INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mala ispravka:

skupština je 17.02.2012.g. a rok za prijavu je do 10.02.2012.g.
Primite moju ispriku.

Na Ingrinoj stranici pod investitori imate link pozinv za skupštinu i molim da ako želite ići ispunite prijavnicu te da ju pošaljete najkasnije do 10.02.2012.g.
Ujedno ako imate na više računa pionice Ingre možete ispuniti obrazac kojega nije potrebno ovjeriti kod bilježnika.
Ljudi ja sam za i ići ću na skupštinu.

Idem i ja!

Ja bi išao al mi malo daleko [sad]

Sve što pišem moje je osobno mišljenje i ne predstavlja nagovor na kupnju ili prodaju!!

treba samo jedna osoba ići koja bi dobila od nas punomoć za zastupanje na skupštini,jer ako skupimo preko 15% dionica možemo sami postavit prijedlog oko kojeg bi se vodila rasprava.
ja se javljam dobrovoljno da idem,ali svakako bi dao i nekom drugom punomoć za svoje dionice.

možete se javit na pm pa da vidimo koliko možemo skupit

volim kocku zato ulazem u turbo certifikate

gubite vrijeme.

ZELIM BITI BRUTALNO USPJESAN KO bananarama................................


treba samo jedna osoba ići koja bi dobila od nas punomoć za zastupanje na skupštini,jer ako skupimo preko 15% dionica možemo sami postavit prijedlog oko kojeg bi se vodila rasprava.
ja se javljam dobrovoljno da idem,ali svakako bi dao i nekom drugom punomoć za svoje dionice.

možete se javit na pm pa da vidimo koliko možemo skupit

Ma neka idu svi oni koji zele…
A trebalo bi da se dogovore medjusobno oko toga pa da i zajednicki nastupe.
Jednom od njih, neka svi oni koji ne budu isli na skupstinu daju punomoc za zastupanje.

Znaci (neka se na nize navedonoj listi svako zainteresiran upise – ili prepravi – kako namjerava postupiti):

IDU/ISLI BI NA SKUPSTINU I PRIHVACAJU PUNOMOC (a ukoliko ne odu na skupstinu daju punomoc):
1. dgmaz
2. pancho66
3. eufan
4. megido1

NE IDI NA SKUPSTINU ALI DAJU PUNOMOC:
1. dedo
2. 2slow
3. pozitiva (?)

Gospodo moramo vidjeti koliko možemo skupiti količinski dionica jer za prijedloge je potrebno 20% društva ali to nas nesmije pokolebati jer da dođemo sa 10% udjela u ingri bilo bi respektabilno za sudjelovanje na glavnoj skupštini. Kako ćemo sakupljati količine, dali javno ili na privatnu poruku.

Megude, Peyo i svi ostali pridružite se ovoj inicijativo možda uspijemo nešto saznati o ovim velikim špekulacijama sa Ingrom.

Pozdrav



treba samo jedna osoba ići koja bi dobila od nas punomoć za zastupanje na skupštini,jer ako skupimo preko 15% dionica možemo sami postavit prijedlog oko kojeg bi se vodila rasprava.
ja se javljam dobrovoljno da idem,ali svakako bi dao i nekom drugom punomoć za svoje dionice.

možete se javit na pm pa da vidimo koliko možemo skupit

Ma neka idu svi oni koji zele…
A trebalo bi da se dogovore medjusobno oko toga pa da i zajednicki nastupe.
Jednom od njih, neka svi oni koji ne budu isli na skupstinu daju punomoc za zastupanje.

Znaci (neka se na nize navedonoj listi svako zainteresiran upise – ili prepravi – kako namjerava postupiti):

IDU/ISLI BI NA SKUPSTINU I PRIHVACAJU PUNOMOC (a ukoliko ne odu na skupstinu daju punomoc):
1. dgmaz
2. pancho66
3. eufan
4. megido1

NE IDI NA SKUPSTINU ALI DAJU PUNOMOC:
1. dedo
2. 2slow
3. pozitiva (?)

[/quote]

Ostavite se čorava posla,bolje nađite nekoga koji je blizu INGRE da imate uvid u pravo stanje.
Ovo meni samo ukazuje da ste nesigurni u svoje ulaganje kao i ovi koji mlate po bidu.

Pozdrav

bit će bolje................

… kako god bilo najmanja šteta je dogovor ingre, vlade i grada … od lani ali aktualno http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/smrt-ljepotice-na-kraju-grada

DAJ PET !!!


Gospodo moramo vidjeti koliko možemo skupiti količinski dionica jer za prijedloge je potrebno 20% društva ali to nas nesmije pokolebati jer da dođemo sa 10% udjela u ingri bilo bi respektabilno za sudjelovanje na glavnoj skupštini. Kako ćemo sakupljati količine, dali javno ili na privatnu poruku.

Megude, Peyo i svi ostali pridružite se ovoj inicijativo možda uspijemo nešto saznati o ovim velikim špekulacijama sa Ingrom.

Pozdrav

Ako se ti i ostali slazete moj prijedlog je da:
– svako iz prije navedene liste, tebi dostavi privatni mail sa: nickom, imenom, prezimenom i kolicinom dionica kojom raspolaze.
– ti onda izracunas kolicinu iz svake grupe, te sveukupnu kolicinu (obje grupe) i dodas te podatke na samu listu…(bez indikacije koliko ko ima dionica).

ja se također slažem s ovom incijativom jer ne može ništa naštetiti. osim toga treba dati do znanja ovoj hebenoj upravi da se prestane ponašati prema malim dioničarima ko da ne postojimo.imate i moje dionice, neman ih šta skrivat.kad bi svi šta laprdaju po ovom forumu imali i dionice i ponudili ih pod ovaj paket mislim da bi bilo i 30%. ako me pusti kičma rado bi se i zaletija i prisustova na toj predstavi.
mogli bi napisat i transparent – u boj, u boj za ulog svoj.

Ostavite se čorava posla,bolje nađite nekoga koji je blizu INGRE da imate uvid u pravo stanje.
Ovo meni samo ukazuje da ste nesigurni u svoje ulaganje kao i ovi koji mlate po bidu.

Pozdrav

Mislim da bi ovaj nacin bila bas prava stvar, bas, bas!
Nije lako izvodljiva ali je veoma, veoma korisna i siguro sa pozitivnim efektima.
Sa jednom jasnom porukom kako INGRI tako i ostalim kompanijama koje zapostavljaju male dionicare.
Mi ovdje zelimo da ispravimo neke greske i propuste karakteristicne za sve emitente, te kontinuirane i sistematicne na ZSE-u.
Tako da bi bilo pozeljno da nas svi vi podrzite a ne da kritikujete ovu nasu inicijativu.

Sto se tice tvog prijedloga "da nadjemo nekoga koji je blizu INGRE", sto u prevodu znaci da nadjemo nekog insajdera, po mnogima, to je "corav" posao, osim, naravno, sto je zakonom zabranjen…
Ali evo, ako ti i dalje mislis da je to najbolja stvar onda ti uradi to, a mi cemo probati ovo, pa ce morati nesto pozitivno iz toga svega ispasti…zar ne?
Lp, dedo

New Report

Close