INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Šteta što nemam love za dokup. Uvijek je tako kad se ukaže prilika ja imam lovu kod dužnika.

ako ti vrate, bit ćeš sretan što je tako


mrgude o ovome sam pisao ,dramatican pad …sad se kupuje… [smiley]

svaka cast majstore!

trebate zvati nadzori organ
ne garantiram samo da će vam se isti javiti jer je mozda zauzet havarijom u OUR-u ingra ili izmišlja nove viceve

Postanite Eu-robovi

Poštovani!

Ovdje je dernek!

Zasto ljudi tako bez razlozno bijeze?

Psihologija je jako korisna stvar za upucene!

Hvala!

Lp

Think twice befor investing , dont rush in any stock , dont be greedy


čovjek vam je gore svi fino napisao
onaj koji je kupio po 5 sad vam je iskrcao do 5,60 i sad se stavlja na 4

Nije nego je kupio po 5.3x i 5.2x

bit će bolje................

12000 komada po bidu……otkud im samo te dionice naviru….. [lol]

ima li još tranši…


Poštovani!

Ovdje je dernek!

Zasto ljudi tako bez razlozno bijeze?

Psihologija je jako korisna stvar za upucene!

Hvala!

Lp

jel me mozete uputiti kolega drazen
ja sam kontaktirao ingru pa su mi javili da ide na bolje (TO JE BILO PRIJE MJESEC DANA)
zar vi ovo zovete da ide na bolje

svaki dan pada kao kišna godina (kaj se ne dogovore s ostojicem i uzmu tu milju i sicu) pa nije valjda beg cicija da sad škrtari

za sve koji bu uletili samo znak upozorenja jer 15.2. dolazi godisnje a koje bi moglo biti buaaa buaaa

novih poslova nema, u libiji novi krug taslačenja, valjda je arapima dosta mira pa bi nastavili nezavršno

Postanite Eu-robovi


45 milijona kuna dug grada i države, pa valjda se slažemo da to oni MORAJU platiti, nema tu oću neću…

a čuj mora se umrijeti samo,

tko zna šta se otkrije još u poslovanju, podmazivanju projekata,,,, i tako svako toliko remetinac se puni

@bananarama,peyo,superhik 9,pozitiva moja sučut. ljepo sam vam pisao ima godinu dana. Lp STFACA


@bananarama,peyo,superhik 9,pozitiva moja sučut. ljepo sam vam pisao ima godinu dana. Lp STFACA

Jesi li ti vidoviti milan ili radiš u ingri kada si prije godinu dana znao što će se desiti.

I jeste li sada sretni kada ste i vi kupili INGRU??? Ili ćete čekati 3 kn? ili 2? Nadam se da ste sretni barem zato što smo mi u Ingri u većim gubicima nego li jučer. Važno je da ste sretni pa kakogod. Inače se pitam tko je pokupovao ovolike stotine tisuća dionica ako svi mislite da ide u stečaj. Uživajte u životu.

neće uvijek biti ovako.

New Report

Close