INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@neda mi se sad tražiti unazat postove di sam pisao o tome kolega. usput niti sam milan niti radim u ingri lp



tresla se brda, rodio se miš…naivci su u panici poklonili svoje dionice po 5 kn velikim igračima…to vam je dobra škola kako se NE investira na TK, pod naletom panike. ovo danas je bilo kao da se zapali papirić u košu za smeće nekog ureda na 10. katu nebodera, a onda u panici ljudi skaču s 10 kata
odlična vježba za izgraditi karakter i dobiti čelična muda (kao chuck noris [lol] )

Ne, kolega……ovo je škola, ali klasičnog trejda. Procijeniš da će pasti 20.tak % postaviš se na bidu na 5 kn. nakon uravnoteženja te poklopi. Tada nafilaš bid i čekaš. Zadovoljiš se sa 5,60 – 5,50 i prodaš. To ti je 10% zarade. Zatim se makneš sa bida jer si za danas završio. Oni koji to baš ne kuže, shvatiće pred kraj trgovanja.
[/quote]
Nadam se da ste shvatili 1. dio škole trejdanja. Sutra, pa i prekosutra se isto da uzeti 10% na ingri.
Znači, slijedi 2. dio škole trejdanja. Osnovno je shvatiti da cijenu i paritete određuju trejderi……i na asku i na bidu.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.



@neda
mi se sad tražiti unazat postove di sam pisao o tome kolega. usput niti sam milan niti radim u ingri lp

Vjerovatno je kao vidoviti megido1 vidio Vaše kršteno ime Milan pa je stoga rekao vidoviti milan.
Ide to ide na 3-4 kn i ono gore da je dno, odbija se JE kako da ne, ali kao ping pong loptica i svaki puta sve niže i niže dole do onih, kako netko danas reče -5kn. E tada će država biti u plusu jer ćemo svi morati razliku minusa uplatiti u državni proračun !! ha, ha i ha [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

http://www.liderpress.hr/Default.aspx?sid=147345 mediji HR lp

kolega mrgud, rekli ste da ide na 5kn i bijase tako. slijedi li nakon ovoga odbijanac kako ste rekli ili ce onaj val ici do 4…3kn…? ili ce te morati crtat ponovo grafove?


kolega mrgud, rekli ste da ide na 5kn i bijase tako. slijedi li nakon ovoga odbijanac kako ste rekli ili ce onaj val ici do 4…3kn…? ili ce te morati crtat ponovo grafove?

Za ovo grafovi ne trebaju. Ide to sigurno ispod 5 kn, ali nemojte da Vas to zamara. Ako ne ode u stečaj, vratit će se gore 100% samo neznam točno kada. Za sada je bitno da ide dole !!
Da Vas utješim, u minusu sam za sada samo 37% … nije to ništa, vjerujte mi može biti i gore a i biti će !!
LP [lol] [lol]

I very much love INGRA !!

Frende stfaca,nisi ,ali stvarno je i meni sumnjivo kako si znao točno koju će zadnju cifru pogoditi i to tri puta za redom.Nerado priznajem svoje greške,jer one su samo moje.Moj novac,moje greške,moja pušnja.Ali pošto sam od onih koji se ne predaju,evo nisam izgubio ništa dok ne prodam.Više ne kupujem dok ju ne sjužite na 2 kune.Frende alabama 100 posto ste u pravu.Ako se ovi iz INGRE ne udostoje izjasniti,hebo ti čekanje i kupovanje.Dečki moji bit će veselo.Najviše me je impresionirao bid od 210000 komada jer to nisam vidio već 4-5 mjeseci.Ulaz sam smanjio na malo manje od 7 kuna,i to je dobro u slučaju da se nešta dobro dogodi.Municije se ima za rušanje do mile volje,pa šta da vam velim -ajmo se igrati.

peyo

Hm…izgleda da ono jučer ujutro ipak nije bilo zbog margina [angry] U pm taman kada pomisliš da ne može gore…e hebi ga očito je da uvijek može…. Priznajem da sam se vrhunski z*jebao s ulazom u ingru na cca 7 kn. Dapače mislio sam da je odbijanac iza ugla….hm…i je ali na krivu stranu…
A kaj sad…idemo dalje…šljem na glavu i u boj… [cool]
Sportski pozdrav kolege [thumbsup]

Mean people suck and nice people swallow!

5,19 Kn zadnja, 5,21 prosječna. promet od 277k dionica, oko 1,5% vlasništva ingre je današnjom trgovinom promijenilo vlasnika. opet pretpostavljam rasprodaju vodio pbz skrbnički.
od odbijanca nije bilo niti o. klimava mi je to podrška, iako promet nije zanemariv. više me brine ono što je slijedilo nakon cijene od 4,95. na toj razini je kvalitetna podrška izostala. to može značiti da je preslagivanje i dalje u tijeku i da još nije gotovo. lud je onaj ko se ovdje usudi išta prognozirati.
ingra broj 2 po prometu na zse danas.. iako je to reakcija na lošu vijest, mislim da je i to svakako napredak

I POŠTENOG čovjeka možete potkupiti, samo morate POŠTENO i platiti...


Frende stfaca,nisi ,ali stvarno je i meni sumnjivo kako si znao točno koju će zadnju cifru pogoditi i to tri puta za redom.Nerado priznajem svoje greške,jer one su samo moje.Moj novac,moje greške,moja pušnja.Ali pošto sam od onih koji se ne predaju,evo nisam izgubio ništa dok ne prodam.Više ne kupujem dok ju ne sjužite na 2 kune.Frende alabama 100 posto ste u pravu.Ako se ovi iz INGRE ne udostoje izjasniti,hebo ti čekanje i kupovanje.Dečki moji bit će veselo.Najviše me je impresionirao bid od 210000 komada jer to nisam vidio već 4-5 mjeseci.Ulaz sam smanjio na malo manje od 7 kuna,i to je dobro u slučaju da se nešta dobro dogodi.Municije se ima za rušanje do mile volje,pa šta da vam velim -ajmo se igrati.

teško sada imati 200000komdada kad je to ni milion kuna.

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.



kolega mrgud, rekli ste da ide na 5kn i bijase tako. slijedi li nakon ovoga odbijanac kako ste rekli ili ce onaj val ici do 4…3kn…? ili ce te morati crtat ponovo grafove?

Za ovo grafovi ne trebaju. Ide to sigurno ispod 5 kn, ali nemojte da Vas to zamara. Ako ne ode u stečaj, vratit će se gore 100% samo neznam točno kada. Za sada je bitno da ide dole !!
Da Vas utješim, u minusu sam za sada samo 37% … nije to ništa, vjerujte mi može biti i gore a i biti će !!
LP [lol] [lol]
[/quote]

hahaha…..:-))) pa ja sam 300%… ali ne pomisljam da si rezem vene, a nisam nesto zagrijan ni za dokupljivanjem… ovdje bi moglo biti svasta… samo znam da ne prodajem, pa makar isla i u stecaj….:-)))


Ali pošto sam od onih koji se ne predaju,evo nisam izgubio ništa dok ne prodam.

zar jos uvjek ima bisera koji ovako nesto mogu ustvrditi?

New Report

Close