku je utvrđeno da je
BV isto 300 kn ali sa negativnium predznakom.Falsificirana izvješća u firmi gdje je država bila većinski vlasnik pet šest godina u nizuSZamagljeno samo 100 il EUR.Država uvijek ima načina da namakne novac i svi dioničari koji su zapekli u
DKVS bi trebali tužiti državu i pokušati izvući što se da izvući.
Podaci koje sam vam naveo za INGR su iz FI3Q2011…zadnje financijsko izvješće i naravno da ne mogu garantirati da je vjerodostojno.
A da ste pametni kupovali biste BRIN uz ovako veliki diskont.
Važna napomena:BRIN je dužan nula kuna,nema kredita i on će ulagačima sigurno donijeti profit,ali
to treba vidjeti.Vrijeme sve stavi na svoje mjesto.
U BRNU sigurnoi,a u INGRI vjerovatno će teći med i mlijeko.

Pitanje!
Što predstavlja stvarnu imovina društva i po kojim je kriterijima i kada vrednovana?
Koliko bi vrijedila imovina društva da je sada stave na bubanj?

Ovo je pitanje za ingru, njezine dioničare, također ovo je pitanje za sve banke koje su podupirale ingru i sve građevinare u RH.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.



http://www.anicazna.com/Dionica.aspx?ID_Portfelja=INGR-R-A_eqty.zg&Tab=TOP_10

jel se ovo netko podebljao u top 10?


koliko vidim stanje je od 11.1.Bilo bi ljepo da je istina.

Pozdrav
[/quote]
GREŠKA, i bolje im je da je greška. To je stanje od 2011. Drugi put bolje gledaj.

neće uvijek biti ovako.


Pitanje!
Što predstavlja stvarnu imovina društva i po kojim je kriterijima i kada vrednovana?
Koliko bi vrijedila imovina društva da je sada stave na bubanj?

Ovo je pitanje za ingru, njezine dioničare, također ovo je pitanje za sve banke koje su podupirale ingru i sve građevinare u RH.

Ovo bi zaista bilo zanimljivo pročitati, ali bojim se da nećete dobiti suvisli odgovor.



@Rkocka

Taj isti član je to pisao i na DKVS, BRIN i na još nekima kojih danas više nema ili im se dionice prodaju po cijeni jedne lizalice.

Za razliku od ingre… [lol] [lol]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


@bananarama

Možda bakica iz priće o skupštini 2010 slučajno je vlasnica neke ljekarne ( 😉 )pa ste ju mogli odmah pitati za neki savjet radi tog klima uređaja.. možda ima kčerku, uvjek treba težiti spojiti ugodno s korisnim

Za nevjerovati kakvih ljudi sve ima, koji se naslađuju tuđoj ne(sreći)

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!


Pitanje!
Što predstavlja stvarnu imovina društva i po kojim je kriterijima i kada vrednovana?
Koliko bi vrijedila imovina društva da je sada stave na bubanj?

Ovo je pitanje za ingru, njezine dioničare, također ovo je pitanje za sve banke koje su podupirale ingru i sve građevinare u RH.

Zaista interesantno pitanje.
Kada se prodaje jer se mora može vrijediti tkz.pravilo ..žuto za žuto tj.palenta za zlato.
Ingra najveći dio imovine ima u nekretninama tj u ARENI i u Dubrovačkim dvorima.
Potraživanja prema dobavljačima su jako mala i tu bi se ostvario minimalni otpis u slućaju stećaja.
Mislim da bi INGRA ili stećajni upravitelj vrlo lako prodali cjelokupnu imovinu uz diskont manji od
20% te bi se izgubilo cca 200 mil kn što bi bilo otprilike 15 kn po dionici,pa bi za svakog dioničara
ostalo barem još 15 kn po dionici.
Naravno ako je imovina korektno obračunata.I zaista s obzirom da je imovina značajni veća od
duga banke bi mogle odvući INGRU u stećaj jer će relativno lako naplatiti dug.A MAgma će ići
teško u stećaj jer će vjerovnici vjerovatno iz stećajne mase dobiti mu.. marjanova jer je Magma
odavno popapala svoj kapital,a sada naglo proždire i tuđe.Ali Magma ima snagu u potencijalnom
budućem poslovanju.INGR isto ima i tu šansu.Dakle,.pokriće u nekretninama i šansu za buduće
poslove.Istina s obzirom na posao kojim se bavi INGRI treba svježi kapital da bi poslovala kao
developer.
Mislim da je INGRA dobra prilika,ali uz predpostavku da se sva jaja ne drže u istoj košari.

U INGRI bi moglo biti meda i mlijeka, za strpljive uz uvjet da istu stvar očekujete u još nekoliko sličnih
prilika jer bi mogli skapati od gladi!



http://www.anicazna.com/Dionica.aspx?ID_Portfelja=INGR-R-A_eqty.zg&Tab=TOP_10

jel se ovo netko podebljao u top 10?


Ako je ovo istina onda ne mogu vjerovati svojim očima! Ako je istina onda znamo tko je MUTIO i LOVIO U MUTNOM: Ne nisu ništa znali i nisu iskoristili povlaštene informacije. No s druge strane ovo su i ohrabrujuće informacije. Bez obzira na to dogodila se BEZOBRAŠTINA de lux. SRAMOTA!!!
Ima li tko stanje iz još kojeg izvora. Nemam sada vremena tražiti. Hvala.
[/quote]

Krivi podatak!
Pravo stanje je sljedece (izvor skdd):


Pitanje!
Što predstavlja stvarnu imovina društva i po kojim je kriterijima i kada vrednovana?
Koliko bi vrijedila imovina društva da je sada stave na bubanj?

Ovo je pitanje za ingru, njezine dioničare, također ovo je pitanje za sve banke koje su podupirale ingru i sve građevinare u RH.

Ne bi vrijedila ništa [cry]

ajmo sada, svi brzo, brzo, prodajte te bezvrijedne virtualne hartije dok još imate kome [cool]

Dirty Sanchez is a term for a sex act when a man, after the anal sex, takes his penis and rubs it on the girls upper lip leaving a moustache.

Ljudi čuvaje se, Lopina se ukazao na temi [lol] [lol]

Dužina i učestalost njegovih postova na pojedinoj dionici najbolji su indikator vjerojatnosti nastupanja stečaja. [smiley]


Ljudi čuvaje se, Lopina se ukazao na temi [lol] [lol]

Dužina i učestalost njegovih postova na pojedinoj dionici najbolji su indikator vjerojatnosti nastupanja stečaja. [smiley]


Lijepo ste me nasmijali kolega polji post nisam pročitao godinama. [lol] [lol] [lol]

RBA FOND IZGUBLJEN U VREMENU I PROSTORU BIJEŽITI IZ OVOGA FONDA IZABERITE AZ FOND ZA VAŠU BOLJU BUDUĆNOST I SIGURNU MIROVINU


Ljudi čuvaje se, Lopina se ukazao na temi [lol] [lol]
Dužina i učestalost njegovih postova na pojedinoj dionici najbolji su indikator vjerojatnosti nastupanja stečaja. [smiley]

Uzeo si mi riječ iz tipkovnice [thumbsup]

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]

New Report

Close