INGR (Ingra d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska INGR (Ingra d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo me podsjeća na IGH prije cca godinu dana. Bojim se da će se isti scenario ponoviti i ovdje .. špekulacije ili sitna laž i nekome dobra zarada a nekome poveći gubitak ili bolje rečeno bijeg u mutno !!

I very much love INGRA !!

Frende Škovacin,možda izgleda zahebancija,ali sjeti se HG-spota,u sat vremena na 100 kuna sa par kuna.Ovaj post nije zahebancija nego realnost,jer Ingra nije HG spot.Nakon ovog danas Opi mora u javnost i to sa dobrim argumentima.Prvi su naplata duga i za bolnicu i za Arenu,a i nadam se novi poslovi,šta bi INGRU trebalo katapultirati u visine.

peyo


Ono što meni govori da ovo ide natrag na 5, ako ne i nize, je da sam bez problema prvo kupio 5000 komada na 5,23 u 12,3x, nakon završetka drazbe. Nitko se posebno nije nadbidavao, premda je to u tom času bio ATL. Dakle, da je zaista postojao jaki interes za kupnju na toj razini, nema šansa da bi prošlo išta ispod 5,50 (koji se sada čisti).

Pa šta si kupio kada si vidio kuda to ide.
Nisi mi baš jasan.

@Peyo, ja se toplo nadam da će je nešto katapultirati, ali ovdje izgleda vrijedi ona da nada umire posljednja.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!


Ono što meni govori da ovo ide natrag na 5, ako ne i nize, je da sam bez problema prvo kupio 5000 komada na 5,23 u 12,3x, nakon završetka drazbe. Nitko se posebno nije nadbidavao, premda je to u tom času bio ATL. Dakle, da je zaista postojao jaki interes za kupnju na toj razini, nema šansa da bi prošlo išta ispod 5,50 (koji se sada čisti).

mislim da ispravno razmišljaš, premda mislim da si malo prerano ušao, mislim da će toga biti još na lopate, kada se pobere profit od ovih kupljenih oko 5…znači do 6 i možda koju lipu gore, uzimanje 20% profita i onda sunovrat na 3, 5-4 kn…tu negdje i očekujem dno…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]


Ono što meni govori da ovo ide natrag na 5, ako ne i nize, je da sam bez problema prvo kupio 5000 komada na 5,23 u 12,3x, nakon završetka drazbe. Nitko se posebno nije nadbidavao, premda je to u tom času bio ATL. Dakle, da je zaista postojao jaki interes za kupnju na toj razini, nema šansa da bi prošlo išta ispod 5,50 (koji se sada čisti).

sve je moguće, samo ne zaboravi da pri cijeni od 5 kn postoji realna šansa da netko preuzme cijelu Ingru za jaaaako male novce ili da par većih igrača koji igraju na srednje staze dogovorno poberu sve dionice po ovoj cijeni i naglo je dignu gore i ne dopuste novi pad! a što ćeš onda??

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti, tekst je predmet diskusije !!!!!!!!!


tresla se brda, rodio se miš…naivci su u panici poklonili svoje dionice po 5 kn velikim igračima…to vam je dobra škola kako se NE investira na TK, pod naletom panike. ovo danas je bilo kao da se zapali papirić u košu za smeće nekog ureda na 10. katu nebodera, a onda u panici ljudi skaču s 10 kata
odlična vježba za izgraditi karakter i dobiti čelična muda (kao chuck noris [lol] )

Ne, kolega……ovo je škola, ali klasičnog trejda. Procijeniš da će pasti 20.tak % postaviš se na bidu na 5 kn. nakon uravnoteženja te poklopi. Tada nafilaš bid i čekaš. Zadovoljiš se sa 5,60 – 5,50 i prodaš. To ti je 10% zarade. Zatim se makneš sa bida jer si za danas završio. Oni koji to baš ne kuže, shvatiće pred kraj trgovanja.

Ljudi lakše prebole ako im oduzmete novac nego iluzije.

ako ništa, ove niske cijene bar su omjer kupnje i prodaje drastično smanjile [lol]

Ingra Gradnja NIJE član Grupe Ingra! Prodana u 2010. za cca 2mil. KN! Str. 13. REV.IZVJEŠĆA!

A najbolje je da uprava i dalje šuti…
Briga za firmu i dioničare zapanjuje…
Briga ih ko mađare za zaposlenika Ine…

Ja nisam ko birtić.... ...ja od žena ne tražim savjet, al bi im GA dao....i dvaput ako treba [emo_smijeh]



Ono što meni govori da ovo ide natrag na 5, ako ne i nize, je da sam bez problema prvo kupio 5000 komada na 5,23 u 12,3x, nakon završetka drazbe. Nitko se posebno nije nadbidavao, premda je to u tom času bio ATL. Dakle, da je zaista postojao jaki interes za kupnju na toj razini, nema šansa da bi prošlo išta ispod 5,50 (koji se sada čisti).

mislim da ispravno razmišljaš, premda mislim da si malo prerano ušao, mislim da će toga biti još na lopate, kada se pobere profit od ovih kupljenih oko 5…znači do 6 i možda koju lipu gore, uzimanje 20% profita i onda sunovrat na 3, 5-4 kn…tu negdje i očekujem dno…
[/quote]
teško je odrediti dno jer neki kopaju i u bunaru još veću rupu

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

čovjek vam je gore svi fino napisao
onaj koji je kupio po 5 sad vam je iskrcao do 5,60 i sad se stavlja na 4

Postanite Eu-robovi

Tja. samo bih napomenuo da sam i ja u Magmu uletio po 5,90, pa po 4.90, tako da…, a mislio sam da niže ne može, u ovom ocaju od burze jedino na ovakvim stvarima se možda može nešto zaraditi ili znacajno spusiti, al bar je adrenalin [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close